Buz lazer terörü

siyah tüylüler yani siyah kıllar (bende dahil) çabuk bitiyor:))
Kesinlikle
Makinenin en sevdiği şeymiş bu

Ben bekarken 11-12 sene evvel lazer yaptırmıştım. Baya bitmişti yüzde yüz değildi ama.
Sonra evlilik şehir değişikliği, doğumlar emzirmeler, geçiştirmeler derken birkaç ay evvel yeniden başladım,bu kez buz lazer.
Bitti bile
Erkek gibi siyah tüylü olmak işe yaradı

İnşallah konu sahibi de çözümünü bulur. Olmadı hastane araştırın K Karadutlu
Ben de hastanede yaptırmıştım

Yaşadığım sehirde buzlazer merkezi çıkmadı maalesef. Sanırım kandırıldım. Bilgilendirme için teşekkür ederim

Ben geçen kış başı başladım.
4 seans buz lazer gerisi Alex.
Toplam 1000 lira ödedim hala devam ediyorum.
İlk 2 seans bende de dokulma olmadı parça parça.
Sonra dediler biz lazer incelme yaptı artık Alex yapmaya başlayalım.
Aradaki fark inanılmaz genital için demiyorum ama diğer bölgeler hem beyazladi hem tüy çok çok az.
Ayda 1 gidiyorum.
Bundan sonrası için de IPL alıp evde atış yapacağım.

aynen canım bende bekarken yeni çıkmıstı o zamanlar buz lazer yoktu,koltuk altı ve yüze gitmiştim,cok şükür bitti koltuk altımda 3 sağda,3 solda çıkıyor:)))yüzüm neydi öle ya:)))

Evet şu seanslar bitsin hastane araştırayım madem. Bi de kararma olayım var onu da çözmek istiyorum. Bazı bölgemde çok koyu renkli.

Ben de yıllar önce buz lazer yaptırdım . 6 yıl falan oluyor o zaman bile bana yüzde 70 e yakını dökülür dediler , benim de tütlerim açık renkli. Öyle de oldu.

Ben de yıllar önce buz lazer yaptırdım . 6 yıl falan oluyor o zaman bile bana yüzde 70 e yakını dökülür dediler , benim de tütlerim açık renkli. Öyle de oldu.
Anladim. Aslında %100 basari garantisi veren yerlerden uzak durmak lazım demek ki. Son 3 seansım kaldı onları da yaptırıp bu defteri kapatayım madem. Keşke acele etmeseydim. Üç fazla verip daha iyi bir yere başlasaydım.

Annemde beyaz tenli ama kıllar siyahtı onda da çok etkili olmadı o 2. Paketi aldı.
Krem, o bu bizde aldık ama işe yaramıyor beğenmedim onları
Hastane fiyatları şuan aşırı yüksek ama memnun olan çok insan var.
Bana da genital için yüzde yüz demediler çünkü en garantilisi iğneli epilasyon onunda acısı çok korktum almadım.
Bir ağda var tüy azalma ve inceltme garantili.
Ben bir kez denemek için kullandım 13 yılı geçti hâlâ orada kıl yok.
Biraz pahalı ama çok beğenmiştim.
İsterseniz onun resmini atayım bulursanız bı deneyin.

kesinlikle katılıyorum
öldüğümüzde bile bir süre uzamaya devam eden tüylerin komple bitmesi zaten teknik olarak imkansız yaşadığımız sürece her zaman çıkacaklardır yer yer köklerine işlem yaptıkları için zayıflar azalır incelir ama tamamen bitmez asla ama asla tamamen bitmez

kelaynak gibi tüylerim genetik olarak azdır senelerdir de lazerliyim bikini bölgemde ve alt bacağımın yan kısmında hala yer yer tüyler çıkıyor evet ilk zamanki gibi assslaaa değil ama tamamen bitmedi bitmez dediğim gibi yaşadığımız sürece az da olsa çıkmaya devam edecektir

o yüzden kimse bitme garantisi verenlere inanmasın azalma garantisine inansın ama bitme olmaz

Sevinirim paylaşirsanız

Merhaba,bende lumia ürününü almayi düşünüyorum. Tüylerim ise kahverengi renk de. Açık tenliyim. Şu zamana kadar hem epilator hem de jilet kullaniyorum ağda da kullandim fakat alerji yaptığı icin bıraktım. Sizce işe yarar mi?

Batik kremi almanızı söylemişler.piyasadaki en iyi batik kremi hangisi?,işe yarıyor mu?

yaramaması için bir sebep görünmüyor ne kadar açık tene ne kadar köklü tüyünüz varsa o kadar daha hızlı işe yarar
ağdayı komple bırakın 2-3 ay düzenli jilet kullanın ondan sonra lumia başlayın daha etkili olur
lumiayı duştan hemen sonra yeni traş yaptıktan sonra uygularsınız önce 2 haftada bir 2 ay ,sonra 3 haftada bir 2 ay ,sonra ayda bir sonra 1 buçuk ayda bir sonra 2-3 ayda bir derken ben şuan 2 senede bir yapıyorum maksat uyuyanlar uyanmasın diye ...
2 hafalık süreçte sert çıkar diye de korkmayın lumiayı gören kıllar adeta birer masum tüylere dönüşüveriyorlar

Oooo harikaaa valla çok dikkatimi çekti bu ürün. Teşekkür ederim tavsiyeniz için bakalım bende alip bir deneyeyim bari

Aynen öyle. Tüm vücut bile alamadım. Kollarımı gösterdim yaptırma çok ince dediler. Belime atış yaptırdım belimi görmedi. Tüm vücut gidemiyorum. Ki o bölgeleri de alsam 5600 tl ye çıkacaktı fiyat. Bikini,koltuk altı, tüm bacak 4000 tl ye anlaştım. Önceden de lazere gittiğim için koltuk altında 3 5 tane çıkıyor o yüzden göbeğe yaptırıyorum küçük bir kısmına. Sağolsunlar hiç hayır da demediler. Alexsandrite ve buzz lazer ikisini kullanıyorlar

en mükemmel ve kesin sonuç veren ikiliyi yapıyorlarmış bana da ilk alexsandrite yapılmıştı benim zamanımda buz lazer yoktu buz lazer yerine lumia aldım buz lazer yaptırsam belki de daha etkili olurdu

Batik kremi almanızı söylemişler.piyasadaki en iyi batik kremi hangisi?,işe yarıyor mu?
Bende işe yaramadı maalesef. Gözenekleri açıyormuş. Markasını hatırlamıyorum. Kendi ürünlerinden birini verdiler. Zaten düzenli peeling yapıyorum. Batık çıkmaması lazım ama maalesef

bu arada batık kremlerinin içinde soyucu etkisi olan asitlerde var içerik okursanız görürsünüz
batık kremi kullanıpda sakın güneşlerde gezmeyin nur topu gibi lekeleriniz olur

Bende işe yaramadı maalesef. Gözenekleri açıyormuş. Markasını hatırlamıyorum. Kendi ürünlerinden birini verdiler. Zaten düzenli peeling yapıyorum. Batık çıkmaması lazım ama maalesef
Bende çok batik var ve ne yapacagimi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…