C life macunu

Amin canim amin sirasiyla hepimiz guzel haberleri verelim ayn adete kalan gun ama belirti yok kiz sadece kasiklarim agriyor o da adet gunum geldi diye tabi ben duzensiz oluyorum tam 5 gun sonra deniycem tutuyorum kendimi bakalim vala ben belirtilerke takip etim canim yumurtlamayi insalah dogru zaman da biraktim😂😂😂 sen ovulasyonla takip ediyosun demi
İnşallah doğru zamanda birqkmissindir bende belirtilere baktım da yok bı cacık olmadi anlayamiyosun her ay farklı oluyo yumurtlma günü test aldım bu ay jelle birlikte işte dün bugün yumurtlamam oldu çok şükür elimden geleni yapıyorum taktir Allah tan😂😂

İnşallah doğru zamanda birqkmissindir bende belirtilere baktım da yok bı cacık olmadi anlayamiyosun her ay farklı oluyo yumurtlma günü test aldım bu ay jelle birlikte işte dün bugün yumurtlamam oldu çok şükür elimden geleni yapıyorum taktir Allah tan😂😂
Ay insalah olur yaa jeli bir gebenin gunlugunden mi aldin canim

Ay insalah olur yaa jeli bir gebenin gunlugunden mi aldin canim
Evet canım yorumalri alanlar geri dönüşleri çok cezbetti denedim öyle yakma felan olmadı hatta kayganlastirici özelliği çok iyi dün akşam kullandigimda geri akma da olmadı meninin bu akşam birazcık aktı bı sure sonra ama giden gitmiştir diye dusunuyirum bakalım inşallah tutar umutluyum bu aydan bilmiyirum c life da düzenli kullandım

Evet canım yorumalri alanlar geri dönüşleri çok cezbetti denedim öyle yakma felan olmadı hatta kayganlastirici özelliği çok iyi dün akşam kullandigimda geri akma da olmadı meninin bu akşam birazcık aktı bı sure sonra ama giden gitmiştir diye dusunuyirum bakalım inşallah tutar umutluyum bu aydan bilmiyirum c life da düzenli kullandım
Acaba bende mi alsam ya adet tarihin ne zaman canim

Çocuk için her yol mübah deyip alıyoruz sen bilirsin canım dene istersen şansını adet tarihim Ağustos 7 olarak gösteriyor bakalım haber ederim zaten inşallah tutsrsa
Ben dayanamadim test yaptim 😂😂 aslinda cuma gunu adet tarihim 1 bucuk 2 saat sonra boyle tabiki kuruma cizgisi olustu😂

Eklentiler

• 16901955981935349552166658935174.jpg
    16901955981935349552166658935174.jpg
    193,1 KB · Görüntüleme: 29
Ben hiç gormedim hep bembeyaz 😂 yap sen tekrar bakalım hangi testi kullanıyorsun
Vala kuzum test diyorum hangisini verdiyse aliyorum bu atigim test rool adi kiz bende bi ara oyle net oldu ki kan verdim tabiki negatif oldu😂 sanki adet olcam belim kopuyor resmen yarin erken gebelik alayim hemen deniycem beklemiycem sabahi😂

X