Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

İyi akşamlar güzel cafe sakinleri çok sessizleşmiş buralaro_O

sorma canım ufaklığımda vucut gevşekliği çıktı. bide genetik bir rahatsızlığa benziyormuş. onun tahlilleri yapılıyor hastanede cebelleşiyorum sürekli. gelemiyorum artık çok sık zaten kilodaaldı başını gitti:KK43:

Sağolun kızlar.
Oğlum 8 aylık oldu ama kafasını tutmakta ve oturmakta zorlanıyor. Çabuk yoruluyor. Vucut sıkı değil gevşek. Kaslar serbest vucudu dengelemiyor.
Egzersiz yaptırıyoruz

Haticem çok geçmiş olsun paşamıza bitanemm kiloyu derte etme hiç herşey moralle paşamız iyileşsin devam edersin kuzum:KK19:
Ahh, senin miniğin de aynı benim gibi desene. o_O
Kimi zamanlar, hayatımı garfield gibi süresim geliyor ama daha çok küçük.
Vücudu baştan aşağı yenilenmeye hazır durumda. O yüzden seni uzun süre üzmeyeceğine inanıyorum. :KK68::KK68:

Bitanem sen de üzgün görünce çok şaşırdım neden banlandın cnm :KK43: Umarım uzun sürmez dönersin aramıza bir an önce:KK19:

Sa
Sağol canım şükür daha iyi oldu. Egzersizler etkisini gösteriyor

Çok şükür Haticem rabbim çok büyük:KK60:Zamanla daha iyi olacak paşamız inşallah:emir_bebek:

Saggolsin . Fena gecmedi insallah istedigin kadar puan alirim ...

Aebenim umarım istediğin puanı alırsın canım :KK60:

Hepinizein ağzına yüreğine sağlık
PTFvOcaltwrv0j_VOo4GUSiXyCfZz6lCkoSZEuhXbJUHkc9-ujgOdUzy2PqdJtyElE0GFPRBIjFsW-8bwY7PugivrQeEGroXyjwgI9YRGnBmXMUo59VJb4KL=w425-h282-nc

Tabii benim gibi eli bol gönlü bol olmayınca herkes gitmiş. Hadi buda benden olsun hafif ve ferah reyhan şerbeti
SAM_7192.JPG

Hoşgeldin Haticemmm:KK74: kayıptın ne zamandır herşey yolundadır umarım:KK19: aynen canımmm :KK23:Sen kayboldun hepimiz dağıldık zabıta da kilit vurdu kapımıza:-):-)

Ellerine sağlık şekercim:KK50:

küçün sıkıntıları vardı onla uğraştım. bide evde net yoktu yeni bağlandı. böyle yani. sen nasılsın. herkes zayıflayıp mezunmu oldu ben yokken :)

küçün sıkıntıları vardı onla uğraştım. bide evde net yoktu yeni bağlandı. böyle yani. sen nasılsın. herkes zayıflayıp mezunmu oldu ben yokken :)

Seni burda görmek güzel Haticem umarım bir daha hiçbir sıkıntı yaşamazsın küçük de olsa:KK19: Netin de bağlanmış sık sık görüşürüz o zaman:21:İyiyim kuzum yaz yoğunluğu kış hazırlıkları karınca gibi çalışıyoruz:KK69: 10 gün gezmeye gittim artılarla döndüm:KK23:1o gün de tatile gideceğim oradada alırsam yandım:KK17::KK17: toplight toplight ve gogo2405 gogo2405 kaptanlarımızı mezun ettik:21:Şimdi sıra sende:KK60:

Valla umarım artık biter bu çile. Ben tüp mide ameliyatı oldum. Gruplarda yarışmam çok uygun olmaz ama burda ara sıra dolaşıp birbirimize destek oluruz

Yok canım çok ağladım giderken çocukları arkada bırakmak en zor kısmı. Sonuçta ameliyat. Ama ameliyat işin en kolay kısmıydı. Ama yine de diyet yapman gerek

Yok canım çok ağladım giderken çocukları arkada bırakmak en zor kısmı. Sonuçta ameliyat. Ama ameliyat işin en kolay kısmıydı. Ama yine de diyet yapman gerek
canım yaa bende bademcik ameliyatına öyle girmiştim bi riski yoktu ama sonuçta narkoz alman gerekiyor kaç hafta oldu ameliyat olalı kaç kg verdin

X