Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Garson içimi ısıtacak sıcak çikolata istiyorum bide sohbet arkadaşı

Çiko olmaz kuzumm şekersiz ne içecek istersen anında hazırlarımmm yeter ki küsme sen

valla ni baktım senden msj gelmiş hemen yazayım dedim :)
ooo sıcak çikolata olmaz tatlım sıcacık ıhlamur versek

Yakalamaç oynar gibiyiz kuzum ha gayret bir gün buluşacağız.

Diğer kaçaklar nerdeki tatil bitti dönün artık yuvanıza

Kızlar, umarım herkes iyidir.
Kahvelerimizi getirdim.

Bu da Püsküüt'ümü de buraya çekmek için bir oyun. Özledik kendisini.

Arkadaşlar merhabalar. Ben 1,63 boyunda 76 kg 1 çocuk annesi bir bayanım. İsmim serpil bende zayıflamak istiyorum ama cesaretimi bir türlü toplayamıyorum bir hafta iş yerinde kendimi zorluyorum tatlı ve ekmek yememek için ama hafta sonu evde su koyveriyorum.Canım ne isterse yapıyorum bi güzel onları yiyorum sonrada pişman oluyorum. Kızımın doğumdan sonra diyetisyen yardımıyla 4 ayda 10 kilo verdim 80 kilodan 70'e düştüm ama sonra zamanla geri almaya başladım ve bu önüne geçilmez bir hal alıyor. Kendimi aynada gördüğümde çok sinir oluyorum daha 28 yaşındayım ve kocaman bi göbek genişlemiş kalçalar kötü bi görüntü sergiliyo. Burdaki arkadaşlıklar birbirinize olan destekleriniz çok güzel umarım sizlerden destek alarak bende istediğim kiloya ulaşırım.

canım istersen 5. takıma gelebilirsin orda tanışır kaynaşırız
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ama-yarismasi.195397/page-13376#post-39322380

İyi akşamlar şekerlerrrr

sweet cim sen hangi şehirdesin aebenle nerdeyse komşu çıkacağız da

Egenin incisindenim kuzummm. Hiç şaşmam dünya küçük ne güzel olur

Kızlar, umarım herkes iyidir.
Kahvelerimizi getirdim.

Bu da Püsküüt'ümü de buraya çekmek için bir oyun. Özledik kendisini.

İyiyiz kuzum sen nasılsın hoşgeldin sen de kayıplardaymışsınn herşey yolunda mı seni gördükçe yazı aklıma geliyor Ne kadar ihmal etttim dimi

Ellerine sağlık donatmışsın cafeyiii.Püsküütün en zayof noktasından vurdun şimdi

Bize cısss, biz ne zaman aaa olduk ya da off çok bunaldım dersek o zaman dimi?
Callancım duymasın.

Ben de size cıs olmayanından veririm kuzum üzüldüğün şeye bak

Yalnız cafe ligt ın ismini değiştirsek mi ne yapsak senin fotolardan sonra

Gönül rahatlığıyla yiyebilirsin

İzmir dedi yaa.
Midye diye ölüyorum resmen ama buralarda midye yiyince insan midyeden bile soğuyor.
Sweetcim, misafirlerim vardı. Ondan azıcık pasif kaldım ama herkesi göndermemle sahalara koştum.
Müsait olduğunda hazırlarsın şekerim.
Onlar sanki karatayın sahte truffları mı? Hurma, incir ceviz vs ile yapılandan?

yaa bende midyeyi çok severim de bir sürü şey duyunca soğudum
bu arada gözünden de hiç bişey kaçmıyor karatay ın sahte trufları haaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…