Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Kızlar ben reglim bitince günde 1yemek kaşığı keten tohumu ve 3bardak rezeneye , bebe yağıyla masaja aralıksız devam edicem,tatildede çemen+zeytinyağı+çörekotu karışımını sürcem sadece tatilde,regl olamayınca herşeyi bırakmıştım korkup,bu arada doktora rezene içtiğimi söyledim içme gibi kötü birşey söylemedi tv dede doktorlar diyetisyenler keten tohumunu hep öneriyorlar bu sefer korkmadan yicem geçen sefer kendi kendime panik oldum acaba yediğim içtiğim şeyler zarar verdi o yüzden mi adet olamıyorum diye ama doktor birşey yok dedi,regliden sonra aralıksız başlıyorum gelişmeleri yazıcam,yaza kadar baya gelişme olur inşallah

Son düzenleme:
Ben sanirim olcumu sabitledim.yani adet oldum kuculme yok Suan hersey harika gidiyor. Merak etmeyin vazgecmedim. Sadece buraya gircek vaktim yok

sanıyorum benimde sabit kalıyor yada çok yavaş gelişiyorlar galiba gerçi çayları içtiğim dönemde 1 ayda 2 cm artmıştı ama kiloda verdim bu dönemde 1 kilo vermişim ama cm de küçülme yok çaylara falan tekrar başlamam gerek galiba ozaman daha hızlı gelişiyor zaten bu aralar bi ağrılar ve yanma hissi var göğüslerimde anlamadım gitti umarım iyidir zaten damarlarım belli oluyor metro hattı gibiler mübarek

bebe yağıyla masaj ben de yaptım bir ara ama sonra içeriğine bakınca parafin gibi şeyler gördüm korkup bıraktım. 2 damlacık çörek otu yağıyla yap masajını ya daha doğal canım.

bebe yağıyla masaj ben de yaptım bir ara ama sonra içeriğine bakınca parafin gibi şeyler gördüm korkup bıraktım. 2 damlacık çörek otu yağıyla yap masajını ya daha doğal canım.

Anladım canım öyle yaparım ama elimde çörekotu yağı yok alıyım kullanıyım

Kızlar senelerdir araştırıyorum herkes bu buyutuyomus su buyutuyomus diyo ama uc bes kisi disinda kimsenin çıkıp ben bir beden büyüttüm ben su kadar cm büyüttüm dedigini gormuyorum bende deniyorum ama bir sure sonta umudum kayboluyor okudugum seylerden en etkilisinin cemen tozu oldugunu gordum ama yazin ancak okul bitince deneyebilirim.cilek yağı ilr masaj maden suyu siyah uzum vs yemeyi düşünüyorum şimdilik ama allah askina bana biri ben büyüttum desin umudum kayboldu nasıl beceriyo bu buyutenler

Canım kendimizi kobay olarak kullanıcaz araştırdığımız şeyleri kendi üzerimizde 6ay hergün kullanıcaz sonra bakıp oluyor yada olmuyor dicez malesef başka şansımız yok

Canım kendimizi kobay olarak kullanıcaz araştırdığımız şeyleri kendi üzerimizde 6ay hergün kullanıcaz sonra bakıp oluyor yada olmuyor dicez malesef başka şansımız yok

wowo bişi sorucam ya benim 4 gündür bi göğüslerimde bi yanma ve hafif bi ağrı var sizce bu normalmi

wowo bişi sorucam ya benim 4 gündür bi göğüslerimde bi yanma ve hafif bi ağrı var sizce bu normalmi

Bence ağrı büyüdüğüne işaret olabilir canım büyürken ağrır sızlar ama yanma hissi genelde sporla yağ yakarken olur öyle bir his mi ,sızlayıp ağrıyorsa büyüdüğüne işarettir

Bence ağrı büyüdüğüne işaret olabilir canım büyürken ağrır sızlar ama yanma hissi genelde sporla yağ yakarken olur öyle bir his mi ,sızlayıp ağrıyorsa büyüdüğüne işarettir

yok o yanma hissi erime hissi değil yani onu iyi bilirim büyüyordur herhalde inşallah

anaaam konuya bak

benım gerekmiyo şükürr gayeet büyümüşş

nolddduuuuu çok mu ilginç geldi????? seninki büyümüşse bunun altını çizmek yerine kızlar Allah yardımcınız olsun der ve geçersin bu nedir yaa. yarın öbürgün kızının ya da herhangi birinin başına böyle bir durum gelebilir dikkatli ol fazla havalanma bence !!!

amaaaaaaaaaaaaaaan takma yaa kendını yetıstırememıs ınsanları :))) neye saracagını sasırmıs o banada benzer seler yapıoda takıommu bı sor

amaaaaaaaaaaaaaaan takma yaa kendını yetıstırememıs ınsanları :))) neye saracagını sasırmıs o banada benzer seler yapıoda takıommu bı sor

tatlım takmak değilde insanların nasıl bu kadar bencil olabileceğine aklım ermiyor bir türlü anca kendi başlarına gelince tutuşurlar.. yazıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…