Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben de tam koyuluk göremiyorum. İnşallah tam koyulaşma olmasa da yumurtalamışsızdır. Ben de c life kullandım bu ay.

Aa sanada mı öyle oldu bana özelden testlerini atabilirmisin merak ettim bide kaçıncı günlerindesin? Böyle tam koyulaşma olmadan hamile kalanlar varmı acaba keşke yazsalar . Sen kaç gün kullandın peki bıraktınmı macunu? Ben yumurtlamadan emin olmadığım için 15 gün kullanıp bıraktım yani adetimin 17.günü sabah yemiştim macunu en son dahada yemedim

Aa sanada mı öyle oldu bana özelden testlerini atabilirmisin merak ettim bide kaçıncı günlerindesin? Böyle tam koyulaşma olmadan hamile kalanlar varmı acaba keşke yazsalar . Sen kaç gün kullandın peki bıraktınmı macunu? Ben yumurtlamadan emin olmadığım için 15 gün kullanıp bıraktım yani adetimin 17.günü sabah yemiştim macunu en son dahada yemedim
Ben 15. GüN bıraktım acunu. 12.gün yumurtlama olmuş olabilir gibi geldi bıraktım ama ona da yumurtlama değil diyorlar.

Ben 15. GüN bıraktım acunu. 12.gün yumurtlama olmuş olabilir gibi geldi bıraktım ama ona da yumurtlama değil diyorlar.

merhaba,

6 senedır evlıyım 2 olumsuz tup bebek denemem var . henuz yenı c lıfe dıye bır karısım önerdıler bende satın aldım regl olmayı beklıyorum kullanmak ıcın kullanıp ıse yarayan var mı?
Ben başladım bakalım nolcak adet bugün bitti inşallah ise yarar.problem neydi.

Merhaba kızlar🍀 macunla ilgili aklıma takılan birşey var, ovulasyon zamanından sonra kullanmak tehlikelimidir? Bebek tutunursa düşüğe sebep olurmu, sonuçta özellikle ilk 3ay bitkisel caylar falan hep yasak. Bu konuda bilgisi olan varmı, banada bir el atın 😍

Merhaba,

10 yıllık evliyim 2 senedir çocuk düşünüyoruz 1 tüp bebek denemem var transfer olmadan sonlandı tedavim. erken menopoz tanısı konuldu sağ tüpümde tıkanıklık var denildi sol tarafta tek yumurtam gelişti o da sağlıklı olmadığı için transfer yapılamadı. Bu hikayemin bir kısmı :KK54: buraya yazmamın nedenine gelince tedavimin üzerinden 3 ay geçti dün kontrole gittiğimde sağ tarafta 4 sol tarafta 2 yumurtam olduğu söylendi. doktoruma C-LIFE kullanmayı düşünüyorum zararı olur mu dedim bitkisel sonuçta kullan dedi ayrıca incir kürünü önerdi doktordan duyunca şaşırdım ama incir kürünü şiddetle tavsiye etti. ben her ikisine regli olunca başlayacağım. umarım güzel sonuçlar alırım. :KK49::KK15:

Merhaba,

10 yıllık evliyim 2 senedir çocuk düşünüyoruz 1 tüp bebek denemem var transfer olmadan sonlandı tedavim. erken menopoz tanısı konuldu sağ tüpümde tıkanıklık var denildi sol tarafta tek yumurtam gelişti o da sağlıklı olmadığı için transfer yapılamadı. Bu hikayemin bir kısmı :KK54: buraya yazmamın nedenine gelince tedavimin üzerinden 3 ay geçti dün kontrole gittiğimde sağ tarafta 4 sol tarafta 2 yumurtam olduğu söylendi. doktoruma C-LIFE kullanmayı düşünüyorum zararı olur mu dedim bitkisel sonuçta kullan dedi ayrıca incir kürünü önerdi doktordan duyunca şaşırdım ama incir kürünü şiddetle tavsiye etti. ben her ikisine regli olunca başlayacağım. umarım güzel sonuçlar alırım. :KK49::KK15:
Canım C-life kullanırken incir kürümü yapacaksın ? Olurmu ki öyle

Burda bi bayan var onunda tam koyulaşma olmamış ama o ay hamile kalmış
Nasipte varsa her türlü olur
Bekleyip görelim bakalım

ben 1 kutu kullandım yumurtam 14mm oldu daha fazla büyümedi. 2. kutuyu sipariş verdim. klomen ile beraber kullanıcam :110:
Klomen ile beraber kullanan var mı ?

Kızlar sadece 12-13 gün kullandım bu macunu ve bu sabah silik çizgi gördüm testte ☺
inanarak kullanın işe yarıyor bence

Aa maşallah gözün aydın canım inşallah sağlıklıdır kaçıncı gün yaptın testi?

Kızlar nolur bana bilenler yazsın lütfen
Bu ay benim ovulasyon testlerim pik olmadı sadece biraz koyulaşma oldu ama yumurtlama mı değilmi emin olamadım macunu bıraktım yinede nolur nolmaz dedim
15 gün kullandım zaten
Koyulaşma olduktan sonra kaç gündür bakıyorum aşırı silik çıkıyor T çizgisi
Bazıları kist olunca çok silik çıkar diyor doğru mu bu bilginiz var mı? Bugün adetimin 20.günü ve testim bittiği için daha yapamicam. Bugünde T çok silikti
Acaba macun bana yaramadı mı anlamadım geçen aylar hep T çizgisi kopkoyu olurdu ama bu sefer o kadar koyu olmadı 🥺

Kızlar sadece 12-13 gün kullandım bu macunu ve bu sabah silik çizgi gördüm testte ☺
inanarak kullanın işe yarıyor bence
Canım çok sevindim 🙏🙏 seni birkaç postta görüyordum . Kan testi yaptırdın mı ?
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

X