Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Evet ya.. çok o güzel o çikolata..
Hah bi de 1927 diye bi çikolata var.. Ben böyle bitter yemedim hayatımda..
Yahu geçmişti yeme isteğim.. yeniden mi alevleniyo nedir..
Evet evet..
Olsa da yesek..
Ayy merak uyandırdın bak şimdiben onları bulup ,seyredip seyredip ,almadan marketten çıkmammı
Seni ,biri beni durdursun'a havale ediyorummm

Hımm bunuda merak ettim ben şimdi
Mutlaka bulup denicem
Light ürünler sağlıklıda değil zaten bende almıyorum ve kullanmıyorum

Necati kim

Slm cafe dostlarıııı

Evet ya.. çok o güzel o çikolata..
Hah bi de 1927 diye bi çikolata var.. Ben böyle bitter yemedim hayatımda..
Yahu geçmişti yeme isteğim.. yeniden mi alevleniyo nedir..
Evet evet..
Olsa da yesek..

İnanmıyorum baharım resmen günaha davet ediyorsunnn .Suç aletini de tarif ediyorsun aşk olsun ama beni bile yoldan çıkaracaksın

Ezineden vazgeçemem ama bakayım marketlere bakalım

canım bu çoban peyniri dediğin küçük ceviz büyüklüğünde olan peynirler mi avaba? ondansa onlar çok güzel top peynir diye benim ufaklıklar çok seviyorr

İyice merak ettim şimdi

Çocukların peynir sevmesine mutlu oluyorum
Dün benim oğlumda zorla markete sokup muratbey burgu aldırdı çok güldüm valla.

Bravo paşalara ne güzel çiko isteyeceklerine peynir istiyorlar

Yerim ben onlari ya ne guzel , markete sokup çuku istememisya tosunlar ne guzel aferim onlara ...afiyet olsun

Pukuutum necati hangi merkette :)))))) çagdaş ?

Necati.Çağdaş.Çoban Peyniri Şifreyi çözebilene bravo aebenim

Hmmmm ne güzel tanışıyorsunuz demek Teşekkürler açıklama için aebenim
Yok canim henuz tanismak
Kismet olmadi ,ama birgun mutlaka tanisicaz ben buna inaniyorum , hatta donup bu puskuutummu diye baktigim bayanlar cok olmustur :)) hatta birgun ikimizede yakin organik bir pazar var ona cok benzettigim aceba o mu diye 5 dk yakin markaja almisligim bir bayan bile oldu :))))) ama bahar
degilmis :)))
Ama birgun puskuutum diye seslenecegim ona :))))
Baharin lulutu yuruyuse cikardiginda birgun vadide karsilasicaz , yada kizilayda

Önce şifreyi açıklayayım..
Necati: Altunbilekler Yukarı Ayrancı semti şubesi market çalışanı.. Ne tavsiye etse bugüne kadar şaşmadı..
Geçenler de hani ben demlik poşeti çayı bıraktım ya.. habire çay alıp deniyorum, bir türlü tutturamıyorum tadını.. Onu bile ona sordum ki kendisi mandıra bölümündedir.. Ama bir çay tavsiye etti, gözüm kapalı aldım.. Sabah demledim ohhh dedim dünya varmış..

canım bu çoban peyniri dediğin küçük ceviz büyüklüğünde olan peynirler mi avaba? ondansa onlar çok güzel top peynir diye benim ufaklıklar çok seviyorr
Değil tatlım..
Yassı tekerlek şeklinde.. Dörde bölerek paketleme yapıyorlar..
Ama senin söylediğin peyniri de biliyorum, tatları biraz farklı..

Sahi monişim ya.. Ben habire yemek muhabbeti yapıyorum di mi..
Ama ağzıma atacak olursam giderim biri beni durdursuna.. Aslında o topiğin amacı oydu ama kullanım dışına çıktı gibi geliyo.. Cafe light kıvamlı sohbetler dönüyor orada da.. Oysa tam yenileceği zaman yazılsa gören de yetişse ne güzel olur..

Çocukların peynir sevmesine mutlu oluyorum
Dün benim oğlumda zorla markete sokup muratbey burgu aldırdı çok güldüm valla.
Muratbey burgu peynirini en ucuza satan yer A101.. haberin olsun.
misal çağdaşta en son 27 lira mıydı neydi kilosu.. A101 de 250 gr.lık paketi 4.70
Ciddi fark var arada..
Yerim ben onlari ya ne guzel , markete sokup çuku istememisya tosunlar ne guzel aferim onlara ...afiyet olsun

Pukuutum necati hangi merkette :)))))) çagdaş ?

Ah benim güzel arkadaşım.. hiçbi şeyi de unutmaz.. Haklısın elimden geldiğince alışverişi Çağdaştan yapmak istesem de oraya arabasız gidemiyorum.. O yüzden mahallede en yakın Altunbilekler.. çoğu şeyi oradan alıyorum..
Çalışanlarla kanka olduk bi de.. Neredeyse boynuma sarılacaklar gördüklerinde.. ne bileyim ya..
Benim gibi alışverişten hoşlanmayan biri için sıcaklık eklenince daha bi keyifli oluyo sanki..
Çağdaş çalışanlarını soğuk buluyorum genelde..

Haklısın.. utandım kendimden.. ama ne yapayım aklıma bişi geldikçe paylaşayım istiyorum..
Hem hatırlatayım çaydanlık kireci sohbetini de ben açmıştım..
Seni yoldan çıkarmak.. Hmm.. düşüneyim bi.. Iıhh hayatta olmaz öyle bişi..

bahar cım aeben kadar olmasa da bizim ev de sizin oralara yakınmışız bu arada bizim eve de en yakın altunbilekler ama cevizlidere deki
burguyu öğrendiğim iyi oldu a101 e pek gitmesemde onun için uğrarım
yeni yılınız yeni umutlarla birlikte gelsin 2015 te umarım ülkemiz ve bizler için güzellikler getirir cafe dostları öutlu yıllar şimdiden

Balgat'tamisin ? yanı basimda ... Öveçlerdeyim 4. Cd.

İyi aksamlar .
Valla kizlar cafede sicak bir cay super gider şu an Ankara sogugunda bırrrr ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…