C life

Belki kalabilirsiniz bir kaç ay daha kullanin isterseniz adet düzensizliği kist falan yaptı mı peki
Zaten adetlerim düzenli canım çok sancılı geçerdi o ay hiç ağrı kesici kullanmadım.Klomenle birlikte kullandım.Kist oldu.Ama ben klomene yorumluyorum.
Önümüzdeki aylarda tüp bebeğe başlayacağım.

Merhaba arkadaşlar c life kullanıp hamile kalanlar var mı varsa ne kadar sürede kaldınız yardımcı olursanız çok sevinirim
Ben kullandım 12 gün falan kullandım hamile kaldım hem de 2 kez. Sebepsiz olarak hamile kalamiyordum. Bütün tahliller her şey iyiydi ama olmuyordu. Sonra bir de bunu deneyeyim dedim bol su ve yürüyüş de yaptım adetle başlanıyor zaten yumurtlama görüldükten 2-3 gün sonra bırakılıyor. Yani yaklaşık iki haftalık kullanım sonucu hamile kaldım hem de 2 kez bu şekilde hamileliğim oldu. Birinci bebeğimde de kullanmistim hamile kaldım ama düşük yaptım sonra yine bebek denemelerine başladık yine olmuyordu. Macunu yine aldım kullandım yine hamile kaldım şu an kızım yanımda uyuyor ben ona hamilelik macunu diyorum hangi ay istersem o zaman hamile kalmamı sağlıyor

Allah'ım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah bana da nasip olur 3 yıldır bekliyorum niye yumurtlamadan önce bırakıldığını öğrenebilir miyim hamile kalamiyorum macun istediğimi söylediğimde aynısını gönderirler değil mi yan etkisi falan olmasından korkuyorum adet düzensizliği kist falan inşallah öyle birşey olmaz

Bende bu ay ilk kez kullandım, henüz adetime 5 gün var sonuç ne olur bilmiyorum ama , iki yumurtam gelişip çatlamış doktorum öyle söyledi umarıö hamileyimdir

Bende bu ay ilk kez kullandım, henüz adetime 5 gün var sonuç ne olur bilmiyorum ama , iki yumurtam gelişip çatlamış doktorum öyle söyledi umarıö hamileyimdir
İnşallah canım benim ne sipariş ettin kapsül mı macun mu peki fiyatı ne kadar bende ilk kez kullanicam iki kutu mu sipariş edeyim fiyatı ne kadardı ve yumurtlama zamanı bırakılıyor Muş dogru mu acaba

Ben de 2 ay kullandım ama hamilelik olmadı adet düzensizliğime iyi geldi ama bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım

Maşallah size
Ben de 2 ay kullandım ama hamilelik olmadı adet düzensizliğime iyi geldi ama bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım
Maşallah size bende düzenli ama 3 yıldır hamile kalamiyorum inşallah bana da nasip olur bı evlat yumurtlama zamanında kullanmayı bıraktınız mı bende 2 kutu sipariş edeyim ve kapsül mu sipariş etmistiniz macun mu

Aksine adeti duzene koyuyor ve kistleri kucultuyormus benim kistim yok pkoya yatkinligim var adetlerim duzensizdi hormonlarda dengesizdi yumurtam tembeldi ilk 4 yildan beri istiyorum evlilikte 5. yilimiza giricez 1 ay sonra 2021 agustos ayinda basladim kullanmaya ve 3. ayde hamile kaldim dusuk yaptim tekrar kullandim 3 ay sonra hamile kaldim erken dogum yaptim ekimde 8 ay oldu bekliyorum yumurtlama gorene kadar kullanin agri akinti gibi belirtiler oluyor bunlari gorunce 3. gunu birakin bazen 16. 18. 20. gunde goruyorum yumurtlamayi insallah sizede faydasi olur çok teddut ederek almisti ya daha kotu olursa diye ama cok sukur faydasini gordum bu ay dda kullanmaya basladim sabah aksam yemekten once aliyorum bugun dongunun 10. gunundeyim yakinda agri baslar. bu arada daha once 3 defa catlama denedim sonuc alamadim

Maşallah inşallah bende olumlu sonuç alırım 3 yıldır bekliyorum hangisini sipariş etmeliyim

Eklentiler

• IMG_20230625_182023_025 (2).webp
    47,7 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…