Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

ben 6 kilo aldım kilo alırken de bol bol rezene içtim 2 cm farketti
şimdi bir 9 10 kilo daha alacağım günde 3 bardak rezene içerek herhalde 4 5 cm daha büyür diye umuyorum :KK31:
Rezene içeyim o halde ben de ah çok ümitlendim :)) bu arada wowoya gerçekten haksızlık edilmiş. Buna benzer bir şeyi ben de söylemiştim ama konu çok büyümemişti. Lakin insanların hayattaki tek övünc kaynakları göğüsleri olunca oraya buraya yazma ihtiyacı hissediyolar sanırım

Rezene içeyim o halde ben de ah çok ümitlendim :)) bu arada wowoya gerçekten haksızlık edilmiş. Buna benzer bir şeyi ben de söylemiştim ama konu çok büyümemişti. Lakin insanların hayattaki tek övünc kaynakları göğüsleri olunca oraya buraya yazma ihtiyacı hissediyolar sanırım

aynen. ben mesaj attım mune a;
Afilli_kiz kullanıcısından alıntı
Wowo000 arkadaşımız kaç gün ceza aldı ve neden bu kadar çok ceza aldı?

Merhaba,
5 gün banlı kalacak, 5 gün çünkü ceza sistemi üyelerin topplam ceza puanına bakar, arkadaşınızın daha önceden iki tane daha cezası varmış, biri konu içeriği boşaltmaktan, konu içeriği silmek yasak, silen üyenin sildikleri geri getirilir ve içerik silmekten ceza alır ve bu cezanın ceza puanı 20'dir, diğer cezası polemiktenmiş, polemik ceza puanı 10'dur ve son aldığı ceza yine polemikten o da 10 puan, yani toplamda 40 ceza puanı olmuş, sistem 40 ceza puanına karşılık 5 gün banlamış, banlanma süresini adminler belirlemiyor, ceza sistemine kural ihlalleri ve karşılığında ceza puanları girilmiş, biz hangi kurala uyulmamışsa sisteme onu gireriz puanı, toplam ceza puanına göre banlı kalma süresini sistem hesaplar.

Sistemden baktım, arkadaşınızın 14 Aralık saat 19:00 itibariyle banı kalkacakmış.

Kızlar bu arada çörekotu yesem nolur? annem adet dönemi az gelince bana çörekotu yedirir ve ciddi arttırır o. acaba hormonal bi faydası olur mu ne dersiniz

çörek otunun bir tek ölüme faydası yoktur demiş peygamberimiz (sav)
bence faydası vardır benim de var kenarda yesem mi ki onu ne kadar yiyeceksin sen?

bence faydası vardır benim de var kenarda yesem mi ki onu ne kadar yiyeceksin sen?

Mesela günde bi tatlı kaşığı yesem yatmadan, bi de yagiyla masaj yapsam. Rezene icsem bi de. Yeter mi sence dostum ?
Hmm ve aklıma geldi, liptonun falan rezenesi var bende, o etkili olur mu ki

bitek poğoça gibi kokuyoruz onun dışında bencede çok faydalı bende hergün çok acık saçlarıma masaj yapıyorum çörekotu yağıyla :KK9:

Seni merak ettim canım, doktora gittin mi, adet olabildin mi?
Canım gittim doktora sorun yokmuş adet olmam için progesteron ilacı verdi
anaaam konuya bak :KK53::KK53:

benım gerekmiyo şükürr gayeet büyümüşş :KK30::KK30::KK30::KK9::KK9:
Hey Allahım ya
Amaç egonı tatmin etmekse ettin tebrikler, mutluluklar
Buraya gelip böyle yazdıkça küçük göğüslü mutsuz bayanlar daha da mutsuz oluyor farkında mısın?
Bir bitmedi bunlar afillicim...
wowo sonuna kadar haklı.............neden onun hesabı kapatılmış!!!!
hakkaten ya göğüslerim iyi ama dahada büyüsün demeyin artık ya burda göğüs ucu 70-80 cm arası yani dümdüz insanlar var.bende dahil 78 cm..

biraz anlayış............
Yok yok bunlar devam etceklerde bende ceza almaya devam etsemde bunlara haddini bildircem canım kusura bakmasınlar
Wowo böyle konuşan biriyle tartıştı hala cezalı kızcağız
Bitti ceza ben daha çok ceza alırım susamıyorum napiyim :KK70:
hakkaten ona ne oldu ya bende bayadır girmiyordum baktım hesap geçici olarak pasif yazıyor

Geldiim :KK70:

Buraya gelip hem dalga geçiyorlar hem hava atıyorlar sonra forum yönetimi benim susmamı bekliyor ama yine ceza alsamda susmicam onları susturucam

Yedek kullanıcı hesabı açıcam en sonunda :KK70:

wowo hoşgeldin canım:) sonuna kadar haklısın.sen yokken bende diyorum nerde bı kız acaba yoğun bi şekilde çalışmalara başladıda buraya girmiyomu artık diye:) ama burdasın biz yine paylaşalım ve destek olalaım birbirimize.geçen sürede benim vizelerim bitti yeni bi program yaptım başlık açtım.onu elimden geldiğince yapıcam canım sanada kolay gelsin tekrardan:)
hadi hep beraber kızlar,üşenmeden tembellik etmeden 1 yıl devam edelim:KK16::KK16:

wowo hoşgeldin canım:) sonuna kadar haklısın.sen yokken bende diyorum nerde bı kız acaba yoğun bi şekilde çalışmalara başladıda buraya girmiyomu artık diye:) ama burdasın biz yine paylaşalım ve destek olalaım birbirimize.geçen sürede benim vizelerim bitti yeni bi program yaptım başlık açtım.onu elimden geldiğince yapıcam canım sanada kolay gelsin tekrardan:)
hadi hep beraber kızlar,üşenmeden tembellik etmeden 1 yıl devam edelim:KK16::KK16:
Hoşbulduk canım saoll :)) aynen tam gaz devam pes etmek yokk :) büyütelim şunları bizde taş gibi fıstık gibi olsunlar :)

Buraya gelip hem dalga geçiyorlar hem hava atıyorlar sonra forum yönetimi benim susmamı bekliyor ama yine ceza alsamda susmicam onları susturucam
Canim hosgeldin seni gercekten merak etmistim. Sunu soylemeden de gecemeyecegim. Cok anlamsiz tartismalara gitmissiniz. Cocuklar gibi tartismissiniz forumda. Evet insan sinir oluyor bir yerde ama suanda baya bir dikkat cektik saniyorum. Bu siralar bir cok yeni erkek uyelerdr bizimle dalga gecmek icin gelebilir uyanik olalim. Sen onlara istedigini vermissin bosver umursama. Onlarin niyetleri belli. Kiskirtmaya calisip basarmislar.
Ayrica fistik gibi hatunsun. Senin hic bir eksikligin yok cok sukur. Memislerde olcak zamanla merak etme :KK66:

X