Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
20751323.jpg

31213371.jpg

46720340.jpg

15361428.jpg

kazen bey en güzellerini saklamışsınız sankisengözlerimebaksanab

anladığım kadarıyla marketlerde yada bazı özel firmalara ait indirim kartı mahiyetinde olacak bencede iyi olacak.:nazar:

yıllardır varlığını sürdüren , seviyesi ve kalitesini bozmadan binlerce üyesiyle ve zengin içeriğiyle artık bir marka olan kulübümüze yakışacak bir etkinlik ..
bu kartın özellikleri ve kalitesi ve verilişi belirli standartlar altında olmalı ,
marketlerde haybeden dağıtılan indirim kartlarından değilde bir prestij göstergesi olarak varolmalı..
rengi tamamen olmasada mutlaka geleneksel KK renklerinde olmalı, her önüne gelenin kolayca alamayacağı kadar özel ve bunu hakedecek kişilere verilmeli ki buda geliştirilmiş standartlara göre yapmalı..
şık, özel ,kaliteli ve elbette en başta benim olmalıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

hmm aslında hepside güselll:)
1. ile 2. yi daha çok beğendim sanki ben...

bence baştan yapılsın. yani kk amblemi ve hoş bir tasarım. bunlar çok iddalı değil bence. '' ŞAHSııııı FıKRıM BU :) '' sizce?

Kart üzerinde bir kadın silueti olsa sanki daha güzel olacakmış. Ne bilim bu çok soyut tasarım kalmış gibi. Numara konusuna gelince elden ele dolaşma, çalınma, kaybolma durumları için önlem almak gerekebilir. bir de Duyguud'nin dediği gibi bu kadar geniş coğrafyaya sahip bir forum da sadece büyük şehirlere yönelik kampanya/indirim olması cezbedici olmayabilir. Ama ne bileyim online alışveriş sitelerinde de indirimler vs olsa mekan engeli aşılabilirdi sanki.
karta sahip olmak ister miyim? doğrusu bilmiyorum. Çok alışveriş yapan biri değilim, estetik düşünmüyorum :))) (en azından şimdilik), tatile Allah kerim daha çok var. Hani indirim kısmı pek cezbedici gelmedi galiba bana. Ama cafe/restoran vs gibi daha çok gidilen yerler, süpermarketler olsa bu günlerde benim açımdan daha faydalı olacakmış :). Malum krizsel ortamlar.
ılk anda aklıma gelenler bunlar oldu.
Edit: Ben yazana kadar diğer tasarımlar gelmiş bile :)). Ben 1. ve 2. seçeneği daha çok beğendim doğrusu..

Son düzenleme:
anladığım kadarıyla marketlerde yada bazı özel firmalara ait indirim kartı mahiyetinde olacak bencede iyi olacak.:nazar:

yıllardır varlığını sürdüren , seviyesi ve kalitesini bozmadan binlerce üyesiyle ve zengin içeriğiyle artık bir marka olan kulübümüze yakışacak bir etkinlik ..
bu kartın özellikleri ve kalitesi ve verilişi belirli standartlar altında olmalı ,
marketlerde haybeden dağıtılan indirim kartlarından değilde bir prestij göstergesi olarak varolmalı..
rengi tamamen olmasada mutlaka geleneksel KK renklerinde olmalı, her önüne gelenin kolayca alamayacağı kadar özel ve bunu hakedecek kişilere verilmeli ki buda geliştirilmiş standartlara göre yapmalı..
şık, özel ,kaliteli ve elbette en başta benim olmalıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kesinliklee kelimesi kelimesine katılıyorum...
özellikle en son cümlesne şekerim....şakkıdı
[/B]

Tamam ama ben yurtdisinda yasiyorum...bu kartla burda hicbirsey yapamamki!:nazar:

evet yanii işine yarayacak olan var olmayan varrr..:KK43::KK43:
bende küçükk ilçede yaşıyorumm napcezz onu bizide düşününn:KK43::KK43:mirmirmirmirmirmirmirmir..
yada tümm dünya çapında geçerli olması gerekiyoo hemm benim gibi hemdee yurt dışında olan arakadaşlarrr faydalansınn..hihoyyyt

Bence 4 modelde pek sinmedi içime sonuncusu vista temasını andırdı:)

Bir de kadınız diye illa kadın silüeti olması şart değil .

Postmodern çizgilerden oluşabilir bence

O zaman şöyle yapalım öncelikle kart konusunda yani kart olsun mu olmasın mı fikrinizi alalım arkasından bizim logolu kart tasarımlarını sunalım ve sizin seçmenizi isteyelim.

güzel fikir bu arada ne kadar zevksiz olduğumu da yüzüme vurduğunuz için çok mersi

X