C life macunu

Ay alah korusun ya gercekten pcos basa bela amaliyat bile oldum ben tekrar üredi

Ayn sukur kalabiliyorum ama w dusugun uzerinden de 1 bucuk sene gecti hala tik yok denemedigimiz sey kalmadi
Çok iyi anlıyorum canım bizimde öyle bir seneyi geçti hiç hamile kalamadim insan psikolojik olarak çöküyor olmuycak mi anne olamiycak miyim diye Allah im çok bekletmez inşallah

3 ay kulanip ara verilmesi gerekiyormus siz vermediniz mi ara canim bir de bisey sorucam bugun 16 gun oldu kulaniyorum ara ara kasik agrisi ve gogis hasasiyetim var ama akinti yok acaba biraksam mi yumurtlama olmus olabilir mi
benim çikolata kistim olduğu için 2 ay ara vermemi istemişlerdi. sonra 3 ay daha kullanmamı istediler. yumurtlamayı ben daha çok akıntıdAN anlıyordum yoğun kaygan akıntı kasık ağrısı yaşıyordum o zaman 3 gün daha kullnıp bıraktırmışlardı. Bence belirtilerini görünce yaz sen onlara yardımcı olurlar. ben oldukça yazıyordum onlar bana söylüyordu bırakıp bırakmayacağımı

Aynen vala cok yardimci oldular bakalim belirtlerden sonra biraktim sen sonuc alabildin mi canim

Rabbim saglikla almayı nasip etsin kucağına inşallah cnm darısı bize bende kapsül aldım bu sefer bakalım ne kadardır istiyorsunuz çocuğu çok soru sordum ama
3.adet donemine basliyorum bakalim
Çok şükür minik mucizeme kavuştum .Rabbim sağlıkla sizlere de isteyen herkese de nasip etsin inşallah.
Merhaba bu macunu nereden temin edebilirim acaba aktarda vs satılır mı?

Amin insalah ya senin ne sorunun vardi canim
Benim herşey normal gozukuyo canım şu an prolaktjnle e 2 hormonunda sıkıntı vardı onalr düzeldi ilk gittiğim doktor hafif yumrta tembelliği dedi sonra ki doktor öyle bişey demedi eşimde de sıkıntı yok devlete gidiyorum tekrar bı kan vericem adet gunumde bakalım aşılama mı diyecek bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…