Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Günaydın Kahveler hazır. İçin ayılın bakalım enerjik zımba gibi bir gün diliyorum akşam sorucam ona göre

Çikolatalar da benden olsun o zaman.
Bizzat, sahsım tarafından yapılmış olup, diyettir.
Sınırsız yenilebilir.
Afiyet olsun şekerler ..

Eklentiler

• 20150114_124056.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 63
ahh bahar cım keşke eşim bu hafta yurtdışında olduğundan bütün yük benim üstüme kaldı bi de işyerinde işler yoğun olunca bende akşama evde 20 dk bile olsa spor yapacak zaman kalmadı eve gelip ertesi gün yemeklerini yapıp kendimi yatağa zor attım ama o yorgunlukla da olsa 20 squat,100 bel hareketi 100 bacak hareketi yaptım ama ısınma ve esneme olmadan maalesef hiç yoktan iyidir diyorum
AAaa aeben cim ne güzel yaa inşallah istediğin bir bölümü kazanırsın böyle azimli hatunlara bayılıyorum benim üst komşumda oğlu ile beraber dışardan liseyi bitirmek için açık liseye gitmeye başladı onu da takdir etmiştim seneler sonra çocukları büyütüp tekrardan kendine yatırım yapması çok hoşuma gitmişti seni takdir ediyorum şekerim
bu durumu bilmiyordum kırmızı olarak işaretlediğim demek kahve işe yarıyormuş (bunu okurken kendime bende yeni kahve koymöuştum )

İyi akşamlar fıstıklarrrr

Günaydın Kahveler hazır. İçin ayılın bakalım enerjik zımba gibi bir gün diliyorum akşam sorucam ona göre

Ben akşam kahvesi yerine içeyim artık gençlerin elinden kahve içmek de harika oluyor ellerine sağlık cnmmŞifa olsun biz yaşlılara

Tebrik ederim aebenim harikasın

Yaşında ne varmış ki Kazanacağına tüm kalbimle inanıyorum canımm

Sınırsız yenilebilir.
Afiyet olsun şekerler ..

Zahmet etmişsin ellerine sağlık bitanemm.Bahar görmemiş olmalı bu çikoları yoksa kalmazdı

Banum sohbete geldım
Hatta bu saatte olmayacağını bıle bıle
Belkı leptın salgılamaya başladın bıle
O zaman kocaman bır günaydın senı beklesın burda

günaydınnn

Günaydın Kahveler hazır

kahveler çok güzel görünüyor ellerine sağlık Sweetdimple ın da dediği gibi biz yaşlılara şifa olsun bu arada sweet cim çörek otunu herakşam diyorum ki yarın sabah başlayayım ama sabah çocukların birini kreşe birini okula gönderme telaşı ile unutuyorum inşallah yarın başlayacağım

Günaydın bonibonlar..

Sınırsız yenilebilir.
Afiyet olsun şekerler ..
ciddi misin.. yani "sınırsız" olma konusunda..

Zorlayıcı koşullar altında hiç yoktan iyidir demek isterdim ama diyemedim.. ısınmadan lütfen hiçbir hareket yapma.. hele bu dönemlerde açık/kapalı mekan derece farkının olduğu dönemlerde.. Sonra bir terslik olmasın Şahnurcum..
Nasıl da bilmiş..
Her gün 1 tatlı kaşığı şekersiz sarelle veya 3 parça bitter çikoletta hakkım var.
Ama hep şöyle bi hayal kuruyorum..

Prof. Yarbay Cumhurbaşkanı Murtaza Çokbilmiş günün birinde bir makale yayımlar.. Aman Tanrım o nedir? Meğerse sınırsız pizza, sınırsız çikolata ve sınırsız kıymalı börek yemek bilinenin aksine kilo verdirmektedir. İnsanoğlunun hatası, ilgili ürünleri sınırlı tüketmesidir.

Günaydın Kahveler hazır
Ay ama çok şirin fincanlar bunlar..

Şahnurcum bişi sorucam.. Hani bu @ işaretini koyma durumu var ya.. karşıdaki kişiye bu bildirim nasıl ulaşıyo?

canım sanırım gelen bildirimler kısmında şu kişi senden bahsetti yazısında diye geliyor deneyelim bakalım seaBahAR senin bildiriminde nasıl göründü

Güvendigim bir aktardan organigini buldum toplightım ..çörek otu yagı br çorba kaşıgı içiyorum sabahları ..
sokulluda sanada çok uzak degil .. çörek otunu çignemek daha iyi lakin ben unuturum ve zaman alıyor .. bunu en azında hemen içiyorsun .. eşimede içiriyorum ..

.............

Eh o zaman tarifini isteriz hm

Hemen veriyorum aebencim.
1 yumurtanın akını güzelce çırpıyoruz.
Üzerine istersek, 1-2 damla aroma(ben çikolata aroması ekliyorum.)
Bu karışımdan 2 kaşık alıyoruz.
Üzerine 3 yemek kaşığı süt tozu ve 3 yemek kaşığı süt, karıştırıp çikolata kalıplarına döküp donduruyoruz.
Bu, ısınınca eriyen tarif.
Diğer tarif için en kısa zamanda güzel bir kıvam tutturup sizinle de paylaşacağım.

Afiyet olsun Sweetciğim.
Ben de aslında tam bir çikolatakoliğimdir ama bunlardan sonra fazlasını yiyesim gelmedi.
Bugün uzanmadım bile daha.

Günaydın Kahveler hazır

Ama ama ama ..
Ben burada bir kalkıp hemen kahvemi hazır edeyim.

Kesinlikle ciddiyim Püsküüt'üm.
Dün yediğimi görmeliydin.
Çook çook çoook ..

Ahh, ne güzel bir hayaldir o öyle.
Kahkahayı bastım okumamla.
Benim de hayalim, yiyelim yiyelim kilo almayalım.
Bu arada yapılan bir araştırmada, insanların hayalleri arasında 1. sırayı alıyormuş bu madde.

Aebencim, acaba sindirim sisteminin çalışması üzerinde bir değişiklik oldu mu çörekotu yağı sonrası?

Bu konuda bir sıkıntım olmadıgından fark edemedim hm'cim .

Yumurta akı ve süt tozu diyorsun ...Size ilginç gelecek benim çikolatayla aram yok, yani 40 yıl yemesem aklıma gelmez .ama daha zararlısı ,şerbetli tatli hastasıyım

Ahh, hayranım işte şöyle çikolata yemeyen insanlara.
Ben ölüyorum çikolata diye.
Rüyamda bile gördüğüm oluyor.
Tabi, şerbetli tatlı da ayrı zararlı ama en azından her an el altında olmaz diye düşünüyorum.

EMİNMİSİN ? EVDEKİLERDE TATLI HASTASI OLUNCA MUTLAKA OLUYOR HM CİM... GEL O ZAMAN DİYET YAP İŞTEE

EMİNMİSİN ? EVDEKİLERDE TATLI HASTASI OLUNCA MUTLAKA OLUYOR HM CİM... GEL O ZAMAN DİYET YAP İŞTEE

Eyvah, kötüymüş o zaman gerçekten.
Bizim evde şerbetli tatlı hiç sevilmediği için kolay kolay bulunmuyor.
Misafir haricinde ayda yılda 1 alınır. Onda da günlerce sürünür de yenmez.
Bir an nedense böyle düşündüm de kolay geldi.
Çikolataya selamlar diyelim o zaman buradan, sanırım çok daha masum kalıyor.

aynen bencede çukuya haksızlık etmeyin
Ah ah ben çok dertliyim bu konuda .. benim sohbetlerde, ev gezmeleride cabası .. masaları tahmin ediyorsunuz dimi
Geçen gün Baharım sen dedin ya, durumum aynen öyle canım ..

aynen bencede çukuya haksızlık etmeyin
Ah ah ben çok dertliyim bu konuda .. benim sohbetlerde, ev gezmeleride cabası .. masaları tahmin ediyorsunuz dimi
Geçen gün Baharım sen dedin ya, durumum aynen öyle canım ..

Hayal bile etmek istemedim.
Geçen denk gelmiştim de, 1 dilimcik baklava 300 kalori civarıymış.
O kadar kalori ile yarım paket çikolata yenir.
Demek ki diyetini düzenli sürdürebildiğin için ekstra tebrik edilmelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…