Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Sen de benim motivasyonumu ayakta tutuyorsun akrebim. :KK16:
Hiç sorma.. Dün 2 tane madlen yedim ben de.. Sonra n'aptım sor ama.. Eve döndük, hemen eşofmanları giydim.. attım kendimi vadiye.
50 dakika yürüdüm.. 10 dakika da kondisyon aletlerine takıldım. Vicdanen huzuru buldum. :21:
Ben de bu sabah eşofmanları giyip attım kendimi dışarı..1,5 saat hem koştum hem tempolu yürüdüm ve su gibi geldim eve oohhhhhhhhhh sefaam olsunnn:21:

Bu arada kırmızı sana çok yakışmış bebişimmmm:KK54::KK54::KK16:

İDDİA LİSTESİ

:18::18::18:

2 Kasım
Funda en az %2,5 oranında kilo verecek. (Güncel kilo: 72,8) :nazar:

2. Takım etap sıralamasında birinci olacak. :nazar:

4. Takım etap sıralamasında birinci olacak. :nazar:

fadime02 94 kiloya inecek. :nazar:

17 Kasım
S_A 72 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 79) :nazar:

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. :nazar:

Akrep 60 kiloya inecek. :nazar:

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

Neslihan 78 kiloya inecek. :nazar:

Buffy26 60 kiloya inecek. :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) :nazar:

Yaaaaaa bu liste boğazıma inen bir yumruk oluyor:KK53: liste halinde bu kadarmı etkili olur bu şettirme yaaa:KK25:
İyiki varsın bebişimmmm:KK16:

Günaydın kızlar, iyi bayramlar herkese.

Bayramın birinci günü normal seyrinde geçti ama dün sabah çok samimi bi komşumuzun vefat haberini aldık dün cenaze evindeydim geç geldim, bugün şimdi yine iniyorum katılamadım kusura bakmayın :KK43:

dağılmış vaziyetteyim :KK43:
Baınız sağolsun canım...
Şarkı Güney Kore'den bi'çıktı.. Savurdu, attı.
Klibi youtube da 560 milyon ke izlendi?!
Tiksindim, yazık dedim.. Bu nedir ya, dedim.
Ayıptır dedim.. onu dedim, bunu dedim.

........şimdi: Müziği duyduğum anda kalkıp dans etmeye başlıyorum?:KK14:

Bu ne yaman çelişkidir?

Gangnam Style! :KK52:

Aynen canım..
Bizi evde dünden buyana benim kız açıp çalıyor netten ama ben hala sevemedim doğrusu:KK31:
Yalnız müzik yeinde durdurmuyor çelişki bende de var:KK1:

Ben de bu sabah eşofmanları giyip attım kendimi dışarı..1,5 saat hem koştum hem tempolu yürüdüm ve su gibi geldim eve oohhhhhhhhhh sefaam olsunnn:21:

Bu arada kırmızı sana çok yakışmış bebişimmmm:KK54::KK54::KK16:

Yaaaaaa bu liste boğazıma inen bir yumruk oluyor:KK53: liste halinde bu kadarmı etkili olur bu şettirme yaaa:KK25:
İyiki varsın bebişimmmm:KK16:
Ohhh iyi yapmışsın, sahiden de sefan olsun.. :KK9:

Ya ben pro olunca şu sayfaların iç gıcıklayıcı görüntüsünü değiştirebilirim diye ümitleniyodum. Kalpsiz düz ve mavi tonlu bir sayfa. Hani eskiden vardı, klasik görünüm diye. Önce ona baktım ama maalesef pembeye ve kalbe muhtacım. Belki de en sevmediğim sembol kalp sembolüdür. Ve en sevmediğim renk pembe. Neyse boş yere ümitlenmişim. :44:

Liste iyi oldu di mi? Beni de dürtüyor çok fena.. :KK53:

ve son olarak... :KK16:

Merhabaalaar..

17 kasimda 72 kilo olacak yazisini gördükce hevesleniyorum. icimdeki umutlari henüz kaybetmedim.

bu sabah tartildim 78,9 kiloyum. ve cok sevindim nihayet 78 li birsey gorebildigime.

yediklerime ictiklerime cok dikkat ediyorum kacamak yapmamaya özen gösteriyorum. eminim bu hafta etap derecesinde birinci olamayacagim hatta dereceyede giremem ben biliyorum ama benim icin onemli olan hic kacamak yapmamak spor yapmak. hergün aksam yemeginden 2 saat sonra sporumu yapiyorum 5 gündür hic aksatmiyorum. cok mutlu oluyorum :KK52:

Merhabaalaar..

17 kasimda 72 kilo olacak yazisini gördükce hevesleniyorum. icimdeki umutlari henüz kaybetmedim.

bu sabah tartildim 78,9 kiloyum. ve cok sevindim nihayet 78 li birsey gorebildigime.

yediklerime ictiklerime cok dikkat ediyorum kacamak yapmamaya özen gösteriyorum. eminim bu hafta etap derecesinde birinci olamayacagim hatta dereceyede giremem ben biliyorum ama benim icin onemli olan hic kacamak yapmamak spor yapmak. hergün aksam yemeginden 2 saat sonra sporumu yapiyorum 5 gündür hic aksatmiyorum. cok mutlu oluyorum :KK52:

Sen böyle istikrarlı olmaya devam edersen istediğin kiloya da inersin mutlaka..
Tabii hangi kiloya, hangi tarihte inersin onu bilemem.
Ama en azından şu anda izlediğin yolda bu keyfi alıyor olman çok güzel ve bu yol seni mutlaka başarıya götürecek S_A cım.. :nazar:

Günaydın kızlar, iyi bayramlar herkese.

Bayramın birinci günü normal seyrinde geçti ama dün sabah çok samimi bi komşumuzun vefat haberini aldık dün cenaze evindeydim geç geldim, bugün şimdi yine iniyorum katılamadım kusura bakmayın :KK43:

dağılmış vaziyetteyim :KK43:

Allah rahmet eylesin... :KK43:

427827_284951168290492_731979350_n.jpg

iyi akşamlar kızlar:KK53::KK53:

427827_284951168290492_731979350_n.jpg

iyi akşamlar kızlar:KK53::KK53:

Sadece limonlu pasta sevmeme rağmen, şu anda bu pastayla başbaşa kalsaydım gözümü kırpmadan Mr. Rejim'i aldatırdım. :KK16:
Akrebim, bi'dahaki uğramanda bana 1 lt. gaz, 200 gr. motivasyon, 5 metre de irade getir olur mu?
Yavaştan titreme başladı.. :KK52:

Allahim cennetteyim galiba..

bunlarin herbirinin üzerindeki yerini cikarip sirf alt taraflarini sirf fistikli yeirni yemek istiyorum :KK1::KK1::KK1::KK1:

cok canim cekti yaaaaaaaaaaaaaa

yaaa bende antepliyim ama bu baklavaların her zaman üst çıtır katını yemişimdir hiç alt şekerli ve fıstıklı yerini sevmem ayıp olmayacak bir yerdeysem de yemem atarım alrını :) şimdi kökten çözüm diyetteyim ne üstü ne altı :KK43:

Doğruya doğru güzel fotoğraflardı.. Allahtan baklava sevmem. :KK37:
Akrebimin paylaştığı fotoğraflara bakıp da iç geçiren arkadaşlarıma hatırlatmayı borç bilirim:

Son düzenleme:
Alttaki resme baktıktan sonra karnimi önce içeri çektim sonra halime şukrettim akşama da brokoli haşlamaya karar verdim... Yeşil cayimida sogutmadan bitireyim diil mi??? :)

bende tam yatmaya giderken spor yapmaya karar verdim ama kaidnla ilgisi yok :KK1::KK1: ve o kadinin yaninda görüdgünüz catlaklar varya ,onlardan bendede var :KK43:

Akrebimin paylaştığı fotoğraflara bakıp da iç geçiren arkadaşlarıma hatırlatmayı borç bilirim:

püsküütçüm bu foto inanılmaz motive etti bayramda cozutmuştum kendime geldimm bugün diyetime başladım akşam da sporumu yapcam tamamdırrr :KK71:

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsunnnn En Büyük TÜRKİYE

Sadece limonlu pasta sevmeme rağmen, şu anda bu pastayla başbaşa kalsaydım gözümü kırpmadan Mr. Rejim'i aldatırdım. :KK16:
Akrebim, bi'dahaki uğramanda bana 1 lt. gaz, 200 gr. motivasyon, 5 metre de irade getir olur mu?
Yavaştan titreme başladı.. :KK52:
püsküütüm senden iyi şair olur :) yaratıcılığın hayranlık uyandırıyor :KK1:

Alttaki resme baktıktan sonra karnimi önce içeri çektim sonra halime şukrettim akşama da brokoli haşlamaya karar verdim... Yeşil cayimida sogutmadan bitireyim diil mi??? :)

süpersiniz hanımlar :KK70: valla ne yalan diyeyim benimde önümde biiir kase fıstıklı-fındıklı küçük lokumlardan duruyordu. yemeyi düşünmüyordum zaten ama bu fotodan sonra hepsini babama verdim :)

anam hatunlar ben telaş etmeye başladım . hemcinslerimiz mücadeleden vaz mı geçti ki acep :KK53: kimseler başvurmuyor. 2 kişiyi davet ettim. hadi biri fırsat bulamadı daha ötekine ne oldu :) benim de yarın dershane var..:KK23:

X