Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

inşallah değecek canım benim sıkma sen canını, çemeni ben de yapmıyorum yapamam da zaten biraz soğan yesem sanki 1 hafta her yerim soğan kokuyor gibi gelir çemenin kokusu bu kadar ağırsa hiç kullanamam
ben de rezene çayı çörekotu yağı ve nar çekirdeği yağı
hurma yiyorum her gün pekmez içiyorum bazen de çörek otu yiyorum direkt

soya da kullanmıştım 2 hafta sonuç da alıyor gibiydim ama çok masraflı yaa

Canım saol moral verdiğin için:) evet çok masraflı benim şimdilik büyüme yok ama devam edicem en az 6ay bakalım nolcak ya o kadar araştırdım östrojenle göğüs büyür ve fitoöstrojende östrojenin aynı etkisini yapıyo diyolar bilgilere göre büyümesi lazım uzun sürede kullancaz bakalım nolcak şimdilik hiç bir gelişme olmaması beni bazen düşündürüyor ama yinede bırakmicam tabi

östrojen seviyene baktırmış mıydın daha önce canım
ben inanıyorum büyüme olduğuna canım ya sonuçta östrojenin görevi belli meme dokusunun nasıl oluştuğu belli kulaktan dolma bilgilerle burada değiliz ki senin sayende de ben çok şey öğrendim çok araştırmıştın sen. sabırla uğraşırsak olacak. daha doğrusu sanki diş fırçalamak gibi ne bileyim sabah uyandığımızda yüzümüzü yıkamak gibi bir alışkanlık olması lazım bu uygulamaların ki sıkılmadan pes etmeden devam ettirebilelim, hiç diyor muyuz amaaaan bugün de yüzümü yıkamayacağım çapaklı çapaklı gezeceğim demiyoruz buna da öyle devam edip 6 ay hatta 1 yıl belki de istediğimiz bedene ulaşacağız zaten çoğumuz "75 dolgusuz sütyeni tam doldurayım o da yeter" diyor

Evet canım bilimsel olarak öğrendik ona göre uğraşıyoruz ki ben kaç tane slikon yaptırın diyen cerrahın yazılarını bile okudum evet büyütür östrojen fitoöstrojen dediler benim sıya sütünde 25.günüm ama hiç büyümedi erken mi acaba nerdeyse 1ay oldu yoksa miktar az mı geliyo bilemedim :/ büyük bir su bardağıyla içiyorum 250ml kadar,kesinlikle öyle alışkanlık haline getirmemiz lazım inşallah olur,ben baktırmıştım ilk baktırdığımda östrojenim 37ydi sonra 4kilo aldım bide ara ara bunları yiyip içiyordum 6ay sonra tekrar test yaptırmıştım 67 çıkmıştı ve internette bakıyodum kadında östrojen değeri 80ın altındaysa östrojen eksikliği vardır 50nın altındaysa kesin östrojen eksikliği vardır diyordu yani en son yaptırdığımdada hala eksiklik varmış ama doktorlar normal diyo eksiklik bar deyip östrojen hapı vermiyolar bana doğum kontrol hapı vermişti 2ay kullanmıştım sonra doktorada gitmedim en son testi yazın yaptırmıştım bikaç ay sonra tekrar yaptırcam test şubat ayında bakalım o zaman ne çıkacak değerler,ben acaba kilo aldığım için mi yoksa yiyip içtiklerimden mi östrojenim yükseldi karar veremedim bilmiyorum

tekrar gidip test yaptırmakta fayda var canım ben hiç baktırmadım, baktırmak istiyorum endokrolojiye mi gitmek gerekli canım hangi bölüme gitmek gerekli

tekrar gidip test yaptırmakta fayda var canım ben hiç baktırmadım, baktırmak istiyorum endokrolojiye mi gitmek gerekli canım hangi bölüme gitmek gerekli

Şubatta yaptırcam bi sonraki testi canım inşallah göğüslerimz istediğimiz gibi büyür,Ben hep kadın doğumcuya gittim ama hiç biryere gitmedende labaratuarlar varya oraya gidip şu testleri yaptırcamda diyebilirsin

ne gibi etkisi oluyormuş başka östrojen eksikliğinin canım?

ne gibi etkisi oluyormuş başka östrojen eksikliğinin canım?

Ben internette okumuştum baya belirtiler ve etkileri vajinal kuruluk,cinsel isteksizlik,cinsel ilişkiden zevk alamama ve ağrılı ilişki,memelerde küçülme,duygusal durumda değişiklik bunalım hali vs yazıyodu canım bide vucütta ne kadar yağ hücresi varsa her yağ hücresi östrojen salgılıyormuş ve östrojende yağ hücresi oluşturuyormuş bu böyle bi döngüymüş ne kadar yağ hücresi o kadar östrojen,ne kadar östrojen o kadar yağ hücresi.işte bizim bu fitoöstrojenle göğüslerimizee yağ hücresi oluşturmamız lazım,adet öncesi şişkinlik oluyo ya o östrojen artıyormuş su toplanıyormuş o yüzden şişlik oluyormuş bazı göğüs büyütme kremleride o şekilde göğüs büyütüyomuş bu östrojenin etkilerinden biride vucutta su toplanmasıymış sanırım uzun süre sonra yağ hücresine dönüşüyor,zaten ergenlikte de 4-5senede göğüslerin gelişimi tamamlanıyormuş

anladım canım bu şekilde bskınca olaya göğüsleri büyütürsek zayıflamadığımız sürece yağları kaybetmeyiz göğüsler küçülmez

Kızlar merhaba!
Bir süredir yazmak için fırsat bulamıyordum. Hemen ben de programımı sizinle paylaşmak istiyorum.

- 1 tatlı kaşığı çörek otu
- 1 bardak adaçayı
- 1 bardak rezene
- Adaçayı veya rezenenin içine bir tatlı kaşığı kadar hayıt (günde sadece 1 kere)
- Bir miktar kuru üzüm, sütle birlikte.
- Susam ve badem yağı ile masaj
- Şerbetçiotu kremi (gözümü kararttım buna da başlıyorum.)

Hepimizin programları hayırlı olsun:)

Merhaba hoşgeldin canım:)

2. Göğüslerin bu yaştan sonra büyümesi mümkün mü?
Genellikle göğüslerin büyümesi ergenlik yaşı sonunda durur, ancak bundan sonra da yağların yaygınlaşmasına bağlı olarak ve hamilelik döneminde de büyüyebilir. Doğum kontrol hapların kullanılması da göğüslerin büyümesine yardımda bulunabilir çünkü östrojen genellikle memedeki bezlerin genişlemesine sebep olur. Fitoöstrojen içeren besin katkılarının etkisi de aynısı ancak zararsızdır. ----fitoöstrojen hep büyütür diyolar ya hiç bir gelişme olmaması bazen umutsuzluğa kapılmama sebep oluyor ama devam ediyorum inşallah büyür istediğimiz gibi , gelişme gören cm olarak büyüyen yok mu arkadaşlar ?

1 cm var benim buyume ama dolgunluk hissetmiyorum :)

Canim bak hep arastiriyosun buluyosun dogru yoldayiz ama artik birak yorma kendini artik. Fitoostrojen normal ergenlikte aldigimiz ostrojenden cok daha zayif biliyorsun. Dolayisi ile kimin ergenligi 1 ay surmus ki bizim 1 ayda mememiz buyusun. Belki 1 yil boyunca devam saglamak zorundayiz. Yemek yer gibi su icer gibi herseyimiz aliskanlik olmali. Mesela haplarimi en az 3 ay kullanicam. Sonra cemen maskesini firsatim oldukca yapicam ki haftada en az 4 gun.( bu arada benimki sizinki kadar kokmuyo oyle yikaninca guzelce gidiyo koku, kapsul iciyorum ya tenim de kokmuyo) sadece icince yemek yiyene kadar cok hafif nefesim kokuyo o da yemekten sonra geciyo. Ama erkek arkadasim oyle sogan sarmisak gibi igrenc bi koku degil ic dedi )
Hergun rezene icmeye calisiyorum. Haftada 4 gun felan keten yiyorum. Aklima heldikce hurma yiyorum. 3 ayda 3-4 cm buyucek bak kesin. Kof sislik olsun istemiyorum birakinca iniyo cunku. Surekli bakma aynaya buyudu mu diye. Koskoca 1 yil var onumuzde. Milim milim olcak. Hem ostrojen vucutta yukselcekte yaglanma olcakta zaman ver vucuduna lutfen

:) tamam canım doğru diyosun ben sabırsızlanıyorum bide azda olsa bi ışık görmek istiyorum buarada anneme arkadaşınki kokmuyomuş dedim onun içine gramajı arttırmak için başka şeyler koyup çemen yoğunluğunu azaltmış olabilirler para için yapıyolar ya dedi yoksa bunun böyle kokmaması mümkün değil dedi canım gerçektende çok bariz keskin kokuyo

Alla alla ama niyeki zaten cok ucuZ bisi :S anlamadim gitti. Offf o zaman etkisi olmaz mi acaba. Bu arada yagda beklettik ya bugun acip kullanmaya baslayabiliriz olcak olcak mart ayinda artik yeni yeni sutyenler alcaz kendimize :)

Canım ben seni çok iyi anlıyorum. Ben de 18 ağustosta başladım, 3 ay bitti 1 veya en fazla 1,5 cm falan ilerleme vardır. Başlarda biraz ben de egzersiz yaptım fakat sonra hem kaslı hem de güzel göğüslü kadın pek görmediğimi fark edince bıraktım. Bu yavaşlık sebebiyle ikimizi çok benzetiyorum:) Fakat canını sıkma artık büyümüyo diye. Çünkü bunu kafanda kurdukça stres yapıyosun ve daha da engelleniyo büyümesi. Ben de aynı senin gibiyim, büyüsünler diye dua ediyorum resmen hatta senin için de ediyorum:) Biraz kendini rahatlatmaya çalış, programın gayet güzel. Eksiksiz uyguladığında sonuç almamak imkansız. Ben gerçekten inanıyorum, olucak bu iş:)

Saol canıım bende senin için dua ediyim hem kişinin kendi duasından çok başkasının ona ettiği duanın kabul olması daha yüksekmiş:) inşallah olur yaaa çok istiyorum kendimi kadın gibi hissetmek istiyorumm yok stres yapmıyorum artık olmazsa yapcak bişey yok diyorum ama bu vazgeçtiğim anlamına gelmiyo tam gaz devam şimdi 3ay boyunca günde 3bardak rezene îçicem şuan 3bardak rezene 1büyük bardak soya sütü içtim midem şişti çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…