Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

oh mis hemen aldm bir bardaak bu sogkta sicak scak super :)
iyiym canm hareketli bir hafta gecrdk bakalm anck kendmze geliyirz :)
basma bir talihsizlk geldi canm neyseki onemli bisy degil berilmle cok korkttk daha dogrusu takimida korkuttm sanrm ama neyseki iyiym simdik dun aksm biraz kacamakla devm ediyorm malesf :)

Afiyetolsun kuzum geçmiş olsun bitanemm önce sağlık kuzum önemli olan bu tamamen iyileşince yine devam edersin diyetine:KK19:

Ayy kuzum ben gelenedim kac gundur ama cok ozledm sizii cafeyii kostun geldim.nasilsinz bakiim :))

evet canm 7/24 cocuk bakiyirm vallahi :d ben simdik bi yesilcay alsam olurmu kacirdim.bittimi yoksam :oops:

Beriliiim ne guzeel siirler yazmiis :)

canmmm sen hala yuzustumu yatyirsuun bebk skisti icerdee sakin yatmaa bende sirtustu yatamam hic ama doktorm kesnlkle yatma demisti dur simdi bakip yazicam burya ama sakin bidaha yuzustu yatma kuzum bebis buyudu artk cunku :)

ben kovdm fareyi geldiim :)
geldim geldim geldiiim :))

Canm bak buldum hangi tarafa yatman gertigini alinti yapicaktm beceremedm sol tarafa yatman gerek senn cunku sag ve yuzustu yattignde hem bebek yeternce beslenemeyecek buyuyemeyecek hem senn icin bi cok yan etkisi var basur catlak vesaire birde

Ve ve ve huzustu yatyignda rahim vebebek baski altnda kaliyor canm sikstirp seni uyandrmasida bu yuzden :KK66: aman dikkt diyorrm
canim çok sağol aksamlari yatarken soluma yatiyorum yada sagima ama gece uyandigimda kendimi yuzustu buluyorum elimde olmuyor aksamlari dikkat etmeye calisiyorum ama uykuda illa dönüyorum :KK43:

Selin gecmis olsun bacim iyicemisin ? ..
İyiyym canmm saolasn geldi gecti diyelim :)

Afiyetolsun kuzum geçmiş olsun bitanemm önce sağlık kuzum önemli olan bu tamamen iyileşince yine devam edersin diyetine:KK19:
Oyle cnm cok ski gitmiycem bakalm berilim yardimci olucak kuzum nasilda korktu ya of ekrandan cikip sarilasm geldi ya zate yokozledm vallahi :))

canim çok sağol aksamlari yatarken soluma yatiyorum yada sagima ama gece uyandigimda kendimi yuzustu
buluyorum elimde olmuyor aksamlari dikkat etmeye calisiyorum ama uykuda illa dönüyorum :KK43:
he ben sandm surekli oyle yatyorsun o kdar olur canm zaten gobus buyuyince yatamicaksn :)) ya ben bide sey duydm ama ynede yatamiyorm sirt utu .yuzustu yatanlar daha cabk yuzu yaslanirmiis dogrumudr acabaa kormadim degil hani :s

Oyle cnm cok ski gitmiycem bakalm berilim yardimci olucak kuzum nasilda korktu ya of ekrandan cikip sarilasm geldi ya zate yokozledm vallahi :))

he ben sandm surekli oyle yatyorsun o kdar olur canm zaten gobus buyuyince yatamicaksn :)) ya ben bide sey duydm ama ynede yatamiyorm sirt utu .yuzustu yatanlar daha cabk yuzu yaslanirmiis dogrumudr acabaa kormadim degil hani :s
pis cadi ekrana yapistirdi bizi dun

Beril nerelerde misafirimi var o_O Gelmiş geçmiş olsun artık kuzum:KK19:

Yok canim devamli yatmiyorum sirt ustu yattigimdada bebek baski yapıyor rahat yatamiyorum bilmem ben ilk defa duyuyorum yaslandigini gerçi okuldakkler once evli oldugumu duyunca sonrada yasimi duyunca sasiriyorlar ama :))) gerçi bazisida yasimdan daha büyük gösterdiğini düşünüyor sanirim bakmaktan bakmaya değişiyor :)) yaslanmak güzel ya

Misafir berekettir kuzumm sevilen yere gelir misafir :KK70::KK70:

Baya zor saatler geçirmişsiniz hakikaten:KK43: inş böyle birşey bir daha olmaz cnm

pis cadi ekrana yapistirdi bizi dun
canm ya bende korktm ama senn korktgna daha cok uzuldm inanki :KK43:

Beril nerelerde misafirimi var o_O Gelmiş geçmiş olsun artık kuzum:KK19:
insallah canm bak iyi insanda nasil lafin ustnr geldii yaa :)

Yok canim devamli yatmiyorum sirt ustu yattigimdada bebek baski yapıyor rahat yatamiyorum bilmem ben ilk defa duyuyorum yaslandigini gerçi okuldakkler once evli oldugumu duyunca sonrada yasimi duyunca sasiriyorlar ama :))) gerçi bazisida yasimdan daha büyük gösterdiğini düşünüyor sanirim bakmaktan bakmaya değişiyor :)) yaslanmak güzel ya
kac yasndasn tatlm merak ettn :)

ay benim ev tekke bacim
hatta hayrat kaynanamin bacisinin damadinin annesi bile geldi ya
anaam sen burda neyapyrsn :KK70: misafrlere ayip olmasn kuzum :))

ben diyetten sandim esim nobette tel actim bana birsey soruyo ben seline yaziyom selin mesajla cevapliyor ben hasana soyluyom
ay cok kotu bir geceydi
selin orda ben burda ekrana caklidik.neyse gecti.
hic sorma ugrastrdim seni nasildaa nasilda korkuttm :KK43:(

Misafir berekettir kuzumm sevilen yere gelir misafir :KK70::KK70:

Baya zor saatler geçirmişsiniz hakikaten:KK43: inş böyle birşey bir daha olmaz cnm
ins canm selin degscek artkk bisy takmiycak kafaya :KK70:

gittiler daha dogrusu herif goturdu yoksa nasil gelirim delüüüüüüüüüü

Ben kaçtım şekerler yarın tartı herkesin yüzünü güldürsün inş:KK36::KK36:@yst38 kayıplardasın kuzum:KK16:
İyi gecelrcanmm :) insallah :)

istersen senin oglani alirken yaninda esantiyon sende gel

damadim ne ediyor bakiyim
oluurbak bunu sevdm zaten sizden cikmam hee :KK70: napsn fosur fosru uyuyor :KK70: dk basi cise gidip geliyirz yatmadan su sut icti bol bol :KK70: bak bunlsri elife deme utanmasin cocuum :KK70:aramzda:KK70:

avatarda resimde kaç gosteriyorum :))

X