C life

Yumurtlamadan önce demedim yalnız dikkat ederseniz yumurtladiktan 2-3 gün sonra yazmıştım. Zaten sayfaya mesaj atarsanız sizi bilgilendirirler. Bende yan etkisi olmadı iyi geldi. Çok kişi memnun. Denemekten sıkıntı olacağını sanmıyorum

Evet bilgi verdiler açıklamanız için teşekkür ederim ilk defa kullanacağım için tedirginim o yüzden sürekli soruyorum daha kötü sonuçlar almaktan

Niye yalancı çizgi olsun anlayamadım , bir test daha yaptım hemde kaset test ondada aynısı çıktı, nerden cardınız bu kanıya
Bazen yanıltıcı olabiliyor testler hayal kırıklığına uğrattı diye fikrimi söyledim ben çoğu kez yaşadım kaset testte pozitif kanda negatif insallah kanda da pozitif çıkar sağlıkla gelir bebeğin adet öncesinde diyelim ki HCG değeri 2.30 erken gebelik testleri 5 in altındaki değerleri bile algılayıp pozitif sonuç verebiliyor o yüzden öyle söyledim sizi kirdiysam incittiysem çok özür dilerim

Estağfrullah, sadece çok endişeliyim, 1 yılda sayısız test yaptım hiçbirinde çıkmadı kimyasal geçirdiğim ay hariç, onda da silik çizgi adet gecikmesinin 5 . Gününde çıkmıştı

İşte o yüzden diyorum ya adet öncesi testlere çok güvenmemek lazım ama bende çift çizgiyi gördüğümde napacagimi şaşırıyorum kan veriyorum büyük umutlarla koskoca bir negatif ama adetten önce bu kadar köyü çizgi çıkması gebeliğe işaret gibi gözüküyor inşallah kandada çıkar çıkmaz sada üzülme bir gün bizimde yavrularımız olacak dua edelim hayırlı haberlerini bekliyorum
Estağfrullah, sadece çok endişeliyim, 1 yılda sayısız test yaptım hiçbirinde çıkmadı kimyasal geçirdiğim ay hariç, onda da silik çizgi adet gecikmesinin 5 . Gününde çıkmıştı

Amin canım dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…