Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

merhabalar ...
eşim evdeydi biraz üşütmüş . oyüzden giremedim ...

keyifler iyidir inşallah .:KK16:

Aebenim..
Ay gittiğin yer güzellik salonu muydu? :KK9: Hiçbir fikrim yok yöntemlerle ilgili. Bununla ilgili bilgisi olan galiba spirochetdi..
Halsizlik halin devam ediyor demek ki.. Üzüldüm. Dilerim yeni haftada yeniden dinamik olursun. :KK71:
Kilo vermeye başlamanı bekliyorum bak sana saygımdan azar azar veriyorum.. :KK34: Yoksa kısa zamanda aynı kiloda olma ihtimalimiz gün geçtikçe kuvvetleniyor. :KK53:
..
:KK52::KK52::KK52: gerçekden yahu bana yetişdin nerdeyse .:nazar::KK9:
bugün start verilmiştir efem inşallah yarın ,kaç haftadır davet eden ve erteledigimiz arkadaşım armazsa cumaya dek çok skı bir şekilde geliyorum .
bu hafta iyiyim şükür üstümdeki rehaveti attım .

.. evet püskütüm güzelik salonu . ilk kez gittim . kasıım girecegim alet nevagosyon deyilmiş canı iyce bir arştırdım . rodro firenkası diye bir cihaz . çarşamba gidicem bakalım .ama tek seyanslıgına okadar parayı vermem o uygulamalara .. bogazını tut dogal yolardan ver diyorum kedime.. hatun zaten bacak ,kalça ,toto ve sırtıma laf etmedi . bi göbüşün var didi .:KK9:
Günaydın bayanlar soğuk bir mesai gününden
:KK43:
aebenim ben gündüz pek bişey yemiyorum ama akşam eve gidip yemek yapmaya yada hazırlamaya başladığımda elime ne geçerse atıyorum ağzıma şaşarsın beni görsem
kudurmuş gibi yiyorum
bunu bir engellesem daha fazla kilo vereceğim
bugün itibariyle buna dikkat edeceğim gider gitmez nescafe içeçeğim yada başka önerisi olan var mı

püskütüm saol hayatım
evet ama artık hızlandırmak istiyorum kilo vermeyi bakalım olacak mı bu hafta
kadisim bu konuda bende püskütüme katılıcam . gün boyu çok az yedigin için bagırsakların bol ve akşam büyük açlık duyuyorsun . bizler hernekadar acıkan yerimizin migdemiz oldugunu sansakda . asıl yer bagırsaklar onlar dolu olunca (özeliklede lifle ) o zaman akşam açıkılmıyor ...
akrebim boşuna demez ''sabah krallar gibi, öylen memur, gibi akşamda fakir gibi yiyeceksin'' diye .
onun dışındada bana tokluk veren 2 hurma ve 3.5. fındık yada lep lep dir. bunu ara olarak yedigimde 2.3. saat tok duruyorum . vede süt oda beni baya tok tutuyor ama önermem süt karışık bi yiyecek . içeçek zannederiz ama deyil . hazmıda baya zor .belkide bu yüzden tok tutuyordur .:KK43:
Günaydın kadiscim..
Öneri olarak şunu diyebilirim. Gündüz daha çok yemeye çalış. Metabolizman hızlıyken yiyeceklerini gündüz ye, akşam da böylece acıkmamış olursun.
Gündüz bunu ayarla, eve gidince de bir kase yoğurt hazırla kendine. Canın ne çekiyorsa içine koy. Tatlı/tuzlu işte o an ne istiyorsan. Bunu bitirmeden başka bir şey yemeyeceğim, de o senin söz dinleyen ultrasonik beynine.. :KK76: Sonra yap kahveni/bitki çayını.. Başla yudumlamaya.. Bitince bir daha yap devam et yudumlamaya.. Bak bakalım nasıl hissediyorsun kendini. Bu arada yemek hazırlama faslın biter. Sen açlığı atlatmış olarak pişirdiklerinden kendine uygun olan herhangi bir şeyden tadımlık alır yer dükkanı kapatırsın. Aklıma gelen bu.

Akrebim ya!!!
Arkadaş 1894 gün oldu iki çift lafın belini bükemedin.
Bi'te utanmadan iki kuş koyuyo günaydının üstüne! Bak kuşlar bile çift! :KK4:
N'oldu küstün mü? Gıcık olduğun biri mi var?
Niye mesaj yazmıyorsun da günaydın demeyi hiç ihmal etmiyorsun?
:KK55: :KK55: :KK55:
hay agzına saglık diycektim ama aşagıdaki mesajı okuyunca akrebime hak verdim .:KK16:
Yok zuzum aslında günaydını bile ihmal ediyorum kaç gündür..
Kimseyle değil kendimle boğuşmaktayım..Yılın sonu kabusunu hala atlatamadım :KK50: üstüne bir de kayınbabamı hastaneye yatırdık, eşim de izin aldı her an yanı başımda olabiliyor ve bendeki tüm düzen altüst bir şekilde.. Akşam evi zor görüyorum..

Bu duruma da benim beyin alışamadı boğuşuyor işte zamansızlıklarla ama çok özledim burda iki lafın belini kırmayı iki değil büsürü lafın belini kırmayı desem daha doğru olur:KK1:
geçmiş olsun akrebim .işin zor gerçekden .:KK14:

Size tuhaf bir şey anlatacağım..
Birkaç zaman önce lulut paşa için bir oyuncak görmüştüm. 20 lira olduğunu söyledi satıcı. Pahalı buldum, almadım. Pahalı buldum çünkü dayanıp dayanmayacağından emin değilim. Paşam oyuncağı iki lokmada dağıtabilir.
Gel zaman git zaman.. Pişman oldum almadığıma. Uleyn püsküüt dedim kendime.. Meleğin kaç günlük ömrü kaldı da oyuncağı esirgiyorsun. Al, iserse parçalasın. Feda olsun ona.
Dünkü hengamade bi'koşu gittim oyuncak almaya. Ama başka abuk işlerim var onları halletmem lazım önce. En son oyuncağı alacağım yani.
Üst geçitte bir dilenci gördüm. Normalde pek ilgilenmem dilencilerle. Ama bu dilenci beni yerime mıhladı. Omzundan itibaren iki kolu da yok. Bir de tek bacağı kasık itibariyle yok. Öyle yerde unutulmuş bir torba gibi oturuyor adam. Adam dediğim taş çatlasın 20 yaşında. Önünde kağıt mendil ve tartı. İçime kadar işledi görüntü. Ve hiç konuşmuyor, dilenmiyor.
Baktım bozuğum yok. 5 lira koydum kutuya. Gözlerine de bakamadım. Hemen kaçtım.
Sonra yürürken şeytan girdi beynime.. Acaba dedim kollarını arkadan bağlayıp öyle mi giydirdiler çete de bunu böyle getirdiler. E öyle ya şimdi önündeki parayı geçen biri çalsa kim peşinden koşacak hırsızın. Geri dönüp baksam mı dedim.
Sonra utandım. Allahım dedim günah yazma.. Benim niyetimi sen biliyorsun. Eğer yanlış yere gidiyorsa param, o parayı bana geri gönderirsin sen, ben de anlarım böylelikle dedim. Özür diledim önceki düşüncelerimden ötürü.. (klasik Tanrı sohbetlerimden biriydi yani)

Ve.. bak yazarken bile tuhaf oldum şimdi.
Bir adres arıyorum. Tuhaf bilmediğim sokaklardayım. Derken bir oyuncakçı gördüm. Dış tezgaha benim dönüşte diğer yerden alacağım oyuncağın aynısını koymuş. Hem de rengi çok daha güzel. Hemen girdim sordum kaç lira diye.. 15 demez mi?

Nasıl ama? Tuhaf di mi?
bilmiyoruz bilemiyoruz işde püsküütüm .ama bende pek durmam sokakda dilenenlere .helede şimdilerde metro girişlerine kamp kurmuşlar . kucagına bebe alan duruyor, bebem aç diye . ay dönüp bu bebenın babası yokmu çalışmıyormu diyesim geliyor .:KK37:ama öte yandan okadar muhtaç insanlar varki. işde asıl onların hiç sesi çıkmıyor .. hep dua ederim rabbım ihtiyacı olanlar karşılaştır diye :26:

.. yinede niyetini bozma .:KK16: çünki çalınan bir parayı bile ben onu sadaka verdim dersen ,senin hanene öyle yazılır .:KK34:
bu tür şeyleri yaşayan pek çok insan var ama farkında olmayan insan da çok
sen ne güzel fark edebilmişsin
yaniii ürperdi bir an dilenciler verdiklerimiz veremediklerimiz
düşündüklerimiz yanlışlar doğrular şüpheler
karmaşalar
kavgalar
ne çok bağımsız duygu var hayatta
boş bir beyin mi daha iyiydi acaba
yoksa hem sağ hem sol düşünen bir beyin mi
şahsen ben beynin ya hiç çalışmamasını yada iki lobun birden çalışmasını istiyorummm
erkeklerin tek lobu çalışıyo ya sinir oluyorum buna

sabah evden eşim önce çıktı ben 5 dk sonra kucağında bebem var hava da fırtına sen in arabaya binme dışarda beni bekle neymiş çocugu ne yapsaymışşşşşşşş
kardeşim bin otur çocuk kucağında kalsın ben gelince alırım kucağında tek loplu mahlukat
yetmezmiş gibi ben neden binmedin diye söylenince bana kız sinirler
delüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü delüüüüüüüüüüüüüüüüüü
bunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
:KK9:
mesajın ilk kısmı benide aldı götürdü çünki içsesim benimde yogundur .:KK9:

erkekler düz mantıklıdır kadısım . kadında tam tersi duygu ve ayrıntı çukuru .:KK1: rabbım ikisini bir araya getirerek bir bütün oluşturur :KK34:
ha bide erkelerin mayasında zeytinyag vardır . her daim üste çıkarlar :)

Son düzenleme:
bilmiyoruz bilemiyoruz işde püsküütüm .ama bende pek durmam sokakda dilenenlere .helede şimdilerde metro girişlerine kamp kurmuşlar . kucagına bebe alan duruyor, bebem aç diye . ay dönüp bu bebenın babası yokmu çalışmıyormu diyesim geliyor .:KK37:ama öte yandan okadar muhtaç insanlar varki. işde asıl onların hiç sesi çıkmıyor .. hep dua ederim rabbım ihtiyacı olanlar karşılaştır diye :26:

.. yinede niyetini bozma .:KK16: çünki çalınan bir parayı bile ben onu sadaka verdim dersen ,senin hanene öyle yazılır .:KK34:

mesajın ilk kısmı benide aldı götürdü çünki içsesim benimde yogundur .:KK9:

erkekler düz mantıklıdır kadısım . kadında tam tersi duygu ve ayrıntı çukuru .:KK1: rabbım ikisini bir araya getirerek bir bütün oluşturur :KK34:
ha bide erkelerin mayasında zeytinyag vardır . her daim üste çıkarlar :)

evet
ama ağzı yanmış bugün senden önce inamiyorum dedi.
bende zatena rtık çocuğu sana vermem sen arkadan evi eşyalrı topla çantaları al gel dedim çıktım yaaaaaaa
zeytinyağı mıııı
haklısın bak şimdi

ama bir de ne var biliyomusun
eğitilmekle alakalı ya
bak ağzı yanmış benim kiii yola geldi
erkekleri nakış gibi işleyeceksin banane mayası bu demiyeceksin

bugün start verilmiştir efem inşallah yarın ,kaç haftadır davet eden ve erteledigimiz arkadaşım armazsa cumaya dek çok skı bir şekilde geliyorum .

.. evet püskütüm güzelik salonu . ilk kez gittim . kasıım girecegim alet nevagosyon deyilmiş canı iyce bir arştırdım . rodro firenkası diye bir cihaz . çarşamba gidicem bakalım .ama tek seyanslıgına okadar parayı vermem o uygulamalara .. bogazını tut dogal yolardan ver diyorum kedime.. hatun zaten bacak ,kalça ,toto ve sırtıma laf etmedi . bi göbüşün var didi .:KK9:

kadisim bu konuda bende püskütüme katılıcam . gün boyu çok az yedigin için bagırsakların bol ve akşam büyük açlık duyuyorsun . bizler hernekadar acıkan yerimizin migdemiz oldugunu sansakda . asıl yer bagırsaklar onlar dolu olunca (özeliklede lifle ) o zaman akşam açıkılmıyor ...
akrebim boşuna demez ''sabah krallar gibi, öylen memur, gibi akşamda fakir gibi yiyeceksin'' diye .
onun dışındada bana tokluk veren 2 hurma ve 3.5. fındık yada lep lep dir. bunu ara olarak yedigimde 2.3. saat tok duruyorum . vede süt oda beni baya tok tutuyor ama önermem süt karışık bi yiyecek . içeçek zannederiz ama deyil . hazmıda baya zor .belkide bu yüzden tok tutuyordur .:KK43:

hay agzına saglık diycektim ama aşagıdaki mesajı okuyunca akrebime hak verdim .:KK16:

geçmiş olsun akrebim .işin zor gerçekden .:KK14:
bağırsak doluluk lif süt hurma
bunlar aklımda kalacak canım bakalım bu akşam durum ne olacak size yazarım
belki siz aklıma gelirsiniz güler güler kendimi tutarım yemem:KK37:

---------
Rehaveti sen attın üstünden.. de herhalde benim adrese doğru attın. Ay bu hafta ne diyet yapasım var ne buraya gelesim var.. var oğlu yok durumundayım. Sonum hayırlı olsun.:KK53:

Ohhh ne güzel bi tek göbüş varmış. Dur bakalım belki de güzel sonuçlar alacaksın.

Eşine de geçmiş olsun bu arada aebenim..
geçmiş olsun canım
benim de oğlanalr bir tuhaflaştı hasta olacak gibiler akıyo bvurunları öksürüyorlar
Geçmiş olsun seninkilere de..

Rehaveti sen attın üstünden.. de herhalde benim adrese doğru attın. Ay bu hafta ne diyet yapasım var ne buraya gelesim var.. var oğlu yok durumundayım. Sonum hayırlı olsun.:KK53:

Ohhh ne güzel bi tek göbüş varmış. Dur bakalım belki de güzel sonuçlar alacaksın.

sende ki rehavet herkezde sanırım
ama benim pek yok
yani d,iyet modumdayım
ama vaktim yok buralara gelmeye
akşam cepten gireyim dedim alıntı da yaptırmadı
bend ebakıp çıktım misafirimd evardı zaten
kilon ne alemde onu yaz bari
gerçi sen tartılmıyosun her gün değil mi

edacım şeker pancarı haşlayıpda yemegine bayılırım . ama şekerli oldugu için cıs canım . birde heryerde blunmazki..
yemeyide çok ilginçtir hem tatlı hemde acılı . yeşil mercimekle yaparım soganve kırmızı biber yaparım üstüne . dedimya çok ilginç bir yemek herkese hitap etmeyebilir ama ben çok severim hem tatlı hem acı :KK37:

biraz p,ilates yapsam kendime gelirmiyimki:18:

dün nereye gittim ? güzelik salonuna :KK52: ay benim ne işim varsa orda:KK9:

kızlayda yürrürken ,ankarada olanlar bilir elinize bişi tutuştururlar ,ama hiç adetim deyildir teşekkür eder geçerim ilgilenmem bile .. geçenlerde tam akşam vakitlerinde bir genç kız abla bunları bitirmem lazım lütfen bir tane al diye yalvararak baktı . eh dedim bende bu sogukda çabuk bitirsin diye aldım . neyse telide vermiş bulunduk işde :KK19:
birkaç gün sonra teit etmek için ararlar demişti . ben tabi yok gelemem vs dedimseydese ,göbüş eritmeyi duyunca bi düşünüyüm dedim . netden vs araştırdım yeri, derken bir arkadaşımla dün gittik . ve ben regl oldugum için giremedim :KK53: arkadaşımda yüz için bakım yaptırdı. fena bir yer deyil gibi.
tabi bilirsiniz kampanya işde söyle böyle derken .2.3. saatde ancak çıktık ordan . göbüşde baya bir incelme vaad adiyorlar 3 türlü aletleri var.ilki kasları harekete geçiriyor . promosyonlara ondan yapıyorlarmış 1 seans. ben onu kabul etmeyince kadın digerini yapayım size dedi oda yag kanalarını açıyormuş.ama ısıyla su kaybı olup incelten prog. deyil .. daha evlede biriniz yazmıştı . bu konu hakında bilginiz varmı ?

ben yaptırdım daha önce yarayıp yaramaması sana kalmış birlikte yaptığın diyete ve spora ama herşeyden önemlisi motivasyonu gittiğin yerdekilerin seni motive etmesi... ayrıca kavitasyonu bende çok beğenmedim ama lazer, radyo frekans, karboksi terapi, lipoliz, çamur masajı, power plate tarzı şeyler daha etkili oldu... kavitasyon ve ek bakımları lenf drenaj falan filan bunlar kısa süreli güzel düzleştirmeler yapıyor tabi bu bakımlardan sonra her gün 100 mekiği devirirsen güzel sıkılaşmalar oluyor diğer saydığım tedaviler daha uzun süreli daha içten değişimler yaratıyor...

Ben artıda değilim artık ama eksilere de inmeyi başaramıyorum aeben ablacığım.. Arkadaşımın biri akapunktur ile kilo veriyor..Ben de akapunktura başlasam mı diye düşünüyorum..Bilgisi olan var mı arkadaşlar biraz kilo verirsem daha sıkı sarılacağım çünkü iştahımı kesmem midemi küçültmem gerek..Bilgisi olan fikir verebilir mi lütfen..Ek hiç bir şey yapmadım ben buzamana kadar

diyet yapmayı bir türlü beceremiyorsan akupunkturu öneririm diyet nasıl yapılır yaparken nasıl normal hayatta yaşarsın hiç açlık seni etkilemez göreceksin ben yaptırdım güzelde sonuçları oluyor tabi gözünün aç olması durumunu engellemek için sende uzak duracaksın tehlikeli yiyecekler olan yerlerden eğer uzaksan hiç aklına gelipte canın çekmiyor gayet rahat devam ediyorsun diyette olduğunu bile unutuyorsun haddinden fazla su içiyorsun su isteğini de artırıyor. her hafta o kulağımdaki nesneleri yeniledik benim bırakma nedenim hem fiyatı hemde kulağıma durmadan takılan iğnelerden artık sıkılmış olmam ben yaz döneminde yaptırdım sonra denize gireceğim filan derken süreyi uzat bilmem 2 hafta gitme hemde acıyor kulaklarım tamamen koptum....

birde özgüven veriyor o minnacık iğneler ne etkilecek ben çok kararlı diyet yapıyorum diyorsun bıraksan bile bu gaz sana 3 ay diyet yaptırıyor sonra dağılmaya başlıyorsun :KK16:

sende ki rehavet herkezde sanırım
ama benim pek yok
yani d,iyet modumdayım
ama vaktim yok buralara gelmeye
akşam cepten gireyim dedim alıntı da yaptırmadı
bend ebakıp çıktım misafirimd evardı zaten
kilon ne alemde onu yaz bari
gerçi sen tartılmıyosun her gün değil mi

Modun daim olsun! :KK60:

Esktrem bi'durum olmadıktan sonra tartılmıyorum kadis. Bazen ceza olarak her gün tartılıyorum..
Rutinim haftada bir, Cuma günleri.
Bu Cuma ne görsem razıyım.. Alsam da şaşırmam.. Hazırım. :KK34:

GÜNAAYDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNN
d21e3162d6e64c40e2430766c567d434.gif

günaydın, hayırlı sabahlar :KK16:
dün yine yogun bir gündü tıpkı bugün olacagı gibi.:KK9:
bana bu kış ne oldu bilmiyorum .hergün bir işim yada gideek bir yer çıkıyor :KK37:

bu hafta başından bu yana çok sıkı diyete girmiştim .ama dün epeydir bizi çagıran bir arkadaşa gitim . afiyet olsun bana şükür kilomda artmamış hatta düşmüş:KK9: sanırım akşam aç yatınca yaktım 15 de yediklerimi.:KK6:
sizler nasılsınız bakalım ?:KK16:

evet
ama ağzı yanmış bugün senden önce inamiyorum dedi.
bende zatena rtık çocuğu sana vermem sen arkadan evi eşyalrı topla çantaları al gel dedim çıktım yaaaaaaa
zeytinyağı mıııı
haklısın bak şimdi

ama bir de ne var biliyomusun
eğitilmekle alakalı ya
bak ağzı yanmış benim kiii yola geldi
erkekleri nakış gibi işleyeceksin banane mayası bu demiyeceksin
son kelimene kesinlikle katılıyorum . eleştiri ve yönlendirmeleri dinlemiyormuş gibi görünüyorlar ama haraketlari hemen degişiyor :KK9:.
kadisim çokmu yogunsunda gelemiyorsun .:26:.

ah püsküütüm o rehaveti bilmezmiyim .:26: şükür ben atlattım ,sende atlatacaksın arkadaşım :KK16: bu geçiçi bir durum :KK34:

bugün gidiyorum dedigim yere bakalım ne olacak :44:ama sürekli yaptırmıyacagım .sadece hediye bir seans . aslında onların hediyesi başkaydı . iç kasları çalıştıran biştidi ama ben onu kabul etmedim .:KK9:
diyetimi yapıp hedef kiloma kendim gelmek istiyorum baktım o vakit göbüşüm rahatsız ediyor hala , belki düşünebilirim .:44:

ben yaptırdım daha önce yarayıp yaramaması sana kalmış birlikte yaptığın diyete ve spora ama herşeyden önemlisi motivasyonu gittiğin yerdekilerin seni motive etmesi... ayrıca kavitasyonu bende çok beğenmedim ama lazer, radyo frekans, karboksi terapi, lipoliz, çamur masajı, power plate tarzı şeyler daha etkili oldu... kavitasyon ve ek bakımları lenf drenaj falan filan bunlar kısa süreli güzel düzleştirmeler yapıyor tabi bu bakımlardan sonra her gün 100 mekiği devirirsen güzel sıkılaşmalar oluyor diğer saydığım tedaviler daha uzun süreli daha içten değişimler yaratıyor...
bilgi,ler içim çok teşekürederim .:KK16:
evet paketde diger şeylerde var özelikle diyet ve danışman . fakat ben tüm programı, şu an almayı düşünmüyorum .:KK16:

günaydın, hayırlı sabahlar :KK16:
dün yine yogun bir gündü tıpkı bugün olacagı gibi.:KK9:
bana bu kış ne oldu bilmiyorum .hergün bir işim yada gideek bir yer çıkıyor :KK37:

bu hafta başından bu yana çok sıkı diyete girmiştim .ama dün epeydir bizi çagıran bir arkadaşa gitim . afiyet olsun bana şükür kilomda artmamış hatta düşmüş:KK9: sanırım akşam aç yatınca yaktım 15 de yediklerimi.:KK6:
sizler nasılsınız bakalım ?:KK16:
Oh hem yemiş hem yakmış. :nazar:
Ben ne alemde olduğumu Cuma günü öğrenirim.. Sanki ne aldım, ne verdim gibi.

-----
ah püsküütüm o rehaveti bilmezmiyim .:26: şükür ben atlattım ,sende atlatacaksın arkadaşım :KK16: bu geçiçi bir durum :KK34:
-----
Konu sadece diyet değil aebenim.. Genel bir sıkılma hali var, hayırlara vesile olsun.. Ben böyle dönem dönem insan zehirlenmesi yaşarım.. Zaten senin tamamen aksine; insanlarla herhangi bir "amaç" dışında bir arada olmaktan keyif almayan bir yapım var. Benim bütün zevklerim ve hayattan aldığım keyif yalnızlığıma endeksli. Ne kadar insan.. o kadar kendimden uzaklaşma.. Bu uzaklaşmanın sonucu da bu ağır sıkıntı hali. Şöyle bir hücreye kapatsalar beni. Işık ve sesin olmadığı. Bak gör nasıl toparlıyorum.
Bir an önce kendime kavuşmalıyım..
Bugün patika da olsa kendime ulaşmak için bir yol buldum.. Bakalım artık..

Oh hem yemiş hem yakmış. :nazar:
Ben ne alemde olduğumu Cuma günü öğrenirim.. Sanki ne aldım, ne verdim gibi.

Konu sadece diyet değil aebenim.. Genel bir sıkılma hali var, hayırlara vesile olsun.. Ben böyle dönem dönem insan zehirlenmesi yaşarım.. Zaten senin tamamen aksine; insanlarla herhangi bir "amaç" dışında bir arada olmaktan keyif almayan bir yapım var. Benim bütün zevklerim ve hayattan aldığım keyif yalnızlığıma endeksli. Ne kadar insan.. o kadar kendimden uzaklaşma.. Bu uzaklaşmanın sonucu da bu ağır sıkıntı hali. Şöyle bir hücreye kapatsalar beni. Işık ve sesin olmadığı. Bak gör nasıl toparlıyorum.
Bir an önce kendime kavuşmalıyım..
Bugün patika da olsa kendime ulaşmak için bir yol buldum.. Bakalım artık..

:KK16::KK16:
evet püsküütüm seninde dedigin gibi ,benim tamamen aksine olan şey sana iyi geliyor .
ben sıkıldıgımda kendimi dışarı atmak çok iyi gelir bana eve döndügümde başka telden olurum ve rahatlarım :KK6:
bazan seni düşündügümde, bu hatunu bu kadar insanlarladan kim soguttu aceba diye sormuyor deyilim kendime .:44:fakat sanırım bu sana özgü bişi ,birinin yaptıgı bir durum deyil .
... saygı duyarım efem:KK42: diyorumya sana '' özelsin '':KK19:

yarın tartı günüde gelince . ba sabahki daha dopgrusu az evelki 2. kavaltımdan sonra tam bir umutsuzluk içindeyim . aslında gidip yapasım vardı . adınada hastayımda diyemiyorum .:18:
üşüyorum yahu . ne spor yapacak halim nede .. dur ,dur bu yazıyı uzatmayım .:18:
he bide dünki maceram vardı dimi. efenim göbüş için kısaltılmış bir 10 dk seyansa girdim . 5 yerden ölçü alan hatuna göre 15 cm inceldim ama bana kalırsa ne incelmesi bu sabah daha fazla çıktı gibi ölçülerim .:KK9: çok bastırdıları için hafifden derilerim bile agrıyor diyebilirim . yok ana cım ben almayım böyle şeylerden .:KK9: bu maceramda böyle kapanmış oldu :KK9: paketi tamamını almayacagım için ilgi alaka yada alakasızlık içinde ,canımın sıkılmasıda tuz biber oldu. birde böyle ortamlara girince insan oglunun ne denli ........ durumlarda oldugunuda acıkça görüyorum ve üzülüyorum .:KK19:
neyse uzatmayım .:KK14:

:KK16::KK16:
evet püsküütüm seninde dedigin gibi ,benim tamamen aksine olan şey sana iyi geliyor .
ben sıkıldıgımda kendimi dışarı atmak çok iyi gelir bana eve döndügümde başka telden olurum ve rahatlarım :KK6:
bazan seni düşündügümde, bu hatunu bu kadar insanlarladan kim soguttu aceba diye sormuyor deyilim kendime .:44:fakat sanırım bu sana özgü bişi ,birinin yaptıgı bir durum deyil .
... saygı duyarım efem:KK42: diyorumya sana '' özelsin '':KK19:

yarın tartı günüde gelince . ba sabahki daha dopgrusu az evelki 2. kavaltımdan sonra tam bir umutsuzluk içindeyim . aslında gidip yapasım vardı . adınada hastayımda diyemiyorum .:18:
üşüyorum yahu . ne spor yapacak halim nede .. dur ,dur bu yazıyı uzatmayım .:18:
he bide dünki maceram vardı dimi. efenim göbüş için kısaltılmış bir 10 dk seyansa girdim . 5 yerden ölçü alan hatuna göre 15 cm inceldim ama bana kalırsa ne incelmesi bu sabah daha fazla çıktı gibi ölçülerim .:KK9: çok bastırdıları için hafifden derilerim bile agrıyor diyebilirim . yok ana cım ben almayım böyle şeylerden .:KK9: bu maceramda böyle kapanmış oldu :KK9: paketi tamamını almayacagım için ilgi alaka yada alakasızlık içinde ,canımın sıkılmasıda tuz biber oldu. birde böyle ortamlara girince insan oglunun ne denli ........ durumlarda oldugunuda acıkça görüyorum ve üzülüyorum .:KK19:
neyse uzatmayım .:KK14:
Anlatsam destan olur.. :KK16:
İnsanlardan soğumanın üstüne bir de şunu eklemem gerekiyor kendi adıma.
Dedim ya kendime gitmek istiyorum diye.. Zevk aldığım şeyler, sadece ve sadece yalnız kalarak yapabildiğim şeyler. Klasik gitar çalıyorum, her hafta yeni bir klasik şarkının notalarını deşifre ediyorum. Film tercümesi yapıyorum. Yazıyorum. Heykel yapıyorum. Fazlasıyla da okuyorum.
Bunların hepsi tek kişilik eylemler. Ruhuma iyi gelen eylemler.
Bu iki unsuru bir arada değerlendirince de böyle bir kendine kaçma eylemi şart oluyor. Bir de hayatın gereksiz tantanalarını düşünürsek; ofis işleri, ev işleri, zorunlu görüşmeler.. vs. E anacım püsküüt 5 saat uyumasın da napsın? :KK53:

Ölçüler nasıl geniş çıktı yahu! Sen de o kız gibi sıksaydın mezuranı :KK60:
Dediğin gibi sahiden de macera olmuş aebenim.. :13:

Tam çıkıyodum gider ayak seni görünce dayanamadım yine aebenim.. :KK16:

Yarın, inşallah güzel kilolarda buluşmak ümidiyle..

Böyle yazdığıma bakma.. Umut fakirin ekmeğidir, de geç.. :KK60:

Kaçıyorum ben.. :KK55:

Anlatsam destan olur.. :KK16:
İnsanlardan soğumanın üstüne bir de şunu eklemem gerekiyor kendi adıma.
Dedim ya kendime gitmek istiyorum diye.. Zevk aldığım şeyler, sadece ve sadece yalnız kalarak yapabildiğim şeyler. Klasik gitar çalıyorum, her hafta yeni bir klasik şarkının notalarını deşifre ediyorum. Film tercümesi yapıyorum. Yazıyorum. Heykel yapıyorum. Fazlasıyla da okuyorum.
Bunların hepsi tek kişilik eylemler. Ruhuma iyi gelen eylemler.
Bu iki unsuru bir arada değerlendirince de böyle bir kendine kaçma eylemi şart oluyor. Bir de hayatın gereksiz tantanalarını düşünürsek; ofis işleri, ev işleri, zorunlu görüşmeler.. vs. E anacım püsküüt 5 saat uyumasın da napsın? :KK53:

Ölçüler nasıl geniş çıktı yahu! Sen de o kız gibi sıksaydın mezuranı :KK60:
Dediğin gibi sahiden de macera olmuş aebenim.. :13:

karnımda 1 haftadır çok ilginç bir şişlik var reglde geçti gitti .ama bir türlü inmiyor . akşam eşimde diyor senin karnın böyle deyildi bir zamanlar diye .:KK9: içden mi şiş yagdanmı anlamadım ..
ordaki işlem yapan hatuna bakarsan bende kilo problemi yokmuşda sıkılaşma problemi varmış. e 3 dogum ve ozamanki cahilikle karnım yırtıklarla dolu ,nasıl sıkılaşır o göbüş . yani imkansız gibi bişi. ancak kilo vermeyle indirebilirim biraz . yahu yeri gelmişken, ben yazın daha iyi diyet yapıyorum sanırım. dışardada yürüyüp gelince çok motive hissediyorum kendimi.( diyetden kaçaçak yermi arıyorum ne ):KK9::KK4:

kız mezuroyu sıkmıyor püsküütüm tam tersi ilk ölçmede gevşek tutuyor baya :KK1: tabi ben kaçın kurrasıyım . aldım kendim ölçtüm 2.sinde. tabi bana böl böl bakıyorlar :KK60::KK60:

.. içine yolcuguga gelince .
bak kıskandım şimdi seni. kendine haksızlık etme 5 saat uyuyorum diye ,bu yaptıklarının genelde hepsi dinlendirir insanı. belkide senin yaptıgın dogrudur .:44:
ben belkide insanların hep iyi yönlerini görmeye çalışıyorumdur .yada belkide insanların iyiylik yada kötülüklerini deyilde onları bir aracı yani ileti olarak görüyorumdur . aslında huzur buldugumuz seyler aynı, fakat bulmak için gittigimiz yollar farklı diyebilirim .:KK34:
yeri gelmişken yazdıgın kitap varmı püsküütüm eger varsa okumak isterim özelden yönlendirirsen :KK16:

....işde böyle püsküütüm .:KK14: dedigin gibi yazsak destan olur :KK14:
ha bide şu geçenki dilenci , başbakanlıgın ordan meşrutiyete geçilen yerdeki üst geçittemiydi? dün ordan geçerken tarifine uyan bir genç vardı . iyce bakmışım .aklıma sen geldin birden .

ben biraz test çözeyim . hafta sonu sınavım var ama bende tık yok . bu sınavda hep zor dersleri seçtim hemde çift çift . geçemiycem malum mat. ing, geomet. bari giripde muaf olayım .:KK14:

X