Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa maşallah gözün aydın canım inşallah sağlıklıdır kaçıncı gün yaptın testi?

Kızlar nolur bana bilenler yazsın lütfen
Bu ay benim ovulasyon testlerim pik olmadı sadece biraz koyulaşma oldu ama yumurtlama mı değilmi emin olamadım macunu bıraktım yinede nolur nolmaz dedim
15 gün kullandım zaten
Koyulaşma olduktan sonra kaç gündür bakıyorum aşırı silik çıkıyor T çizgisi
Bazıları kist olunca çok silik çıkar diyor doğru mu bu bilginiz var mı? Bugün adetimin 20.günü ve testim bittiği için daha yapamicam. Bugünde T çok silikti
Acaba macun bana yaramadı mı anlamadım geçen aylar hep T çizgisi kopkoyu olurdu ama bu sefer o kadar koyu olmadı 🥺
Canım çok sevindim 🙏🙏 seni birkaç postta görüyordum . Kan testi yaptırdın mı ?
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim. Maalesef kan sonucum negatif çıktı ama testler pozitif bir iki güne tekrar kan vericem. Kesinleştiğinde haber ederim sizlere. şuan bende çok üzgünüm.

Kızlar bisi sorcam, ovulasyon testi yaparken diosunuz ya dier aylar koyuydu simdi cizgiler tam koyu cıkmadı.. Öyle oldugu halde vucudunuzda yumurtlama belirtileri hissettiniz mi? Akintidan vs.

Kızlar bisi sorcam, ovulasyon testi yaparken diosunuz ya dier aylar koyuydu simdi cizgiler tam koyu cıkmadı.. Öyle oldugu halde vucudunuzda yumurtlama belirtileri hissettiniz mi? Akintidan vs.

Ben bu ay kopkoyu görmedim canım nedenini bilemiyorum yumurtlama oldumu olmadımı onu da bilmiyorum ama şeffaf akıntı fazla gördüğümü hatırlamıyorum ama olduysada eşimle afedersin o iş olduktan sonraki günlerde oldu o tür akıntı o yüzden anlayamadım bu ay adetim kaçta gelecek çok merak ediyorum bu arada bende bi soru sormuştum kimse cevaplamadı☹️

Ben bu ay kopkoyu görmedim canım nedenini bilemiyorum yumurtlama oldumu olmadımı onu da bilmiyorum ama şeffaf akıntı fazla gördüğümü hatırlamıyorum ama olduysada eşimle afedersin o iş olduktan sonraki günlerde oldu o tür akıntı o yüzden anlayamadım bu ay adetim kaçta gelecek çok merak ediyorum bu arada bende bi soru sormuştum kimse cevaplamadı☹
Ne sormustun cnm cok msj olunca okuyamiorum bazen.
Bende de ertesi gun o tur akinti oluyo. Ben ovulasyon testiyle deilde kendimi takip ederek anlayim dedim. Siz cizgi koyulasmio diince aklima takildi. Bence bi ayda max 17 gun yenmeli zaten.

Ne sormustun cnm cok msj olunca okuyamiorum bazen.
Bende de ertesi gun o tur akinti oluyo. Ben ovulasyon testiyle deilde kendimi takip ederek anlayim dedim. Siz cizgi koyulasmio diince aklima takildi. Bence bi ayda max 17 gun yenmeli zaten.

Evet canım ben 15 gün yedim bilmiyorum faydası mı yoksa zararı mı oldu....
Önceki aylarda hep T çizgisini kopkoyu görürdüm ama gerçi o zamanlarda da hamile kalamadım ben bu aralar yine vücut ısımı ölçmeye başladım sabahları bendeki alından temassız ateşölçer ama ondada şunu düşündüm gece boyu battaniye altında uyurken zaten vücut ısınıyo o sonuç güvenilir olurmuki bilemedim 🤔

Aa maşallah gözün aydın canım inşallah sağlıklıdır kaçıncı gün yaptın testi?

Kızlar nolur bana bilenler yazsın lütfen
Bu ay benim ovulasyon testlerim pik olmadı sadece biraz koyulaşma oldu ama yumurtlama mı değilmi emin olamadım macunu bıraktım yinede nolur nolmaz dedim
15 gün kullandım zaten
Koyulaşma olduktan sonra kaç gündür bakıyorum aşırı silik çıkıyor T çizgisi
Bazıları kist olunca çok silik çıkar diyor doğru mu bu bilginiz var mı? Bugün adetimin 20.günü ve testim bittiği için daha yapamicam. Bugünde T çok silikti
Acaba macun bana yaramadı mı anlamadım geçen aylar hep T çizgisi kopkoyu olurdu ama bu sefer o kadar koyu olmadı 🥺

Teşekkür ederim canım bunu sormuştum
Kistle bağlantısı varmı bilemiyorum
S Sabr-Sukur-Dua

Acaba kisti olan kişilerin ovulasyon testleri nasıl çıkıyor onu merak ettim

Evet canım ben 15 gün yedim bilmiyorum faydası mı yoksa zararı mı oldu....
Önceki aylarda hep T çizgisini kopkoyu görürdüm ama gerçi o zamanlarda da hamile kalamadım ben bu aralar yine vücut ısımı ölçmeye başladım sabahları bendeki alından temassız ateşölçer ama ondada şunu düşündüm gece boyu battaniye altında uyurken zaten vücut ısınıyo o sonuç güvenilir olurmuki bilemedim 🤔
Ben daha once ovulasyon testi cok denedim, onda cift cizgiyi gormekten biktigim icin bu ay almadim. Esim ilk gorunce hamilemisin cift cizgi cikmis demisti. Onda gorup dier teste bisi görmedikçe moral bozuluyo tabi. Bendeki belirtiler hep kasikta ince bi yanma, rahim agzi acikligi ve beraberinde akinti. Sabahlari dedigin gb insan ztn sicacik uyanio nerden anlicaz 0,5 derece artis olup olmadigini, o yuzden ona bakmiorum hic

Ben daha once ovulasyon testi cok denedim, onda cift cizgiyi gormekten biktigim icin bu ay almadim. Esim ilk gorunce hamilemisin cift cizgi cikmis demisti. Onda gorup dier teste bisi görmedikçe moral bozuluyo tabi. Bendeki belirtiler hep kasikta ince bi yanma, rahim agzi acikligi ve beraberinde akinti. Sabahlari dedigin gb insan ztn sicacik uyanio nerden anlicaz 0,5 derece artis olup olmadigini, o yuzden ona bakmiorum hic

Çift çizgi derken T çizgisini koyu görürmüydün? Ovulasyon zamanı T kopkoyu oluyor benim mesela her ay 1-2 gün o koyuluk olurdu ona rağmen hamile kalamadım
Bu ay o kadar koyuluk olmadı ben yumurtlamamı her ay anlayamıyorum malesef
Keşke anlasaydım bunlarlada uğraşmazdım
Peki sen hangi marka kullanıyodun?

Ilk ay yaramadi die düşünüp sonraki ay kalan cok olmus. Bide cogu kisi tam koyu goremedim yedigim ay dio🤷🏻‍♀️ Hic duymadim kist olunca nasil cikiyo teste.

Yaa öylemi demek sadece ben değilmişim böyle olan. Allah Allah bu macun napıyosa artık

Çift çizgi derken T çizgisini koyu görürmüydün? Ovulasyon zamanı T kopkoyu oluyor benim mesela her ay 1-2 gün o koyuluk olurdu ona rağmen hamile kalamadım
Bu ay o kadar koyuluk olmadı ben yumurtlamamı her ay anlayamıyorum malesef
Keşke anlasaydım bunlarlada uğraşmazdım
Peki sen hangi marka kullanıyodun?
Hangi marka hatirlamiyorum netten siparis vermistim. Evet iki cizgide cok koyuydu hatta iki gun ayni koyulukta gordum sonrada birden siliklesme olmadi. Heralde bozuk die dusundum ama coklu paket alip kuzenle paylasmistik o bi hafta ugrasti ikinci cizgiyi gormek icin. Ertesi ay denedigim yine ayni olmustu. Bide buhar kurleri yapiodum o ay. Belki ondan fayda etmisti bilmiorum. Ama hamile kaldim mi hayir, bnde kalamadim. Ztn 5 senedir sebepsiz infertilite diolardi. Bence oyle bisi yok mutlaka var sebebi, ki varmis gecen sene amh im dusuk cikti

Hangi marka hatirlamiyorum netten siparis vermistim. Evet iki cizgide cok koyuydu hatta iki gun ayni koyulukta gordum sonrada birden siliklesme olmadi. Heralde bozuk die dusundum ama coklu paket alip kuzenle paylasmistik o bi hafta ugrasti ikinci cizgiyi gormek icin. Ertesi ay denedigim yine ayni olmustu. Bide buhar kurleri yapiodum o ay. Belki ondan fayda etmisti bilmiorum. Ama hamile kaldim mi hayir, bnde kalamadim. Ztn 5 senedir sebepsiz infertilite diolardi. Bence oyle bisi yok mutlaka var sebebi, ki varmis gecen sene amh im dusuk cikti

Haklısın canım sebepsiz bişey olmaz
Amh'ye baktırmadım ben daha önce 2 defa hamile kaldım ama baktırsammı bilmiyorum
İncir kürü fsh'ye çok iyi geliyomuş belki denemişsindir ama bazı takviyeler var promotil woman veya pro woman gibi...onlarda faydalıymış
Tabi hepsi maliyetli şeyler☹ Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün🤲
Amh'si 0 'lı olupda hamile kalanlar çok var o yüzden umudunu kaybetme
Bu amh herhangi bi zamanda yaptırılabiliyormu peki kan veriliyo sadece dimi

Haklısın canım sebepsiz bişey olmaz
Amh'ye baktırmadım ben daha önce 2 defa hamile kaldım ama baktırsammı bilmiyorum
İncir kürü fsh'ye çok iyi geliyomuş belki denemişsindir ama bazı takviyeler var promotil woman veya pro woman gibi...onlarda faydalıymış
Tabi hepsi maliyetli şeyler☹ Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün🤲
Amh'si 0 'lı olupda hamile kalanlar çok var o yüzden umudunu kaybetme
Bu amh herhangi bi zamanda yaptırılabiliyormu peki kan veriliyo sadece dimi
Hamilelikler nie devam etmedi arastirdilar mi?
Tekrarini yasamazsin insallah. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun❤ istedigin zaman yaptirabiliosun o testi kanla bakiyolar.
ne kurler ne vitaminler denedim😁
Bu ay bol bol incir tuketiorum adet olunca ilk defa tup bebeğe başlıcam. Ne kadar fayda olmus gorucez bakalim.

X