Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

İlk fırsatta alıp denicem inş bende ablan gibi faydasını görürüm tşk ederm önerilerm için😘
rca ederm sabred olucak cnmm

ıkıncı sısedeeee cnmm :)

o fotoğraflar göğüs büyütme çayında olan fotolar büyüyünce öyle olmuş canım

yok yok tatlım bibican bi yağ söyledide ben onu sormuştum gerçi adını unuttum onunda ayy bizimde öyle olsa ya en azından yarısı kadar olsa yeter bana zaten ordaki kötü fotoları görünce kendimden yaşımdan utandım resmen

sen kilo mu kaybettin hızlı canım
hodan yağıydı sanırım :)

sen kilo mu kaybettin hızlı canım
hodan yağıydı sanırım :)

ayyy tatlım sorma ya 1 kilo verdim 51 kilo oldum resmen her tarafım küçüldü eridim bittim yemekte yiyorum ama niye verdim bu kadar anlamadım gitti şimdi göbeği popoyu büyütmeden kilo almanın yollarını arıyorum

ben de tibet egzersizlerini yapıyorum vücuda dağıtıyormuş kiloyu, ben de 6 kilo aldım ama sırf popo bacak oldu gerçi ben şikayetçi değilim yemeğin salçalısı kadının kalçalısı
keşkeee göğüslere gitse hepsi ama gitmiyor işte kadınlar üst kısımlarına zor kilo alırmış genelde aşağıya alırmış

tibet hareketleri güzel ama epey faydasını gördüm çok dinç kalkıyorum sabahları

Saol canım:) rezeneyi bende seviyorumda vaktim hiç olmuyor o yüzden anca bir anda içebiliyorum canım:) canım sen bu programına ne zaman başladın? Sende bayadır forumdasın büyüdü mü bu rezene ve ketenle ölçtünmü?

tibet hareketleri beni 90-60-90 yaptı hemde kilo vermeden ama şimdi kilo vermeye başladım ve bu perşembe 21 tekrara başlıycam bilmiyorum bırkmak istemiyorum inşallah gene alırım kilo birazcık

keten tohumunu düzenli kullanmadım ama dediğim gibi sağladığım fayda toplamda 2 santim ama şöyle ki göğüslerimin içi doldu gibi geliyor hani cm olarak 2 ama epey dolgunlaştı
tibet hareketleri beni 90-60-90 yaptı hemde kilo vermeden ama şimdi kilo vermeye başladım ve bu perşembe 21 tekrara başlıycam bilmiyorum bırkmak istemiyorum inşallah gene alırım kilo birazcık

tekrar 21 den başlayamıyorsun canım sakın öyle bir şey yapma, en baştan 3ten başlaman lazım eğer bıraktıysan kitabını okuyan bir arkadaş söylemişti
çünkü biliyorsun bu hareketlerin farklı farkloı etkileri var vücuttan toksin atımından tut da metabolizmanın çalışmasına kadar her şeyi etkiliyor o yüzden ara verdikten sonra 21den başlamak sakıncalıymış

keten tohumunu düzenli kullanmadım ama dediğim gibi sağladığım fayda toplamda 2 santim ama şöyle ki göğüslerimin içi doldu gibi geliyor hani cm olarak 2 ama epey dolgunlaştı

Anladım canım doğru iki cm büyütmüştün sen, artık darısı 12şer 22şer cmlere hepimize

yok yok öyle değil ben devam ediyorum tekrar dediğim öyle değil yani ben hiç bırakmadım daha 19 tekrardayım dediğim bu anlamda bırakıp başlama durumu yok yani hiç ara vermedim tam gaz devam ona özellikle uıykum yavş yavaş yetmeye başlıyor pek bırakacakmışım gibime gelmiyor

çok güzel görünüyor ama tatsız tuzsuz bişidir tadı muhtemelen
Keçinoynuzuyla beraber yiyorum tadı fena değil ama dediğin gibi tatsız tuzsuz gibi
İyi yapmışsın canım bende genelde keten tohumunu yoğurtla yiyodum çörekotuda çok faydalıymış ooh bomba olmuş :)

İnşallah görürüz hepimiz faydasını yediklerimizin içtiklerimizin bakalım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…