Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

birde benim asıl sorunum sarkma ...bildiğiniz inek memesi deyim...buna önerisi olan?
merhabaa... bunun ıcın sana yardımcı olucam burayı yarın takıp edebılırmısın ..özelden yazarm snaa. burdanda yazarm ... ABLAMDAN YARIN OĞRENCEM ABLAMIN GOGUSLERI 90 SARKTIGI ICIN BISEY UYGULUO COKDA IYI SONUC ALDIKDA?

Arkadaşlar içtiğiniz rezene çayları sallama çay mı demliyor musunuz?

aktardan al bence cnm ne oldugunu bılıyosun en azından. gunde 2 kupa, 1er cay kasıgı hayıt+rezene demlıyorum ben çay olarak.dolgunluk geldı bana da,daha 20gun fılan ancak olmustur sanıyorum.10 gün sonra ölçmeyi düşünüyorum aylık durum degerlendrmesı yapıcaz memıslerle :

Canmm lütfen banada yardımcı ol benimkilerde biraz sarkma var ne uyguladıysa bnde yapayımda daha fazla sarkmasının önüne geçebileyim msjnı bekliyrm burdan yazarmısın lütfeeen...

Canmm lütfen banada yardımcı ol benimkilerde biraz sarkma var ne uyguladıysa bnde yapayımda daha fazla sarkmasının önüne geçebileyim msjnı bekliyrm burdan yazarmısın lütfeeen...

birde benim asıl sorunum sarkma ...bildiğiniz inek memesi deyim...buna önerisi olan?

KUZULARIMMMMMM hodan yagıı.. mutlaka kullanın emı..hodan yagı ıle masaj yapılacak masaj vıdeosunu netten dıkleştirme masajı olarak yazın cıkcaak zaten.gercekden faydasını goruceksınız azcık sabr

KUZULARIMMMMMM hodan yagıı.. mutlaka kullanın emı..hodan yagı ıle masaj yapılacak masaj vıdeosunu netten dıkleştirme masajı olarak yazın cıkcaak zaten.gercekden faydasını goruceksınız azcık sabr

bunun işe yaradığına inanırım çünkü bir kız yazmıştı yüzüne hodan yağı sürüyormuş kızın yanağındaki gamzesi dolmuş hafiften
acaba büyütmeye de yarar mı:44:

gerçek mi ki bunlar çok ciddi büyümüş bunlar

silikon kokusu geliyoooo tatlım

Bilmiyorumki kızlar ya ben görünce çok heveslendim keşke öyle büyüse diye denesek mi o çayı ama baya bir malzeme var içinde slikona pek benzemiyor ya yada ben doğal yolla büyüdüğüne inanmak istediğim için bana öyle geliyor

aynen bana da öyle geliyor canım
silikonsa da çok başarılı bir operasyonmuş neyse biz doğal olduğunu varsayalım
yarın gidip aktara tüm bunları soracağım bakalım hepsi var mı acaba

aynen bana da öyle geliyor canım
silikonsa da çok başarılı bir operasyonmuş neyse biz doğal olduğunu varsayalım
yarın gidip aktara tüm bunları soracağım bakalım hepsi var mı acaba

Bu çayıda yapıp içsek bişey kaybetmeyiz aslında , bence programlarımızı uzun süreli kullansak sonuç alacaz ben mesela rezeneyi 15gün kullandım soya sütünü 1ayı geçti ama regl olamayınca korkup herşeyi bırakmıştım programım bozulmuştu şimdi rezeneye tekrardan başladım bidaha bırakmicam adetim bitincede keten tohumuna başlayıp bırakmıcam 3ay sonunda ne olacak merak ediyorum 3ay aksatmadan hergün yapıcam bunları sonucu gerçekten çok merak ediyorum deneyip görmekten başka şansımız yok bide o çayı mı içsek malzemeleri alıp

ben deneyeceğim canım ben de her gün içiyorum rezeneyi
keten tohumum vardı ondan da yemeye devam edeyim bari sen nasıl tüketiyorsun onu toz mu seninki tohum halinde mi

regl olamamanın sebebi neymiş canım doktora gidecektin ne dedi doktor

canmm lütfen banada yardımcı ol benimkilerde biraz sarkma var ne uyguladıysa bnde yapayımda daha fazla sarkmasının önüne geçebileyim msjnı bekliyrm burdan yazarmısın lütfeeen...

bunun işe yaradığına inanırım çünkü bir kız yazmıştı yüzüne hodan yağı sürüyormuş kızın yanağındaki gamzesi dolmuş hafiften
acaba büyütmeye de yarar mı:44:

yagımız bu kızlar ... Gogustekı sarkkmayı kesınlıkle duzeltmek dıkleştirmek için... Buyutmuorr dıkkatınıze...

Stres vs kaynaklı olabilir yumurtalıklarda bişey gözükmüyo dedi canım progesteron ilacı verdi adet olmam için, bende keten tohum halde ama yerken toz haline getirip tüketiyordum öğütücüm bozuldu yeni öğütücü almam lazım rezene kaç bardak içiyorsun ben 3bardak içiyorum canım aynı anda 3bardak demliyorum biraz soğuyunca hepsini arka arkaya dikiyorum midem şişiyor biraz ama hepsi bianda bitmiş oluyor

geçmiş olsun canım
ben de aktara çektirdim canım toz halinde aldım peynire ya da tereyağına bandırıp falan yiyorum 1 yemek kaşığını ekmekle

ben de 3 bardak içiyorum ama bazen 2 bardak içiyorum
ben de öyle mi yapsam bi kerede hepsini halletsem ama ben rezeneyi seviyorum normal çay gibi kahvaltıyla yemeğimin yanında tv karşısında içiyorum

rezeneye bende başlayayım bari benimki resmen yerinde sayıyor

Eki Görüntüle 897750 Eki Görüntüle 897751 Eki Görüntüle 897752

yagımız bu kızlar ... Gogustekı sarkkmayı kesınlıkle duzeltmek dıkleştirmek için... Buyutmuorr dıkkatınıze...

tatlım ablan ne kadar sürede faydasını görmüş ben onu çörekotu yağıyla karıştırıpdamı kullansam acaba bilemedim bak şimdi benim göğüslerim o resmi paylaşılan 3. sarkık olan var ya aynı aynı bi ara benmiyim bu diye şüphe bile ettim o kızınki gibi bomba olurmu acaba benimkilerde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…