Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Semaverler yalniz icilmis ooooo hani bana ,sutlu bir kahve lutfen swetttt

Bir semabver çayı tek başıma bana içirip çayla sarhoş etti Beril:confused::confused: istediğin kahve olsun kuzum derhal akşam yemeğinin üstüne olsun artık:KK23:
0089.gif
:KK52::KK52:

Yarin icin, tum citir olmus ve olacaklara basarilar :)

İnş tatlım emek veren herkesin tartıda ödülünü alması dileğiyle:KK36:

bu ben oluyom cok sukur 70 lere veda edecgim
sagol bebegim

Ooooo tbrkler Berilcimmm maşallah :nazar::KK9:

Avatarima foto koymus idim . Eski avtarimi silince gitti yav bulamadim geri :KK43: benimle ozdeslesmisti eski avatarim . Bunuda ecelece buldum . Akrep burcuyumya delici ve seksu bakislar .

Keisnlikle ben de bayıldım ama eski resmine alışmışım bu biraz garip geldi hatta ilk bakışta bu kimki dedim :oops::oops:

Sweetdiple78384 .!.:

İnsan aile gibi oluyor burada Selincim bak iki gün gelmedim hemen özledim sizi:KK37::KK37:
Ayy kuzum ben gelenedim kac gundur ama cok ozledm sizii cafeyii kostun geldim.nasilsinz bakiim :))

0051.gif
0051.gif
0051.gif
0051.gif
0051.gif

:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Selinim bebişe bakıyor sanırım benden olsun
evet canm 7/24 cocuk bakiyirm vallahi :d ben simdik bi yesilcay alsam olurmu kacirdim.bittimi yoksam :oops:

Beriliiim ne guzeel siirler yazmiis :)
bu ıkı 3 gundur karın bolgemde agrı oluyor nıekı acaba gece falan uyandırıyor bıl hassa yuz ustu pozısyona gectıgımde falan bebısmı yapıyor kı :)
canmmm sen hala yuzustumu yatyirsuun bebk skisti icerdee sakin yatmaa bende sirtustu yatamam hic ama doktorm kesnlkle yatma demisti dur simdi bakip yazicam burya ama sakin bidaha yuzustu yatma kuzum bebis buyudu artk cunku :)
bu cafe işlemiyor mutfakta faremi var nedir hiç müşterisi yok
ben kovdm fareyi geldiim :)
Slm cafe dostları :KK37::KK37: yine sakinleşmiş burası o_Oo_Oo_O

Berilim üzücü duygusallığı yasaklıyorum sana:KK12::KK12:

Selinim nerelerdeki uğramamış cimcimeo_O
geldim geldim geldiiim :))

Ayy kuzum ben gelenedim kac gundur ama cok ozledm sizii cafeyii kostun geldim.nasilsinz bakiim :))

evet canm 7/24 cocuk bakiyirm vallahi :d ben simdik bi yesilcay alsam olurmu kacirdim.bittimi yoksam :oops:

Beriliiim ne guzeel siirler yazmiis :)

canmmm sen hala yuzustumu yatyirsuun bebk skisti icerdee sakin yatmaa bende sirtustu yatamam hic ama doktorm kesnlkle yatma demisti dur simdi bakip yazicam burya ama sakin bidaha yuzustu yatma kuzum bebis buyudu artk cunku :)

ben kovdm fareyi geldiim :)
geldim geldim geldiiim :))

Hoşgeldin Selinim biz iyiyiz tatlım sen nasılsın :KK60:

İstediğin yeşilçay olsun bitanem ne demek :KK52::KK52:

0035.gif
:KK50:

bak sen sıpaya :))) sagol canım benım
Canm bak buldum hangi tarafa yatman gertigini alinti yapicaktm beceremedm sol tarafa yatman gerek senn cunku sag ve yuzustu yattignde hem bebek yeternce beslenemeyecek buyuyemeyecek hem senn icin bi cok yan etkisi var basur catlak vesaire birde

Ve ve ve huzustu yatyignda rahim vebebek baski altnda kaliyor canm sikstirp seni uyandrmasida bu yuzden :KK66: aman dikkt diyorrm

Hoşgeldin Selinim biz iyiyiz tatlım sen nasılsın :KK60:

İstediğin yeşilçay olsun bitanem ne demek :KK52::KK52:

0035.gif
:KK50:
oh mis hemen aldm bir bardaak bu sogkta sicak scak super :)
iyiym canm hareketli bir hafta gecrdk bakalm anck kendmze geliyirz :)

Çok naziksin kuzum :KK60:
topladım derken:KK64::KK64: hayırdır
kuzumo_O
basma bir talihsizlk geldi canm neyseki onemli bisy degil berilmle cok korkttk daha dogrusu takimida korkuttm sanrm ama neyseki iyiym simdik dun aksm biraz kacamakla devm ediyorm malesf :)

X