Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

yaa bende midyeyi çok severim de bir sürü şey duyunca soğudum
bu arada gözünden de hiç bişey kaçmıyor karatay ın sahte trufları haaa

Ben hiç beceremedim o haberlerden soğumayı kaptanım ama o kadar berbat ki burada.
Ayy, Ankara'da ne yerdik.
Anlatabilecek miyim bakalım yer tarif edeyim belki deneyen olur.
Dost kitap evinden caddeye indiğimizde, ardından karşıya geçtiğimizde bir köprü var ya, o köprünün altında bir adam midye satıyor. Oranın midyesine ölüyor bitiyorum resmen.

Kaçar mı hiç yemek benden, boşuna mı bu hale geldim.

hadi canım bi deneyeyim bi ara bi bakayım ben o adama
ben genelde izmirden getirttiriyordum deepfreeze atıyordum iyi oluyordu

hadi canım bi deneyeyim bi ara bi bakayım ben o adama
ben genelde izmirden getirttiriyordum deepfreeze atıyordum iyi oluyordu

Ne güzel olur kaptanım her an evde de, bizim durmaz ki onlar.
2 kişi 100 midyeyi yiyip kalkardık biz.
Umarım beğenirsin sen de, azıcık da bize yollasana

Slm şirin cafenin çıtırlarıııı

Midyeyi ben de çok severimmmm hmmcım ama karatay sonrası minimum miktarda kırk yılda bir yiyorum yine de canım Midye var midyecik var mutlaka güzel yapılmalı haklısın tatlım.Aman kaybolma bir yere kuzumm zaten kaç kişiyiz bu arada zeynep ve luci nerelerde hiç uğramıyorlar mı kayıplar sanki

Evet kuzum sahte truflar kestane hurma ve suyu kakao ceviz keçiboynuzu tarçınEvde ne varsa değişik versiyonları yapılabilir

Tamam tatlım gelen giden trafiğim biraz azalsın hemen hazırlayacağım yazını

Kuzummm sana bir önerim var geçen hafta 5 gün çiğ beslenme(raw) denedimm.Deneme amacım detoksla sindirim sistemimi rahatlatmaktı fakat bonus olarak 2,5 kilo vermişim şoklardayım .Çünkü benim kilo vermem çok yavaştı 7 ayda vermiştim geçen sene.Aklıma gelmişken yazayım dedim Haftada 1 -2 gün yapabilsen süper olur

Ne güzel olur kaptanım her an evde de, bizim durmaz ki onlar.
2 kişi 100 midyeyi yiyip kalkardık biz.
Umarım beğenirsin sen de, azıcık da bize yollasana

100 midyemiii

tatlım neden olmasın bi ara indiğimde alıp sana kargo ile göndereyim 1 gün içinde gelir ne dersin

Tamamen karşı çıkıyorummm

En iyisi ne zaman gönder biliyomusun hmm cım her 5 kilo verdiğinde ödül olarak sunalımmmMidye aşkı işe yarar belkiii

Kivili kefir
Muzlu Yeşillik ve greyfurt suyu
Hmmcığımın cazip tekliflerine savaş açıyorummm

Bakalım Bahar hangimizinkini seçecekk

Bu resimler neden yamukki

çiğ beslenme nasıl oluyor tatlım yaaa bi araştırayım ben 5 günde 2,5 kg muhteşem
zeynep i bilmiyorum zeyzey mi ama luci çok yoğun kk ya girmiyor uzun süredir face den görüşüyoruz biz

çiğ beslenme nasıl oluyor tatlım yaaa bi araştırayım ben 5 günde 2,5 kg muhteşem
zeynep i bilmiyorum zeyzey mi ama luci çok yoğun kk ya girmiyor uzun süredir face den görüşüyoruz biz

Tamamen çiğ beslenme bitanemm filizlendirilmiş bakliyat sebze meyveler ve ıslatılmış çiğ kuruyemişler olarak özetleyeyim

Çok selamlarımı ilet çok sık sohbet edemesek bile insanın gözleri arıyor sevdiklerini

kesinlikle selamını iletirim de filizlendirilmiş bakliyatın tadı nasıl yaa birden çok kötü gibi geldi bana

tatlım neden olmasın bi ara indiğimde alıp sana kargo ile göndereyim 1 gün içinde gelir ne dersin

Ahh kaptanım ne kadar incesin.
Düşünmen yeter, çok teşekkür ederim ama son takımda kızarsın ben yedikçe

Kaybolur muyum hiç şekerim.
Ruhuma iyi geliyorsunuz sizler benim.
Zeynep, sanırım 4. takımın kaptan yardımcılığındaydı.
Lucim ile ben de görüşemiyorum. Kaptanım yazmış ama keşke geri dönse.

Bizim takımda da truff pek tutacak gibi duruyor. Senden görünce aklıma geldi bugün de yeni arkadaşlarla paylaştım.

Aaa, ben inceleyeyim bir bunu.
Pek çiğ beslenme ile kaçamaksız yaşayabileceğimi zannetmiyorum ama 5 günde 2,5 kilo da çok cazip geldi valla.

Tek başıma 100 değil ama 2 kişi.

Ahh pek güzelmiş valla, nasıl da severim böyle şeyleri.
Bence Püsküüt'ün içi benimkilere gider ama seninkilerden içer.
Azimli, iradeli hatun ne de olsa.

Aynen hmmcımm burası benim de huzur bulduğum tek yer .Buraya girince ülkemdeki dünyadaki olumsuz herşey bir anlık da olsa yok oluyorNe face ne twitter hiçbiri czip gelmiyor çünkü buradaki herkes biribirini hiç tanımadan karşılık beklemeden yardımcı oluyor en sevdiğim yönü bu .Hatta bazen hayal kuruyorum. Kk nın bir köyü olsa devre mülk veya başka bir şekilde dönem dönem hepimiz orda birer hafta geçirsek .Tanışsak sohbetler etsek Kimbilir belki bir gün olur ne dersinTamam tamam uyandım rüyadan çimdikleme
Herkesten birşeyler öğreniyorum paylaşmak harika bir şey

Olsun 50 tane az mı kuzum

Kefiri pek tercih eden olmuyor ama bakalım hangisini eyleme dönüştürü

Aynen Sweetcim, burada herşeyden uzaklaşıyoruz zaman zaman da olsa.
Bir de öyle naif insanlar var ki, ufacık tepkilerden bazen bütün günüm keyifli geçiyor.
Aslında ne güzel gerçekten, hepimiz çıtır olmuşuz. Havuz başında elimizde buzlu yeşil çaylarımız. Hem sohbet ediyor, hem sıcağın tadını çıkarıyoruz.
Tabi kesin gerçek olsa, ben sohbeti kaçırır pişmiş tavuk gibi kızarır, geri dönmek zorunda kalırım.

Az değil tabi kuzum ama bayılıyorum. Bir de sürekli bulamadığım için güzelini bulunca silip süpürüyorum.

Yok yok sohbetlerin çok keyifli olacağına ve hiçbir şeyi kaçırmayacağına eminim

Tam tersiyiz benim de hayır diyemediğim irademin yenildiği lezzetler oluyor ben tercihimi azar azar tüketip gerisini buzluğa saklamaktan yana kullanıyorum

Gerçi midye de saklanmaz sanırım Bulduğun zaman affetme o zaman bitanemm

Resmem kulaklarim cinlamis biri beni bu topige atti.
yahu takip etmeme ragmen bildirim gelmiyor bana

Herneyse kaptancigim oncelikle tesüf ederim zeynep kim dedin yahuu ne cabuk unuttun beni amaaa
hmcim takima geliyorum arada ama seji goremiyorum tatlim yaa özledim

Swetcim isten ciktim annemler geldi derken inanilmaz yogun zamanlar gecirdim.
4. Takimdayim suan.
sen nasilsin canim nasil gidiyor ?

Hoşgeldin zeynom iyi ki çınlatmışım o zaman Tüm takımları takip etmek zor oluyor cnm o yzüden tüm yarışmacılar burada toplansak ne güzel olurKaybolmak yok günlük yoklama alacağım bundan sonra

Forum ayarlarından olabilirmiki bildirim gelmemesi

Ben iyiyim kuzum misafir trafiği yoğun olunca ortadan yok oluyorum ev sakinleşince atıyorum kendimi hemen

Aman bilemedim ki Sweetcim, çok fazla bulamıyorum onunla alakalı olabilir belki.
Bir sürü bir sürü şeyi az yiyebiliyorum ama midye asla bunlardan birisi değil.
Bazen o yediğimiz yerde 2 tane yiyip tamam diyorum.
Sonra ardından dayanamayıp geri dönüyorum.

Iyiki cinlatmissinn tatlim.
digru söylüyorsun takim takim zor oluyor tamam günlük gelirim burayada
sende kilo kalmadi dimi kuzum sadece kaptanlik yapiyorsun

Aslında herşey zihinde bitiyor biliyorsun hmmcım .E skiden ne yerdimm bir bilsen tok olsam bile sebep bazen duygusal açlık bazen bilinçaltımın sen açsın demesi liste uzuyor da uzuyor

Iyiki cinlatmissinn tatlim.
digru söylüyorsun takim takim zor oluyor tamam günlük gelirim burayada
sende kilo kalmadi dimi kuzum sadece kaptanlik yapiyorsun

Şükür almadım cnmm 65 ile mezun olmuştum arada oynamalar olsada 60-65 arası gidip geliyorum şu an 61,3 üm canım

Tabi ki kuzum, o kadar midye mideye sığdığından değil zaten de, nasıl olsa sürekli elimin altında değil diye rahatsız olmuyorum.
Yılda 1 falan oluyor.
O yüzden bir keyif olarak görüyorum.
Onun haricinde nazar değdirmeyeyim kendime ama son zamanlarda cıslara karşı pek dirençliyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…