Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

hayıt tohumunu yıne ıctım kızlar..masaja usenıyorum suan

darısı başıma tatlım nediyim bu arada ölçülerde bi fark var mı sende yani büyüme varmı ben kilo vermişim ya gene 51.9 olmuşum valla gene iyi göğüslerim küçülmedi acilen 2 kilo almalıyım 1.67 boya zayıfım (

kızzzzzzzzzzzzzzzzzzz nasılda aklıma düşürdün bak tartıldım kızlara deyım dıodum . 50ydim öğlen dıodum ya .51 olmusum elbısesiz ölçümle. al bencede kılo allllll. ölçmedım memişleri cnm halen 78 e 83 tür bence. haftaya ölçem bakam bi

wowo sonuna kadar haklı.............neden onun hesabı kapatılmış!!!!
hakkaten ya göğüslerim iyi ama dahada büyüsün demeyin artık ya burda göğüs ucu 70-80 cm arası yani dümdüz insanlar var.bende dahil 78 cm..

biraz anlayış............

yıllarca kilo vermeye çalıştım şimdi almak bana biraz tuhaf geliyor

sende durumlar nasıl canım gelişme var mı?

sende durumlar nasıl canım gelişme var mı?

canım benim 77-78 cm gibi çıkıyordu.şuan 79 cm düzensiz şeyler yaptım vizelerimden dolayı.hurma rezene masaj ama bii gün yaptım 3 gün yapmadım misali...ama artık öyle değil.yeni konuda yapacaklarımı yazdım.çok kararlıyım artık.

evet gördüm tatlım baya yoğun bi program olmuş vizelerin bitsin başla hemen gerçi yakında finaller başlayacak

bizim finallere 3 hafta var şimdilik kendimi alıştırmam lazımki o zamanda devam edebileyim:)

bizimde ders bitimlerine tam 1 ay kaldı ben alıştımda şu iki gündür sıkıldım bırakıcam diye korkuyorum ama bırakmamam lazım off niye böyle sıkılıyoruzki bunlardan halbuki düzenli yapsak olacak bu iş

sakın bırakma canım bak arada 1 -2 gün öyle aksama olur ama genel anlamda süreklilik şart bence.nerde okuduysam 3 ay aralıksız yapın sonra belki bir iki hafta ara tekrar başlayın diyor.sanırım bu sürede kontrol ettirmemiz gereken tek şey arada bi hormon seviyesini ölçtürmek.zaten hap vs kullanmayı doğru bulmuyorum.yöntemler doğal ve umarım kararlı oluruz.. sonuca ulaşırız.

bende haplara karşıyım hormonlarımı ölçtürsem iyi olacak ama işte ona gün bulamıyorum onun dışında bugün tekrar masaj yapayım 2 gün iyi ara verdim

kızlar ben de programımı bir iki hafta uygulamıştım sonra aksilikler çıktı taşındım sınavlarım başladı derken bıraktım her şeyi fakat yaptığım masajlardan mıdır yoksa fitoostrojenden mi bilmiyorum göğüslerim daha dolgun daha yuvarlak. yine de çok küçükler tabii de eski haline göre iyi sınavlar bitsin tekrar başlicam

masajlardır canım ben sadece masaj ve spor yapıyorum ve şekli güzelleşiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…