Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

bu nasıl etkili bir resimmiş yaaa öğle yemeğimde taze fasülye+yoğurt yarım çorba yedim. sabahta 2 galeta ara öğünde yapmadım. yeşil çayımla doldur boşalt yapıyoruz :)))

Selam Cafe Light'ın çıtır müşterileri... :KK16:

2 gündür girememiştim, bir selam vereyim size dedim. :KK3:

En Büyük TÜRKİYE Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! En Büyük TÜRKİYE

Alttaki resme baktıktan sonra karnimi önce içeri çektim sonra halime şukrettim akşama da brokoli haşlamaya karar verdim... Yeşil cayimida sogutmadan bitireyim diil mi??? :)
Tam gaz ileri!
bende tam yatmaya giderken spor yapmaya karar verdim ama kaidnla ilgisi yok :KK1::KK1: ve o kadinin yaninda görüdgünüz catlaklar varya ,onlardan bendede var :KK43:
Ne yatması mumuşum. Desene tam zamanında eklemişim fotoyu..
Sendeki çatlaklar helal olsun.. 2 çocuk dünyaya getirmişsin, çatlak olması normal be güzelim.
püsküütçüm bu foto inanılmaz motive etti bayramda cozutmuştum kendime geldimm bugün diyetime başladım akşam da sporumu yapcam tamamdırrr :KK71:

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsunnnn En Büyük TÜRKİYE
Ohhh işe yaramasına sevindim tubişim.
Büyük iddianıza sayılı gün kaldı şunun şurasında.
Akrep de zaten bunun için ekliyordur fotoğrafları eminim ben. :KK52: :KK60:
püsküütüm senden iyi şair olur :) yaratıcılığın hayranlık uyandırıyor :KK1:

süpersiniz hanımlar :KK70: valla ne yalan diyeyim benimde önümde biiir kase fıstıklı-fındıklı küçük lokumlardan duruyordu. yemeyi düşünmüyordum zaten ama bu fotodan sonra hepsini babama verdim :)
Babana afiyet olsun. Neymiş o lokum mokum. Tu şeyler onlar. :KK20:

anam hatunlar ben telaş etmeye başladım . hemcinslerimiz mücadeleden vaz mı geçti ki acep :KK53: kimseler başvurmuyor. 2 kişiyi davet ettim. hadi biri fırsat bulamadı daha ötekine ne oldu :) benim de yarın dershane var..:KK23:
Telaşlanma sengcim.. Tatil sonrasında düzene gireceğini düşünüyorum..
bu nasıl etkili bir resimmiş yaaa öğle yemeğimde taze fasülye+yoğurt yarım çorba yedim. sabahta 2 galeta ara öğünde yapmadım. yeşil çayımla doldur boşalt yapıyoruz :)))
Oh oh! Cuma günü başarılılarına bir adayımız daha var sanırım. :emir_bebek:

Tam gaz ileri!

Ne yatması mumuşum. Desene tam zamanında eklemişim fotoyu..
Sendeki çatlaklar helal olsun.. 2 çocuk dünyaya getirmişsin, çatlak olması normal be güzelim.

Ohhh işe yaramasına sevindim tubişim.
Büyük iddianıza sayılı gün kaldı şunun şurasında.
Akrep de zaten bunun için ekliyordur fotoğrafları eminim ben. :KK52: :KK60:

Babana afiyet olsun. Neymiş o lokum mokum. Tu şeyler onlar. :KK20:

Telaşlanma sengcim.. Tatil sonrasında düzene gireceğini düşünüyorum..

Oh oh! Cuma günü başarılılarına bir adayımız daha var sanırım. :emir_bebek:
bizde öyle teselli buluyoz zati :KK1::KK1: Allah hayirli ömür versin hepsine,onlarda nazar boncuklairmiz olsun :)

bende basari masari yok 2 kilo artidayim 3 haftadir diyet hakgetire böhüüüü toparlamnmam lazim benimmmm

Günaydın kızlar, iyi bayramlar herkese.

Bayramın birinci günü normal seyrinde geçti ama dün sabah çok samimi bi komşumuzun vefat haberini aldık dün cenaze evindeydim geç geldim, bugün şimdi yine iniyorum katılamadım kusura bakmayın :KK43:

dağılmış vaziyetteyim :KK43:
Basin sagolsun..
anam hatunlar ben telaş etmeye başladım . hemcinslerimiz mücadeleden vaz mı geçti ki acep :KK53: kimseler başvurmuyor. 2 kişiyi davet ettim. hadi biri fırsat bulamadı daha ötekine ne oldu :) benim de yarın dershane var..:KK23:
Ben anlayamadim neye davet ettgni:)
bende basari masari yok 2 kilo artidayim 3 haftadir diyet hakgetire böhüüüü toparlamnmam lazim benimmmm

Aynen ya bende mahvettim:KK43:

Iyi geceler kizlar:) Puskuutcum idda listen icin eline saglik yarin sabah tartiyla yuzlesip geliyorum bende aralik bolumune:)

bayramda beklenen olmadi bende kizlar cok abarttim yemeyi abim yoldan cikardi resmen:d yarin lahana corbasiyla dukanima devam edicem cumaya bi hiz olsun diye ve bu hafta havuza basliyorum :) kilocuklar gitcek ve biri yazmis cok hosuma gitti biz gelecegin citirlariyiz:)

merhabalar hepinize .:KK16:

yazdıklarınızın hepsini okıyamadım :KK17: vakit, vakit :KK19:
püsküütüm maşalah sana canım 1 aralıkdan önce hedefinde olacaksın inşallah .:KK16:
ben pilatese kaçar şimdi sonra görüşürüz kıslar :KK16:

gnydnforumdas.jpg

Gunaydın kızlar,

Bugun yağmurlu burası bende artık uzun kollu gömlek giymeye başladım kış gelmeye başladi :) yine yeşil çayımla günü açtık sabah erinmeden erken kalkildi 20 tane mekik çekildi saçlar düzleştirildi makyaj yapıldı daha az yemek yememe öncülük eden korsede giyildi.... Regl dört gözle bekleniyor :)) şu soğan kürude yarın bitiyor, hergün andiz pekmezide yeniyor ( demir için) bunları neden anlattım derseniz herşey yolunda yanlız tartiyi sormayın korkuyorum çıkmaya :s

merhabalar hepinize .:KK16:

yazdıklarınızın hepsini okıyamadım :KK17: vakit, vakit :KK19:
püsküütüm maşalah sana canım 1 aralıkdan önce hedefinde olacaksın inşallah .:KK16:
ben pilatese kaçar şimdi sonra görüşürüz kıslar :KK16:

Pilates tecrübelerini anlatır mısın aebenim?
Ne zamandır yapıyorsun?
Dedikleri kadar faydalı mı?

Gunaydın kızlar,

Bugun yağmurlu burası bende artık uzun kollu gömlek giymeye başladım kış gelmeye başladi :) yine yeşil çayımla günü açtık sabah erinmeden erken kalkildi 20 tane mekik çekildi saçlar düzleştirildi makyaj yapıldı daha az yemek yememe öncülük eden korsede giyildi.... Regl dört gözle bekleniyor :)) şu soğan kürude yarın bitiyor, hergün andiz pekmezide yeniyor ( demir için) bunları neden anlattım derseniz herşey yolunda yanlız tartiyi sormayın korkuyorum çıkmaya :s

:KK9:
Dikkatimi çekti mekik neden 20 tane? Belinde mi sorun var?
Pekmezin kalorisi çok yüksek değil midir ki?
Tartıyı biz sormuyoruz.. Bu işlerle bizzat Cuma ilgileniyor. :KK34:

Allahim cennetteyim galiba..

bunlarin herbirinin üzerindeki yerini cikarip sirf alt taraflarini sirf fistikli yeirni yemek istiyorum :KK1::KK1::KK1::KK1:

cok canim cekti yaaaaaaaaaaaaaa

yaaa bende antepliyim ama bu baklavaların her zaman üst çıtır katını yemişimdir hiç alt şekerli ve fıstıklı yerini sevmem ayıp olmayacak bir yerdeysem de yemem atarım alrını :) şimdi kökten çözüm diyetteyim ne üstü ne altı :KK43:

:KK60::KK60: Kuzulaar ben ikinizi birden kabul edeyim ozaman biriniz üst kısımları biriniz alt kısımları yer banada tempolu yürüyüş düşeer:KK60:

Sadece limonlu pasta sevmeme rağmen, şu anda bu pastayla başbaşa kalsaydım gözümü kırpmadan Mr. Rejim'i aldatırdım. :KK16:
Akrebim, bi'dahaki uğramanda bana 1 lt. gaz, 200 gr. motivasyon, 5 metre de irade getir olur mu?
Yavaştan titreme başladı.. :KK52:
267684_285158394936436_819908278_n.jpg

:KK60: Valla kuşumm istediklerinin hemmenn sipariş ettim ama toptancım ancak ama ancak 1 Aralık sonrası gönderebilirmişş:KK60:
429263_274397272679215_1941835613_n.jpg

603217_274359529349656_1025608930_n.jpg

SEN BUNLARLA İDARE ET ŞİMDİLİK BEBEMMM :KK60::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 541626

Günaydın kızlarrr kahveler geldii :KK71:

Bayramı da bitirdik artık tam gaz eski düzene dönmemiz lazım. Herkese sağlıklı kilo vermelerr :KK71:

Kahve gördüm de aklıma geldi, ne zamandır danışacaktım Cafe alemine..
Çayı uzun uğraşlardan sonra şekersiz içmeye başlamıştım. Sorun yok.
Bitki çaylarının hepsi çok lezzetsiz geliyor; 1 kupaya 1 adet tadlandırıcı atarak içebiliyorum. Günde 3 kupa bitki çayını geçmiyorum.
Nescafede sorun yok. İçersem o da bir tane ve oldum olası şekeri yakıştırmam onun tadına.
Geliyorum Türk kahvesine.. :KK34:
Öncelikle çok içiyorum. Eskisine göre azaltmakla beraber günde 4 bazen 5 fincan.
Ve maalesef 1 çay kaşığı esmer şekerle.
Bu da bi'sürü şeker demek.
Tarçınla denedim geçen gün, fena değil. Ama yine de el alışkanlığı farkında olmadan şeker koyarken yakalıyorum kendimi.. Tüh be! diye bir nida.. ama şekeri de atmış oluyorum tabii.. :KK53:

Var mı bu durum için önerisi olan?

Akrebim unutma 1 Aralık sözünü.. Adrese teslim çikolata bekliyorum senden.. :KK53:

Kahve gördüm de aklıma geldi, ne zamandır danışacaktım Cafe alemine..
Çayı uzun uğraşlardan sonra şekersiz içmeye başlamıştım. Sorun yok.
Bitki çaylarının hepsi çok lezzetsiz geliyor; 1 kupaya 1 adet tadlandırıcı atarak içebiliyorum. Günde 3 kupa bitki çayını geçmiyorum.
Nescafede sorun yok. İçersem o da bir tane ve oldum olası şekeri yakıştırmam onun tadına.
Geliyorum Türk kahvesine.. :KK34:
Öncelikle çok içiyorum. Eskisine göre azaltmakla beraber günde 4 bazen 5 fincan.
Ve maalesef 1 çay kaşığı esmer şekerle.
Bu da bi'sürü şeker demek.
Tarçınla denedim geçen gün, fena değil. Ama yine de el alışkanlığı farkında olmadan şeker koyarken yakalıyorum kendimi.. Tüh be! diye bir nida.. ama şekeri de atmış oluyorum tabii.. :KK53:

Var mı bu durum için önerisi olan?

Toz tatlandirici atabilirsin veya sivi?

X