C life macunu

İşte c life tüpü Açar diye vaat ediyorlar ama satmak için oldugunu düşünüyorum ameliyatla bile açılmayan olgular var
Bakalim bende suan kisti kucultu 3 ay kulancam tup acilma konusunda dediginiz gibi cok zor ya sizin de mi tupleriniz kapali ikisi de mi 1 tanesi mi yoksa

Bakalim bende suan kisti kucultu 3 ay kulancam tup acilma konusunda dediginiz gibi cok zor ya sizin de mi tupleriniz kapali ikisi de mi 1 tanesi mi yoksa
Ben clife kullandım tüpümün kapalı olduğundan şüphem vardı enfeksiyon oldugum için onlarda merak etmeyin tüpü açar dediler 4ay umutla kullandım olmayınca rahim filmi çekildim 5kez ilaç vermişlerde açılmış yapışma çok fazlaydı doktorda para tuzagi oldugunu söyledi

Ben tüpü açar diye hiç duymadım canım yumurtlalari kalitelestiriyo birde hormonları düzenliyo diye duydum ki etki de etti bnm prolaktjnle e2 yüksekti ilk ay kullandım tekrar kan verdim düşmüştü hamilelik oluşmadı tabi henüz ısrarla bırakmadım ama inşallah umutluyum

Peki rahim filminden sonra gebelik olusmadi mi çok kişi kalmış öyle rahim filminden sonra

Suan acildi mi tupler

Kızlar son 6 aydır adet düzenim bozulmuştu 60 günde bir ilaçla adet oluyordum zoraki. Bu ay düzenli kullandım c life ovulasyon testiyle takip ederek gerçekten 16.gün yumurtlama gördüm sonrasında 29.günde kendiliğinden adet oldum işe yaramaz sanıyordum ama çok şaşırdım sadece çok fazla ağrım var iki gündür inanılmaz derecede zor geçiyor adetim. Acaba temizledi mi diye düşünmedim değil

Benim de kistimi kucultu bu 2. Ayim bakalim nasil olucak eger adet olursam bende ovulasyinla takip edicem ilk ayin mi macunda canim

Slm kızlar. Bende bu ay ilk defa kullandım. 9-10 gün falan kullandım. İnanamıuorum ama evlendiğimden beri 35-40 günde adet olan ben. 28. Günde adet oldum. Erken yumurtlamamdan anlamıştım zaten. Gebe kalmadığıma üzüldüm. Ama adetimin düzene girmesine çok sevindim. Bu ay inşallah gebelik haberinide veririz

Haberleselim kizlar yuruyusu ve suyu unutmayalim

Benim sadece adetimi düzeltti yine gecikme oldu ama 15 gün yerine 4 5 gün gecikme olmaya başladı doktor tedavisiyle hamile kaldım sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…