C life

Ben kullandım hiç te birşey olmadı bi tık bile etkisi yada faydası olmadı 3 4 ay kullandım halde

Merhaba arkadaşlar c life kullanıp hamile kalanlar var mı varsa ne kadar sürede kaldınız yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba, yaklasık 1 ay önce başladım stresten kaynakli adet olamiyordum 2 ay kadar kullanmaya basladiktan 2 gun sonra adet gordum gecen hafta da 2.adetimi gordum yumurtlama da bozulmustu haliyle simdi bekliyorum yumurtlama anini.. bir yan etkisini gormedim adetim uzun suruyordu bir degisiklik yapmadi,ekstra bir agri da yapmadi.. 3 ay duzenli kullanim uygulayacagim.. gun icerisinde su ve yuruyuru ihmal etmiyorum kist yapmamasi icin..kaşıkta olanı kullaniyorum bu arada daha rahat oluyor kullanimi

İnşallah canım benim ne sipariş ettin kapsül mı macun mu peki fiyatı ne kadar bende ilk kez kullanicam iki kutu mu sipariş edeyim fiyatı ne kadardı ve yumurtlama zamanı bırakılıyor Muş dogru mu acaba
Canım ben kapsül aldım, bana dedi ki satıcı, yumurtlama belirtisi gördüğün an kullanmayı bırak, ben 11 gün kullanabildim yani. Sonra doktor kontrolüm vardı 2 yumurtamın oldunlaşıp çatladığını öğrendim, 400₺ ye aldım ben fiyatlarını güncellediler 2 gün önce şuanki giyatı bilmiyorum

Cevabınız için teşekkür ederim ben kavonozdayi sipariş verdim aynı etkiyi gösterir mi acaba benim adetim düzenli yumurtlamamda ama bebebgim olmuyor

Cevabın için teşekkür ederim ben kavonozda sipariş verdim güzel sonuç alır mıyım acaba çoğu kapsulfen yana olmuş ama hiç kullanmayıp bilmediğim ürüne o kadar para vermek istemedim kavonozda daha uygun inşallah bende faydasını görürüm adet olmamda sıkıntı yok düzenli ama bebeğim olmuyor inşallah vesile olur

Ben macun kullandım ovulasyon testi aldım yumurtlama olduğunda bıraktım canım

Benimde hiçbir sıkıntı yok ama 1 yıl oldu, 1 kimyasalım var nasip olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…