Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri büyüyorlar :)

elmasekeri35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
264
0
kızlar nasıl oldu bilmiyorum ama bu maratona başladığımda ölçülerim alttan 75 göğüs ucu 84 geliyordu. şimdi alttan 76, göğüs ucu 90 geliyor. bu süreçte neyin etkisi oldu bilmiyorum ama yaklaşık bi 2-3 kilo aldım.dönem dönem masaj yaptım,bi ara egzersiz yaptım, bi ara küç, bi ara hayıt. kafama estikçe bişiler yaptım. ve bu dönem içinde ve hala daha göğsümde ağrı hissediyorum.bu ağrı büyüdüklerinin habercisi. ancak en önemli şey burda sabretmek.biz herşşeyi hemen olsun istiyoruz. ama şuna daha bi inananıyorum zamanla daha da olacak

bende bi 2 sene önce küç kullandım.. biraz dolgunluk falan oldu gercekten ama bırakınca fosss :)
umarım sendeki kalıcı olur

ben de 1 sene kadar kara üzüm çekirdeği tozu kullandım sabah akşam ama fayda etmedi bıraktım ve bende hiç ağrı sızı bile olmuyo ya.napıcam bilmiyorum.masajı hiç denemedim nasıl bi masaj bu bilgisi olanvarmı.ne şekilde masaj yapıcaz ya yardım edin lütfeen

ben hiçbirisini uygulamadımm 2 çocuğumu 2 yaşına kadar emzirdim küçük olanlar birdesüzüldüanlayacağın umudum bile yok....

gögüs ucundaki ağrı büyüdüklerine işaretmidir acaba. ben yağla masaj deilde aklıma geldikce elimle masaj yaptım bide su 2 hafta kuru üzüm yedım sadce cekirdekleride bbüyüktü çiğnedim onları 1.-2 gün su melodiyi dinledim ama 2-3 gündür hepsini bıraktım göğüs ucum acıor özellikle dokununca

ben hiçbirisini uygulamadımm 2 çocuğumu 2 yaşına kadar emzirdim küçük olanlar birdesüzüldüanlayacağın umudum bile yok....

bende hiç uygulamadım. şimdi operasyonla bir kerede halletmek istiyorum..

bende hiç uygulamadım. şimdi operasyonla bir kerede halletmek istiyorum..

aynen bende operasyona fena taktım ama oda ayrı bir problem eşini razı etmek lazım dr.iyi bulmak lazım tabi birde iyi dr.un parasıda gayet iyi oluor:)ama öyle veya böyle çözüm bulmak lazım

arkadaşlar bu doğal yollar hiçbir işe yaramıyor göğüs dokusu yoksa nafile arayış içinde olunuyor göğüs büyütmede tek çözüm ameliyat yıllardır bu siteyi takip ediyorum büyüdü ve kalıcı diyeni hiç duymadım ayrıca kullanılan herşeyin yararı kadar vücuda fark edemediğimiz zararlar veriyor

göğüs kaslarını çalıştırmak işe yarıyor arkadaşlar. 2 kişi denedik ve ikimiz de hafif büyüme hissettik daha yeni başlamamıza rağmen sonuçtan gayet memnunuz.

canım sen telkin de dinliyordun yanlış hatırlamıyorsam?

canım sen telkin de dinliyordun yanlış hatırlamıyorsam?

evet canım bu gelişmelerden sonra ilgiyi kesince biraz gerileme yaşadım. sonrada telkine başladım. hiç bişey telkin gibi etki etmedi. belki daha önce alt yapıyı hazırlamıştım bilmiyorum. talkinle içleri doldu resmen içinde lif lif bişiler oluştu. şuanda da gelişmeler inan çok güzel. sadece sabır istiyor...

şu telkini bulamıyorum :/ bana linkini atar mısın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…