Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Aramadigin zaman mutlaka cikar karsina emin ol. Bizde ketcap mayonez kullanmayiz ama kardesim her geldiginde mutlaka sorar onun icin aldik aslinda kizartmayla guzel gidiyor ama evde asla kullanmiyoruz eskide kaldi :-)

Yaa kaynanam genel olarak biseyden memnun olmuyoR. Durusuda oyle memnun olsada belli etmiyor. Beni istemeye geldiklerinde ailem kaynanan seni istemiyor mu dediler :-)
bi kac sene alışamadım bana karsi sandim ama baktim kizlarina bile öyle alistim artik ama yinede insan bi guleryuz ne bilim bi memnuniyet cumlesi bekliyor.

Aramadigin zaman mutlaka cikar karsina emin ol. Bizde ketcap mayonez kullanmayiz ama kardesim her geldiginde mutlaka sorar onun icin aldik aslinda kizartmayla guzel gidiyor ama evde asla kullanmiyoruz eskide kaldi :-)

Yaa kaynanam genel olarak biseyden memnun olmuyoR. Durusuda oyle memnun olsada belli etmiyor. Beni istemeye geldiklerinde ailem kaynanan seni istemiyor mu dediler :-)
bi kac sene alışamadım bana karsi sandim ama baktim kizlarina bile öyle alistim artik ama yinede insan bi guleryuz ne bilim bi memnuniyet cumlesi bekliyor.

Aman boşver Zeynepcim, memnun olmayınca çok da memnun etmeye gerek yok.
Eşine karşı nasıl tavırları?
Aynı şehirde yaşıyordunuz değil mi siz?

Aman boşver Zeynepcim, memnun olmayınca çok da memnun etmeye gerek yok.
Eşine karşı nasıl tavırları?
Aynı şehirde yaşıyordunuz değil mi siz?

Yok tatlim giresunda yasiyor geliyor gidiyor. Aslinda esime cok düşkün ablalarida der annem icin o baska derler bazen kiskandigini düşünüyorum sonra hemen siliyorum kafamdan.
Esim bana ailesinin yaninda da olsa yardimci oluyor annesi varken mesela cay dökmeye kalkiyor aslinda bu bizim icin önemli degil cunku calisan insanlar icin yardimlasma olmasi gereken bisi ama o buna farkli bakiyor. Ama ayni seyi damadi kizi icin yapinca memnun oluyor. Sanirim her kaynana boyle :)

Zeynepcim, gelmeyeceğiz diye aramışlardı ama bulaşık makinesinin servisi gelecekmiş. Onlara bakıyorum şekerim. Sonra görüşürüz.

Yok tatlim giresunda yasiyor geliyor gidiyor. Aslinda esime cok düşkün ablalarida der annem icin o baska derler bazen kiskandigini düşünüyorum sonra hemen siliyorum kafamdan.
Esim bana ailesinin yaninda da olsa yardimci oluyor annesi varken mesela cay dökmeye kalkiyor aslinda bu bizim icin önemli degil cunku calisan insanlar icin yardimlasma olmasi gereken bisi ama o buna farkli bakiyor. Ama ayni seyi damadi kizi icin yapinca memnun oluyor. Sanirim her kaynana boyle :)

Tamam tatlimm öptümmm

İyi uzaktaymışlar yine Zeynepcim.
Uzak olunca pek takmalık olmuyor. 1 hafta sıkarsın dişini, sonra kendi hayatının tadını çıkarırsın modu.
Alışmamışlar çocuklarının kalkmasına bir şey için ama yapacak bir şey yok. Eskide kalmış o dönemler. Hayat müşterek sonuçta, ayrıca beraber bir şeyler yapmak da ayrı güzel..

Bu arada sinir oldum servise. Gelmeyeceklerdi, geldiler pat diye.
Tam geldiklerine sevinirken bir şey yapmadılar.
Bulaşık makinemde bir koku var.
Alalı henüz 6 ay kadar oldu.
Servis akşamdan yıkayın kapağı açmayın ki gelenler görsün dedi telefonda ben de öyle yaptım ama adamlar alamıyoruz kokuyu bir şey yok diyorlar. Burunlarına leblebi tıkasım geldi. Ben o makine yüzünden çoğu zaman elimde yıkıyorum her şeyi.

İyi akşamlar fıstıklar :KK36::KK36:
Aynen öyle şekerim. Kahvenin olduğu herşeye varım ben bilirsin. :KK50::KK50::KK28::KK28:

Kesinlikle ben de öyle çayı aramam ama kahvesiz duramam tüm detoksları kahveyle delmişliğim meşhurdur:-):-) 2 ledim bugün :KK50:

Bende buradayim kizlarr

Az isim var 5 gibi burda olurum
5 kahvesine var misiniz ??

Sanırım bugün 5 buluşması olamamışşş:KK22::KK22:Olsa kıskanırdım zaten ben de evde değildim:110:

Ellerine sağlık cnmmm:KK60:

Kendimden şüpheliyim Zeynepcim.
Eminim dün kontrol ettim ve dolapta cam kavonozda mayonez vardı ama şimdi yok.
Nereye koydum ben bunu bilmiyorum hiç.
Hafızam iyice gitti.
Sen nasılsın iyi misin?

Evren bile mayoneze karşı demek kiii cnmmm:21::21:Bazen hepimiz yapıyoruz bunu özellikle birşetyler düşünürken :KK51:

Hayat müşterek değilmi ki. Ne güzel eşinin san ayardım etmesi . Benim abimde yardım eder herşeyi öğrettim evlenmeden başını becerir :KK66::KK66:Senin şansına kuzum abimin hanımı kendi evlerinden çok biz de rahat eder .Annemle araları süper maşallah:nazar: Olsun eşinin hatırına idare edeceksin cnmm:KK66:

İyi uzaktaymışlar yine Zeynepcim.
Uzak olunca pek takmalık olmuyor. 1 hafta sıkarsın dişini, sonra kendi hayatının tadını çıkarırsın modu.
Alışmamışlar çocuklarının kalkmasına bir şey için ama yapacak bir şey yok. Eskide kalmış o dönemler. Hayat müşterek sonuçta, ayrıca beraber bir şeyler yapmak da ayrı güzel..

Bu arada sinir oldum servise. Gelmeyeceklerdi, geldiler pat diye.
Tam geldiklerine sevinirken bir şey yapmadılar.
Bulaşık makinemde bir koku var.
Alalı henüz 6 ay kadar oldu.
Servis akşamdan yıkayın kapağı açmayın ki gelenler görsün dedi telefonda ben de öyle yaptım ama adamlar alamıyoruz kokuyu bir şey yok diyorlar. Burunlarına leblebi tıkasım geldi. Ben o makine yüzünden çoğu zaman elimde yıkıyorum her şeyi.

Filterelerine bakmışlardır mutlaka o_O Beyaz aşya şans işi bazen çıkabiliyor böyle:KK51:

Kesinlikle ben de öyle çayı aramam ama kahvesiz duramam tüm detoksları kahveyle delmişliğim meşhurdur:-):-) 2 ledim bugün :KK50:

Sanırım bugün 5 buluşması olamamışşş:KK22::KK22:Olsa kıskanırdım zaten ben de evde değildim:110:

Evren bile mayoneze karşı demek kiii cnmmm:21::21:Bazen hepimiz yapıyoruz bunu özellikle birşetyler düşünürken :KK51:

Hayat müşterek değilmi ki. Ne güzel eşinin san ayardım etmesi . Benim abimde yardım eder herşeyi öğrettim evlenmeden başını becerir :KK66::KK66:Senin şansına kuzum abimin hanımı kendi evlerinden çok biz de rahat eder .Annemle araları süper maşallah:nazar: Olsun eşinin hatırına idare edeceksin cnmm:KK66:

Filterelerine bakmışlardır mutlaka o_O Beyaz aşya şans işi bazen çıkabiliyor böyle:KK51:

5 bulusmasi yapmadik ama 4 bulusmasi yaptik hmcimla :))

Seninlede baska zamana artik tatlim

5 bulusmasi yapmadik ama 4 bulusmasi yaptik hmcimla :))

Seninlede baska zamana artik tatlim

Banucum sorma ya, filtreye bir baktılar da filtre tertemiz.
Normalde 2-3 yıkamada temizliyorum. Bazen abartıyorum her yıkamada.
İşin sinir bozucu yanı, adamlar kokuyu alamıyor.

Bir dahakine daha keyifli olur umarım Zeynepcim.

günaydın cafe sakinleri
888888888888888888888.jpg

günaydın tatlım nerelerdesin gözükmüyorsun?
sorma canım ufaklığımda vucut gevşekliği çıktı. bide genetik bir rahatsızlığa benziyormuş. onun tahlilleri yapılıyor hastanede cebelleşiyorum sürekli. gelemiyorum artık çok sık zaten kilodaaldı başını gitti:KK43:

sorma canım ufaklığımda vucut gevşekliği çıktı. bide genetik bir rahatsızlığa benziyormuş. onun tahlilleri yapılıyor hastanede cebelleşiyorum sürekli. gelemiyorum artık çok sık zaten kilodaaldı başını gitti:KK43:
vücut gevşekliği nedir canım yaa müsait olduğun bir zaman yazarmısın hiç duymamıştım daha önce allahım şifa versin bu mübarek cuma gününde geçmiş olsun tatlım bu durumlarda falan kg ya falan takılma önce bebiş iyileşsin sonra dikkat edersin

Yst'cim çok geçmiş olsun.
Umarım miniğinde olan sorunu en kısa süre içerisinde çözersiniz.

Sağolun kızlar.
Oğlum 8 aylık oldu ama kafasını tutmakta ve oturmakta zorlanıyor. Çabuk yoruluyor. Vucut sıkı değil gevşek. Kaslar serbest vucudu dengelemiyor.
Egzersiz yaptırıyoruz

Sağolun kızlar.
Oğlum 8 aylık oldu ama kafasını tutmakta ve oturmakta zorlanıyor. Çabuk yoruluyor. Vucut sıkı değil gevşek. Kaslar serbest vucudu dengelemiyor.
Egzersiz yaptırıyoruz

Ayy, daha çok minikmiş.
Kasları da gelişir annesi, sen sıkma canını.

İnş egzersizle hallolur umarım tek sorun kilosu ve tembelliğidir :KK43:

Ahh, senin miniğin de aynı benim gibi desene. o_O
Kimi zamanlar, hayatımı garfield gibi süresim geliyor ama daha çok küçük.
Vücudu baştan aşağı yenilenmeye hazır durumda. O yüzden seni uzun süre üzmeyeceğine inanıyorum. :KK68::KK68:

X