C life macunu

Klomenke birlikte çatlatma iğnesi vermiyor mu canım doktor bende basliycam tedaviye süreç nasıl ilerliyir merak ediyorum
Açıkçası şöyle oldu ablam klonun kullandı 1 paketiyle hamile kaldı diğer 2 paketini kullandım ben doktor yazmadı aslında daha sonra gittiğim ay doktora demedim sadece geç yumurtlama olduğu için takibe aldı yumurtlama çoğaldığında iğneyi yaptı

Anladım canım biraz riskli bı iş yapmissin kiste de dönüşebilir di Allah korusun

Son 6 gun bakalim nolucak kesinlikle yazalim umut olalim ya su iciliyor evet ama yuruyus cuden zor bu sicakta ya surekli evle ugrasiyorum yuruyus olsun diye
Valla zor ama ha gayret diye diye yürüyorum yumurtlasam da bıraksam Adet gününe mi altı gün kaldı cnm hadi inşallah ilk guzel haber senden gelsin

Valla zor ama ha gayret diye diye yürüyorum yumurtlasam da bıraksam Adet gününe mi altı gün kaldı cnm hadi inşallah ilk guzel haber senden gelsin
Amin canim amin sirasiyla hepimiz guzel haberleri verelim ayn adete kalan gun ama belirti yok kiz sadece kasiklarim agriyor o da adet gunum geldi diye tabi ben duzensiz oluyorum tam 5 gun sonra deniycem tutuyorum kendimi bakalim vala ben belirtilerke takip etim canim yumurtlamayi insalah dogru zaman da biraktim sen ovulasyonla takip ediyosun demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…