Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Evet başkalarına ettiğimiz dualar daha etkili olurmuş:)
Sana tavsiyem bir bardak rezenenin içine bir tatlı kaşığı kadar hayıt tohumu da ekle. Çok etkili olduğunu herkes söylüyor, ben de başladığımdan beri farklılık var gibi. Uzun zamandır ölçmediğimden cm olarak fark var mı bilemiyorum. Bir de geçen gün televizyonda bir programda bu uyguladığımız bitkisel işlemlerin istediğimiz sonuçları vermemesinin sebebinin bitkileri taze ve günlük tüketmememiz olduğunu söylediler. Senin şerbetçiotunun sonuç vermemesine çok şaşırdım. Hiç kaşıntı falan yapmıyor mu? Ben sürdükten sonra yerimde duramıyorum resmen. Seninkinde böyle bir sorun olabilir mi yani?

Ben şerbetçiotunu ilk hazırladığım gündem bugüne hiç etki etmedi kaşıntıda olmadı canım belki etkisi kaçmıştır bilmiyorum yinede sürüyorum bitene kadar sürcem,bende hayıt var ama kullanmıyorum canım o hormon dengeleyici ben östrojeni arttırmaya çalışıyorum,canım cm olarak ne zaman ölçceksin merak ettim şimdi büyüdü mü acaba? Şu 3ay bi geçsin ben o zamanı merak ediyorum işe yaramış olcak mı uyguladıklarımız diye

Çok ilginç. 1-2 sayfa gerideki şerbetçiotu konusunu okudum, orada da kullananlar hemen kaşıntı yaptığını yazmış. Ben daha dün başladım fakat benim de öyle. Sana yeni şerbetçiotu alalım bence:).

Çok yakın bir tarihte olmamasına rağmen hormonlarıma baktırmıştım, östrojen 40-50 arası bişey çıkmıştı benim. O sebeple hayıtı rahat rahat kullanıyorum şu anda.

Buraya yazdığım programıma ciddi ve eksiksiz olarak dün başladım aslında. O sebeple eğer dayanabilirsem 2 hafta ölçmeme şartı koydum kendime. Ölçtüğüm anda koşucam ama buraya:)

Tamam canım :)) ya ben şerbetçiotu kremine otları koymadım tek suyunu koymuştum sizlerde belki otlar cilde temas edince kaşındırıyodur diye düşünüyorum canım çünkğ başka fark yok :/ benim östrojen 37ydi 67ye çıktı hala az yani

Kizlar aklima ne geldi, bi arkadasim var hap yutamaz o yuzden bi lokma muz arasina sikistirip suyla yutar. Cemen tohum halinde olanlardan alinip bi sirik cemen arasina alabildigince cemen tohumu sikistirip suyla yuvarlayabiliriz :) ben hapim bitince boyle yapicam

hanımlar çemenin kokusu yüzünden herkes sorun yaşıyo biliyorum ama ben çaresini buldum ama bu haber yutanlar değil üzgünüm... ben çemen otu tozunu kreme karıştırıp sürüyodum biliyosunuz maalesef dışarı çıkmak istemiyodum koku yüzünden... dün akşam kremime çilek yağından biraz daha ekliyim belki kokuyu bastırır demiştim ki daha önceden masaj için kullandığım mersin yağı geldi aklıma azıcık mersin yağı da ekledim biliyosunuz kokusu bayaa belirgin... neyse artık çemen kokusu hiç hissedilmiyo rahet rahat masaj için de maske içinde kullanabiliyorum bence sizde deneyin kızlar hiç çemen kokusu yok artık

Vayyy supersin sen yaaa :))
Bende o zaman direk zeytinyagli karisimima cilek yagi dokerim :) baya alir kokusunu

Benim baya dolgunlasma var. rezeneyi arttirdigim icin mi bilmiyorum agrimaya basladilar :) bu kez birakmak yok kalici olmasini istiyorsak birakmayacagiz. En az nisan ayina kadar ugrascaz. Program bir gun aksarsa 2. Gun daha da takviye yapcaz. Baska yolu yok

Kizlar yaptigimiz uygulamalarin vucutta bagisiklik yapip etki etmemesini onlemek amaciyle ben 2 ayda 2 hafta ara vericip oyle devam edicem. Bunu da simdi bir yerde okudum. Vucut o 2 haftada yeniliyomis kendini sonra tekrae yapilmaya baslayinca daha fazla etki gosteriyormus. 2 haftada olan dolgunluk yitirilmiyo. Benim 1 ayin sonunda dolgunlugum gitmisti :) sevgiler:)

Merhabaa ben yeniyim ve sırf bu konuya dahil olmak üzere katıldım uzun zamandir okuyarak takip ediyordum ama dayanamadım üye oldum:) ben 20 yaşındayım, ve boyuma göre oldukça zayıfim. Bu yüzden mi bilmiyorum ama göğüs ölçüm 75 dolguyu bile doldurmuyor ben de hem diyetisyene gittim hem de burda gördüğüm çörek otu yağını aldım. Kilo almadım henüz ama yağı kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu galiba. Okuyunca pek inanmamistim ama en azından 75 dolguluyu doldurabilir hale geldim :))) sadece çörek otu yağıyla mesaj yapıyorum yatmadan ama dolgunlastilar. Ölçünce göğüs üstü 79 göğüs altı 72. Hep öyle geliyor ama bence değiştiler yani :/ bakalım devam edicem, belki kilo aldık da değişir, değil mi, umudumu kaybetmek istemiyorum. Ne kadar buyuyebilir acaba insallah coktur insallah:) Belki size komik gelecek ama sırf bu yüzden cok istediğim ve ailemin de onay verdiği birinin evlilik teklifini kabul etmedim. Zaten dolgulu destekli derken kendimi oldukca sahtekar hissediyorum. İnşallah ise yarar dua edin ben tüm isteyenlere diyerek ediyorum dua :))

yani insanın siniri bozulur ama bunun için sevdiğinden vazgeçmek enterasan geldi bana :) benimkiler iyi ama daha nasıl iyi olabilir diye düşünüyorum yazılanları okumaktan şaşı oldum diyebilirim

Sevgili kafkanın milenası,öncelikle güzel isim
şimdi bişey sormak istiyorum.benimde boy 1.62 kilom 46..Göğüs üstten 78 alttan 71 cm..ve dediğin gibi 75 dolguluyu bile doldurmuyor.Sende 1 hafta düzenli çörekotu yağı masajıyla bu kadar fark oldumu gerçekten.böyleyse çok güzel çünkü.çünkü bende 75 dolgulunun içinde bile birsürü boşluk var.zaman zaman umutsuzluğa kapılsamda,2-3 aylık periyotlarla bu iş olacak gibi İnşallah.Bende şuan kaşıntı oluyor ve geceleri o uyduruk sutyenle yatamıyorum artık...sanırım böylesi daha iyi gelişmesi için:44:

Merhaba canım seni o kadar iyi anlıyorumkiii inşallah büyütürüz istediğimiz gibi

Aynen bende de bi sürü boşluk var biriyle sarilirken bile utanıyorum o iğrenç taş gibi şeyleri takmaktan. Önceden neredeyse elimin tamamı giriyodu içine şimdi bi parmak gibi bi bosluk var. Bence yağla alakali :/ bazen diyorum 20 yaşına gelmişim artık büyümez, sonra tekrar motive oluyorum falan:) Bence deneyebilirsin, cm oynar mi bilmiyorum ama dolgunluk değişiyor garanti. Benim de boy 175 kilo 48. Biraz kilo alsan düzelir diyor annem ama bu sefer de korkuyorum dengesiz almaktan.Diyetisyenne gittim, sırf karbonhidrat yiyip kilo alcam diye abur cubur beslenirsen belde toplanır hepsi dedi. Öyle dengeli bi yemek programı yaptık ama insallah uyar :) yani etrafıma bakınca benden küçük göğüslü birini tanımıyorum, resmen dümdüzüm diyebilirim. Çörek otu bitene kadar devam edicem ve buraya yazicam söz:) insallah hepimiz en azından normal ölçülere geliriz sağlıklı bir şekilde:)

Insallah :)) fazlasinda gözüm yok, dışardan insanlar nasıl görüyorsa o kadar olmak istiyorum yoksa ben bu gidişle milleti kandirma utancindan evde kalicam

Bende aynen senin gibiyiimm ( bu forumda bana çok kızdılar seven her halinle sevsin ,bu kdr takıntı yapma ,her halinle seven biri olur,evlilik bundan daha fazlası, her erkek bu konuya o kadar önem vermiyo vs vs ama ben kendimde rahat edememki ben destekli sütyen takmadan dışarı çıkamıyorum çıksam özgüvenim sıfır oluyo sürekli orayı kapatma ihtiyacı duyuyorum (( benimde fazlasında gözüm yok çocuk görüntüsündan kadın görüntüsüne geçse göğüslerim yeter ama şuan ergenlikten çıkamamış gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…