Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

İyi akşamlar cafemizin çıtırlarııı

Tam şekersin sweetcim.
Benden Sweet'ime şöyle güzel bir kahve gelsin sabah sabah.

Ellerine sağlık bitanemm sabah kahvesini kaçırmışım şimdi zevkle içeceğim cansınnn

Şarkı çok güzel Haticem çok da severim ama bu hatunu sevmiyorum Eskiden ne çok severdim halbuki

Biri beni durdursuna gidecektim ama niyetim yok elimi uzatmaya. Yalnızca çok fazla tatlı istiyor bugün canım.
Resmen krizdeyim. Nedeni ne olabilir ne nasıl çözebilirim?
Bir el atacak var mı?

ilk seçeneği denemişsin kesmemiş sanırım kuzum.Kuru kayısı kuru erik yiyebilirsin.Yada 1 bardak sıcak sütle 1 veya 2 incirle pratik incir uyutması yapabilirsinO damı olmadı o zaman bir elmayı rendele biraz pişir şekersiz tabii.üzerine bol tarçın ve ceviz serp umarım biri çare olur

Kel ve merhem olayı canım

Senin merhemin var aslında haticem ama onu sabahları yapıyorum ben cennet elması tarçın ve kakao demiştin ya hakikaten süpermiş ama sadece sabahları

Evet pozitifcim. Regl dönemim sanırım yaklaşıyor, her ne kadar düzensiz olduğundan emin olamasam da.
Kan şekerim dengelensin diye tarçınlı süt içtim ama ı-ıh.
Böyle olasım var resmen.

5 dk lık çiko zevki için 5 saat pişmanlık duygusu değmez kuzum

Malum dukan yapıyorum Sweetcim.
Hiçbirini tüketemiyorum ne yazık ki.
Aynen senin gibi düşünerek, asla yaklaşmıyorum bile ama içimdeki ses de bir sussun da rahatlayayım istiyorum valla.

Su siralar bende cikolatayla yatiyorum cikolatayla kalkiyorum canim

Sen ye şeker, bizim yerimize de ye.
Bebiş istiyordur.

Prenses yine mi istemeye başladııı
hıc bıtmıyorkı canım cıkolata hıssı
yıye yıye kılo almaya basladım canım hafta sonundan bu yana +800 gramdayım

Hmm cım bir gün sen de Aziz dukanı bırakırsın umarım ben de yaptım ama tatlandırıcıya izin verdiği için envai çeşit tatlı yapıyordumm

Bana yaramadı açıkçası

Bende istiyorum ama

Senin çikolatadan tatlı bebişlerin var öp onları sizi sağlıklı büyüteceğim diye söz ver onlara bakalım sonra çiko isteyebilecekmisin

Damardan girdin
Büyük oğlum doğduğunda çıtır anne olmaya azmettimde artık o iştah kalmadı. 82kilodan aşağı inemedim

hıc bıtmıyorkı canım cıkolata hıssı

yıye yıye kılo almaya basladım canım hafta sonundan bu yana +800 gramdayım

Ben çocuk doğurmak istemiyorum hiç, doğurmam da muhtemelen ama şu hamilelik dönemine bayılıyorum.
2 kg gelse de hamilelikten sonuçta, ye gitsin deme şansın var.

Bende istiyorum ama

Sayımız artıyorsa, ayın durumu ile ilgili de olabilir.
Bu ay yok mu ay, o da bizim için kötü komplolar kuruyor dönem dönem.

Sweetcim, komik bir durumdayım.
Normalde dukan tatlılarına dadanırım ama şu an tatlı yapmaya kalktığım anda olana kadar herşeye saldırabilecek durumdayım.
O nedenle hiç niyetlenmedim bile.

o sans cok fena canıma ya normalde canım cıkolata ıstese kendımı durdururum sımdı dıyorm kı amannn hamılesın yeee dıyorum ama tartıya cıkınca moralım bozuluyor

Ay dede diye boşuna dememişler o da erkek belliki hiç anlamıyor halimizden

o sans cok fena canıma ya normalde canım cıkolata ıstese kendımı durdururum sımdı dıyorm kı amannn hamılesın yeee dıyorum ama tartıya cıkınca moralım bozuluyor

Hamilesin ye tabi şekerim ama şaka bir yana çikolatalara falan dikkat etmek lazım.
Hamilelik döneminde çikolata, hamur işi gibi gıdaları sık tüketmek, özellikle kız çocuklarda daha doğuştan insülin direnci oluşmasını sağlıyormuş.

Ay dede diye boşuna dememişler o da erkek belliki hiç anlamıyor halimizden

Çok güldüm.
Haklısın şekerim, ay dede işte ne olacak.
Dün itibari ile büyüyen ay fazına da girmişiz, kaçamaklar kolayca kilo olarak dönecek gibi, dikkat etmek lazım.

aman Allah korusun canm benım ben az tuktmeye calısıyorum ama yınede sımdıye kadar 3-4ayda bır yıyorduysam sımdı haftada 1-2 yıyorum malesef ama dur demem lazım

Kızlar, dünden kahve sözüm vardı ama bugün başım çok dönünce kalkamadım yataktan.
Geç oldu ama ..

Hayırdır tatlım.. başın neden döndü ki..
Kahvelerin hangisinin benim olduğunu söylemem gerek yok sanırım..
Canım nasıl çikolata istiyo.. iyi ki evde yok.. yoksa koşa koşa biri beni durdursuna gitmek durumunda kalırdım..

Püsküüt'üm, hiç bilmiyorum neden olduğunu.
Yalnızca, başımı azıcık kıpırdatsam uçacak gibi olduğumu hatırlıyorum.
Bugün sapasağlamım şükür.

Afiyet olsun, en tatlı olanı sana gelsin.
Bazen gerçekten evde bulunmaması çok iyi oluyor bazı şeylerin.
Ben de son zamanlarda resmen kendimle savaş içerisindeyim yememek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…