Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Aynen aynen Yani seven her halimizle sever tabii de ben çocuğa yazık edeceğimi düşündüm mesela, kimbilir nasıl düşündü beni :/ benim zaten sutyensiz çıkma lüksüm bile yok bu gercekten cok cok üzücü biraz kilo almayi deneyeceğim işte öncelikli olarak, en azından kilolu desinler ama böyle dümdüz olmuyum( işe yaramazsa da başka çareler bakicaz artık :/ ben umutluyum, gerçekten, her şeyi tek tek denemek istiyorum ama hangisinden ne kadar fayda göreceğimi bi göreyim:) şimdi çörek otu yagindayım ise yaramazsa serbetciotuna gecicem bakalim :)

Sen kaç kilosun yazmışmıydın burda hatırlamıyorum canım ama bende çok zayıftım senelerce herkes kilo al diyodu sonra 13kilo aldım şuan ideal kilomdan 2kilo eksiğim, boyum167 kilom 55, kilo konusundada umutsuzdum alamıyordum ama oluyor moralini bozma kiloyu alırsın bol bol yenînce alınıyor ama göğüs konusunu bilmiyorum ben 1aydır soya sütü içiyorum nerdeyse 20gün şerbetçiotu kremi 20gün rezene içtim tık yok hala 1cm bile değişim göremedim ama 1sene devam edicem en azından 3ay aralıksız yapıcam gelişme var mı bakıcam ya bi gelişme görsem bana umut olcak ama henüz tık yok şuan keten tohumuda yiyorum inşallah büyürler,bende zaten destekli sütyenim olmadan 1yada 2 kere dışarı çıkmışımdır çıkamıyorumki çok özgüvenimi zedeliyo bu iş, evlilik konusundada bende senin gibi düşünüyorum inşallah büyür demekten başkada bişey gelmiyo elimden,ev aktara döndü resmen otlar,tozlar,yağlar,sütler şu göğüsler için almadığım şey kalmadı etki ederler umarıııım

Son düzenleme:

İnşallah insallah :) ben diyorum ya kendimi bu şekilde sevmeyi öğrenicem ya da bu iş değişecek. Diane35 gibi doğum kontrol haplarini son çare olarak düşünüyorum, kimyasal olunca çok cesaret edemedim ama elimde son kullanacak care o var galiba :/ ben de 175 boyundayim 48 kiloyum, annem de benim gibi oldugunu söylüyor ama ben kadar olamaz, olsa ben dogmazdim bence :)) benim de en en takıntılı olduğum konu bu oldu. Sapık gibi her gördüğüm kızda ilk göğüslere bakıyorum, bu beni rahatsız ediyor ama. Ben de bi yandan kilo alıp bi yandan çörek otu yağina devam ediyim, vücudun bi yerinden yağ alıp göğse enjekte etme gibi cerrahi yöntemlerde aklıma yatıyor aslında ama cesaret de edemiyorum. Ben inanıyorum çözücez bu işi ama!:) Bir de diyeceğim şu, fazla östrojen göğüste kistik oluşumlara neden oluyor. Yani göğüs büyür ama bir sürü kistik oluşum olur içinde, meme kanseri riski artıyor. Rahim duvarında da kalinlasmaya neden oluyor. Onun için doğal ürün dışında çok hap kullanmamak gerek diye düşünüyorum ama bana belli de olmaz, baktım büyümüyor, biseylere basvururum :/ yazıcam insallah fırsat buldukça, sen de üzülme öyle tık yok diye olur mu:) çünkü eğer süt bezi ve kanalların açılmışsa rezene gibi prolaktin yapıcıcaylardan çok östrojene ihtiyaç duyuyorsundur, emin ol gelişme olur :) Biz de güzel olcaz, olmadı Kate Moss gibi sutyensiz açar gezeriz :))

bence hapları düşünme canım aynen dediğin gibi doğal yöntemlerde ısrar edelim..3 aylık periyot sonunda illaki gelişme olacak ama sana tavsiyem yağla masaj dışında aynı anda başka takviyelerde yapman..rezene adaçayı yada hurma tüketmek gibi..ben şuan hiçbişeyi düzenli yapamasamda şu bi kaç gündür kaşıntı ve gözle farkedilir dolgunluk var.umarım böyle devam eder.daha yolun başındayız..hedef 75 dolgusuz...hepimize kolay gelsin bu çünkü kendi adımada psikolojik bir sorun haline geldi(

:))) evet çözcez bi şekilde bak sen ilk önce kilo al öyle bi değişiyoki insan ve ideal kilona ulaştığında en az iki beden büyür zaten senin göğüslerin ben kilo alma topicinde yazmıştım nasıl aldığımı ama iş yemekte bitiyo karnıb şişene kadar zorla tıka basa ye her öğün ama 4öğün yemeye çalış dolu dolu 4.öğünü gece kalorili tatlı olarakta yapabilirsin bağırsakları çalıştırcak şeylerden uzak dur ve en kalorili şeyleri ye hep abur cubur alırkendr kalorisine bak en yükseklerini al hep kilo alınca çok değişceksin göğüslerinde büyüsek kesinlikle zaten büyümezse burdan devam ederiz ben buraya kazık çaktım o yağ enjeksiyonunu biliyorum ama onda bikaç sene sonra yağlar eriyormuş onu kalıcı olarak yapmayı becerememişler yoksa slikondan kesinlikle daha iyi bence , dıana ben lısede kullanmıştım ama hiç büyütmemişti keşke kullanmaya devam etseydim belki büyütürdü ama o kullanmayı bırakınca küçülüyomuş geri acaba çok uzun süre kullanımda kalıcı olur mu ki? Yada evlenene kadar sürekli kullancaz şiş olcak hep sonra hamile olurken bırakcaz o aradada hamilelikten dolayı büyücek zaten sürekli büyük kalmış olcak östrojende biz bitkilerden alıyoruz ya o yüzden çok zararlı kist oluşumuna kadar fazla almıyoruz bide östrojenimiz çok yüksek değil zaten ve eminim senin östrojeninde çok düşüktür hatta iddia ediyorum :) çünkü ben 4kilo alınca bile östrojenim arttı bu yağ hücrelerinin her biri östrojen salgılıyomuş östrojende yağ hücresi oluşturuyomuş böyle bi döngüymüş bu o yüzden seninkide azdır eminim,bunlardan sende kullancaksan bi hormon testi yaptırabilirsin sende :)) inşallah büyütürüz çokk istiyorumm 💗

Peki sen o kadar kilo alınca göğsün kaç santim büyüdü?

Canım bence bu kadar da takıntılı olma. Vücudunu bu haliyle de sevmeyi öğren. Duşa girmeden önce vücuduna bak kıvrımlarını gör güzelliğinin farkına var. Ben evliyim ve erkekler gerçekten vücudu güzelmiş, göğsü büyükmüş küçükmüş önem vermiyolar. Mesele seni gerçekten sevmesinde. Seni gerçekten seven biri en kötü göründüğün zamanda bile sana olan ilgisini azaltmıyo. Bu kadar üzme kendini.

Peki sen o kadar kilo alınca göğsün kaç santim büyüdü?

Zayıfken hiç göğüslerimi düşünmüyodum zayıflığımı kafaya takıyodum o yüzden ölçmek hiç aklıma gelmemişti yani bilmiyorum.ama karşıdan bakınca dümdüz gözüküyodu kilo aldıktan sonra yuvarlakımsı bi çizgi gözüküyo karşıdan bakınca altı gölgelendi

Insallah öyle olur, haklısınız biliyorum ama özgüven problemi yaşayınca o bisey demese de problem ederim gibi geliyor. Destekliler bi yandan iyi bi yandan kötü, böyle insan karşı tarafı kandırıyor gibi hissediyor. Tabii ki ben de istemem öyle sadece dış görünüşüme bakıp beni isteyecek birini ama elimde de değil tesekkur ederim ama, böyle şeyler duymak beni rahatlatıyor :)

Benim de hedef dolgusuz 75 :) şimdi hangi birine başlasam karar veremedim ki, rezene çayı mı icsem bilemedim :/ inşallah iyi olur hepimiz için, belki bu da bir nevi imtihandir diyorum, ilerde duzelecektir belki :)

aynı düşüncedeyim, önce bi süre böyle devam etsin hamilelik periyoduna gelirsek de tamam bu iş. 2 beden bile oynar miiii çok mutlulandım şimdi^^ ben de çok istiyorum o halde tam gaz devam :) bu arada ben bugün ölçtüm üst 79du 81 geldi hihihi:))) bence olcak olcak, hadi ise yaramayacak olsa bile, boş boş durcağımıza bisiler denemiş oluruz, devlet dairesi değil sonuçta göğüs bizim yani başka işi mi var duruyo öyle sevgili günlük, mutlaka rapor vericem ben insallah aksilik olmazsa, cok öptüm haber vericem gene :))

Tamam canım :)) evet kiloda al sen o zamanda büyürler sonuçta en az 10kilo alcaksın bak şimdiden büyümeye başlamış iki cm :) çörekotu yağı mı büyüttü? Evet boş duracağımıza bişeyler yapmış oluyoruz bu iş için olursa ne ala çok mutlu oluruz olmazsada yapcak bişey yok bakalım görcezz :)

Benim de hedef dolgusuz 75 :) şimdi hangi birine başlasam karar veremedim ki, rezene çayı mı icsem bilemedim :/ inşallah iyi olur hepimiz için, belki bu da bir nevi imtihandir diyorum, ilerde duzelecektir belki :)

Evet kesinlikle bir nevi imtihan bu....
sabrederek yapalım bakalım ne olacak bu gidişle...benim tek derdim psikolojimin düzeleceği kadar olması.büyük göğüste gözüm yok zaten.ama en azında 75 -80 beden olmasını isterdim.napalım,hayırlısı

Bu arada Sevgili günlük güzel söz olmuş
diyorumki kış geldi sevgili günlük her markette bozayı görmekteyim..acaba bu işe bi elmi atsak
yeni yollar yeni çareler

kızlar merhaba bir bilgisi olan fikri olan var mı şu konuda,soya sütü amerikada bir adamın göğüslerini 6ayda baya büyütmüş ve adam 6ay günde 1buçuk litre soya sütü içmiş östrojen seviyesine bakılmış normal kadınlardan bile 8 kat fazla çıkmış, ben internette araştırınca yazıyoki soya sütü erkekte meme büyümesi yapar kadınlarda yapmaz hep böyle yazıyo gerçi tek soya sütü için değil içinde östrojen bulunan diğer besinler içinde doktorlarda böyle söylüyor bunu bilerek mi böyle söylüyorlar? sonuçta erkeklerde soya sütü testesteronu düşürüp östrojeni arttırdığı için östrojen artışına bağlı olarak göğüsleri büyütüyo e aynı hormonlar kadındada var kadında neden büyütmesin? niye bu şekilde söylüyorlar anlamıyorum mümkünmü erkeklerde büyütüp kadınlarda büyütmemesi ?:44:

Kadın erkek ne fark eder ki. Hepimiz aynı vücut yapısına sahibiz. Farkımızı belirleyen en büyük etken hormonlar. Kadınlar için büyütmüyo demeleri bence normal, sonuçta estetik adı altında büyük bir ticaret kapısı var ortada. Doğal yollardan büyütüldüğü kanıtlanırsa kim estetik yaptırmak ister ki. Hem adet dönemimiz yaklaşınca östrojen hormonunun artmasına bağlı olarak göğüsler büyümüyo mu, bunun sürekliliği sağlanırsa bence büyüme de kalıcı olur.

kızlaaarrr :) bende başladım proğramımı yazıyorum :)
sabah : 3 tane hurma 10 tane kuru üzüm(siyah çekirdekli) yoğurtla küçü karıştırıyorum bi yemek kaşığı yoğurt bi çay kaşığı küç ve 5 çay kaşığı keçiboynuzu pekmezi
akşam : sabahın aynısı ama pekmez hariç. buz ve normal masaj. rezene ve adaçayını karıştırıp içiyorum.. mersin yağı aldım masajıda onunla yapıyorum çörekotuda iyi diyorlar ama ben zaten kıllanmaya müsait bi yapıdayım ve çörekotunu saçlarıma sürüyorum o yüzden ona hiç bulaşmadım bile :) sizce nasıl bunlarla bi sonuç elde edermiyim alt 74 üst 82

Ticari amaçlar konusunda katılıyorum sana ama vücut yapılarımız aynı değil. Pilin yemek de erkeklerde göğüs büyütür çünkü östrojen verildiğinden piliçlere, kadınlarda zaten östrojen olduğundan onlardaki kadar bariz artış olmuyor ne yazık ki
Ama bu hiç büyümeyecek demek değil bence kesinlikle büyüyecek

Wowo soya sitenin etkisini gördün mü

alt ust dıosun ya onu nasıl olcuyosunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…