Gebeliğe Hazırlık c life bitkisel karısım kullanan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkdaslar ben ctesi doktora gttim 24 ocskta tedaviye basliyoruz lucrin verdi ben macuna devam belki o ara hamile kalirim boyle bisey yasayn var mi

Selâm kizlar adetliyken ilk gunmu baslaniyor

Aleyküm selam evet adetliyken başlanıyor
Bana adetimin 3.günü elime ulaştı o gün başlamıştım ama nedense bu ay kopkoyu pik göremedim ovulasyonda
Bu macun bana yaramadı galiba:KK43:
13.günümden öncesi ile 20.günümden sonrası test yapamadım bittiği için
eğer olduysada geç yumurtlamam olmuştur belki ya da olmamıştır☹️

Ilk ay yaramadi die düşünüp sonraki ay kalan cok olmus. Bide cogu kisi tam koyu goremedim yedigim ay dio🤷🏻‍♀️ Hic duymadim kist olunca nasil cikiyo teste.
Bendede ilk ay ikinci çizgi koyulaşmadı. İkinci ay macunu kullanamadım cenazemiz de vardı. Evde ovü vardı denemek için yaptım bi baktım kopkoyu heralde sonraki aylarda gösteriyor etkisini, bu yüzden birkaç ay kullanım öneriyorlar bence.

Aleyküm selam evet adetliyken başlanıyor
Bana adetimin 3.günü elime ulaştı o gün başlamıştım ama nedense bu ay kopkoyu pik göremedim ovulasyonda
Bu macun bana yaramadı galiba:KK43:
13.günümden öncesi ile 20.günümden sonrası test yapamadım bittiği için
eğer olduysada geç yumurtlamam olmuştur belki ya da olmamıştır☹️
Insallah tutar canim bende niyetliyim almaya ama suan adetliyim bi dahaki aya kaldi galiba kac gun kullaniliyor ben 31gunde bir adet oluyorum 13gun kullanmak lazim galiba

Insallah tutar canim bende niyetliyim almaya ama suan adetliyim bi dahaki aya kaldi galiba kac gun kullaniliyor ben 31gunde bir adet oluyorum 13gun kullanmak lazim galiba

Amin canım hep beraber🤲 ben 15 gün kullandım o satıcı bayanla uzun uzun yazıştım whatsaptan dediki testte çift çizgi gördükten 2 gün sonra macunu bırakın
Benim durumum ne oldu belli değil bu ay o yüzden 15 gün kullandım

Amin canım hep beraber🤲 ben 15 gün kullandım o satıcı bayanla uzun uzun yazıştım whatsaptan dediki testte çift çizgi gördükten 2 gün sonra macunu bırakın
Rabbim kucaklarimizi bos bırakmasin insallah

çift çizgi T çizgisi mi kuzum bende adetimle başladım 10 gün falan kullandım yumurtlamam olcak diye T yi kopkoyu gördüm ama 14. günümde bakalım :KK200:

çift çizgi T çizgisi mi kuzum bende adetimle başladım 10 gün falan kullandım yumurtlamam olcak diye T yi kopkoyu gördüm ama 14. günümde bakalım :KK200:

Evet cano T çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğu zaman yumurtlama zamanı geldi demektir. Hadi hayırlısı ♥️

İnşallahh kuzummm 😍 vallahi arkadaşlarımın çocuklarının 1 yaş doğum gününe gidiyorum ve bende istiyorum olsun ❤❤❤❤

İnşaAllah canım benim Rabbim sağlıkla nasip etsin sana bana bütün bekleyenlere aminn🤲🤲🤲♥️ ya öyle tabi insan gördükçe içi gidiyor. Ne kadarlık evlisin ne zamandır deniyosun?

İnşaAllah canım benim Rabbim sağlıkla nasip etsin sana bana bütün bekleyenlere aminn🤲🤲🤲♥ ya öyle tabi insan gördükçe içi gidiyor. Ne kadarlık evlisin ne zamandır deniyosun?
1,5 senedir evliyim 7 aydır istiyoruz

Arkadslar reglimin 14.gunu macunu bugun kullanmayi biraktim ve ovulasyon testi yapiyorum 10.gunden beri bugun boyle cikti yumurtlama gunummu yani bugu anlam veremedim. Yardimci oljrmusunuz ?

Eklentiler

• 15793717939464676126387976009942.jpg
    15793717939464676126387976009942.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 93
Arkadslar reglimin 14.gunu macunu bugun kullanmayi biraktim ve ovulasyon testi yapiyorum 10.gunden beri bugun boyle cikti yumurtlama gunummu yani bugu anlam veremedim. Yardimci oljrmusunuz ?

Şuan yumurtlama yok canım lh hormonu herzaman vardır silik çıkması normal
Yumurtlama olabilmesi için T çizgisinin C'den daha koyu olması lazım veya aynı koyulukta olmalı , öyle olduğu zaman yumurta 12-36 saat arasında çatlayacak demektir
Sen hergün yapmaya devam et

Şuan yumurtlama yok canım lh hormonu herzaman vardır silik çıkması normal
Yumurtlama olabilmesi için T çizgisinin C'den daha koyu olması lazım veya aynı koyulukta olmalı , öyle olduğu zaman yumurta 12-36 saat arasında çatlayacak demektir
Sen hergün yapmaya devam et
Bugun 15.nci gun yine yaptm yine silik macunu kullananlar hep silik diyo hic koyu cikmamis ama yinede yapmaya devam ediyorum 15.gunden sonra yumurtlama olurmu ben hep 1 2 14 arasi biliodum

Bugun 15.nci gun yine yaptm yine silik macunu kullananlar hep silik diyo hic koyu cikmamis ama yinede yapmaya devam ediyorum 15.gunden sonra yumurtlama olurmu ben hep 1 2 14 arasi biliodum

Olur olur hiç belli olmaz benimde silikti bu ay anlamadım ya bu macun hani yarıyordu
Yumurtlama geciktikçe adetde gecikmiş oluyo senin döngün kaç bilmiyorum ama mesela benimki 30-35 gün arası
35.günde adet gördüğüm zaman ovulasyon testinde piki 19-20.günde görüyorum
14-15 .günde illa şart değilki olması
Ben bu tür yorumları çok okudum
Mesela kadın yazmışki "30 günde adet görüyorum, ovulasyonda 26.günde yumurtlamam oldu" böyle şeylerde olabiliyor
Silik bile olsa yumurtlama olmadığından emin olamayız belki o yapmadığımız 24 saat içinde bir anda koyulaşıp çatlıyodur bilemeyiz o yüzden sen hem teste hemde 2 günde bir değerlendirmeye devam et canım
Gerisi Allah'ın takdiri

Olur olur hiç belli olmaz benimde silikti bu ay anlamadım ya bu macun hani yarıyordu
Yumurtlama geciktikçe adetde gecikmiş oluyo senin döngün kaç bilmiyorum ama mesela benimki 30-35 gün arası
35.günde adet gördüğüm zaman ovulasyon testinde piki 19-20.günde görüyorum
Ben de geçen ay macun kullandım 28 günde bir olurum en koyusu 14.günde ama pik değildi gerçekten de 14 gün sonra hasta oldum. Acaba bu macun ilk ay herkeste böyle yumurtlamayı etkiliyor mu? Belki ikinci ay pik görürüm diye umut ederek bu ay da kullanıyorum

Ben ovulasyonla takip etmedim ama, belirtiler uzun surmedi. Bi iki gune bitti. Normal zamana gore akinti, kasik sizlamasi cok azdi. Sanirim dedikleri dogru macunu ilk yediklerinde tam yumurtlama olmuyo. Ama yine ilk seferde hamile kalan cok, hayirlisi bakalim

Ben de geçen ay macun kullandım 28 günde bir olurum en koyusu 14.günde ama pik değildi gerçekten de 14 gün sonra hasta oldum. Acaba bu macun ilk ay herkeste böyle yumurtlamayı etkiliyor mu? Belki ikinci ay pik görürüm diye umut ederek bu ay da kullanıyorum

Aa sanada mı aynı şey oldu😳 peki o hafif koyulaşan gününde değerlendirmişmiydin ve sonrasında? Ben bu macunu üreten bayanla whatsaptan çok yazıştım bunu ona söylicem bu sorunu çok yaşayan kişi var neden böyle oluyo dicem biz o kadar inanıpda alıyoruz para veriyoruz hadi parasını geçtim yumurtlamamızı inşallah etkilemiyodur bende anlayamadım

X