buyrun hanımlar işte 14 saat süren doğum hikayem

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
39
arkadaşlar öncelikle tekrardan burada olup sizlere bu heberi verdiğim için kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemeliyim çünkü çok zorlu bir doğum ve ardından çok zor olan 4 gün geçirdim ve çok şükür şuan iyiyim gelelim doğum hikayeme .... normalde 10 kasımda gelmesi gereken oğlum 4 kasım sabahı saat ikide fikrini değiştirdi ve sancılarım başladı doğum olacaktı bunu zaten birkaçgün öncesinden hissetmiştim sancıları 10 dk ile başladı 3 saat içinde 3 dk düştü ve apar topar evden çıktık 5 te hastanedeydik açılmam 2 cm olmuştu ve benim yatışım yapıldı sabah 8 kadar hafif hafif sancıların devam ederken birden sancım kaçtı 9 da suni verilmeye başlandı işte ne oldu ise ondan sonra oldu açılmambir türlü ilerlemiyordu 2 saatte 1 santim açılıyordu olmuyordu olmuyordu buarada ben ecer terleri döküyorum ebeler muayene ettikçe ağızlarından iyi bir cümle çıkmıyordu şüpheli blmiyoruz çok ağır ilerliyor gibi şeyler söylüyolardı neyse son 1.5 saatimide doğumhanede geçirdim yalnız başıma annemle eşim kapıda benden bir heberler yine yok açılmam ilerlemedi 7 cm den sonra ne açılma var ne bişey suyumu patlattılar gene fatda etmedi apar topar amelyathaneye indirildim vede sezeryan oldum 2 doğumu birden yaşadım 14 saat süren bir inşenceydi resmen hiç böyle hayal etmemiştim bebeğim şuan kollarımda çok şükür allah herkeze nasip etsin canım ağlum melihime kavuştum allah kimseyi bu yolda yalnız bırakmasın herkeze hayırlı kolay doğumlar diliyorum

allah analı babalı büyütsün canım sanada geçmiş olsun zor olmus bayaa
umarım ben bu kadar zorlanmam sezeryan istemiyorum çünkü

geçmişler olsun..
tabi zor bir süreç ama sonucuna değer..
şimdi bebeğin kollarında..
daha güzeli war mı?
allah huzurla,sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah..

Allah analı babalı büyütsün...
zor olmuş ama sonucu güzel olmuş...
güle güle büyüt bebeğini...........

Allah anali babali buyutsun,saglikla almisaniz gerisinin önemi yok,gecmis olsun.

zor olmuş iki doğumuda yaşamışsın.ama sonucu güzel :)
melihle size hayırlı sağlıklı birlikte bir ömür diliyorum...

canım geçmiş olsun, neyse ki bebişin kollarında artık Allah sağlık ve sıhhatle büyümek nasip etsim

zor bi doğum olmuş ama sonunda minik meleğini kollarına almışssın ne güzel.allah anneli babalı büyütsün hayırlı ve bahtı açık evlat olsun inşallah

allah analı babalı büyütsün cnm zor bir doğum olmuş ama sonunda bebeğine kavuşmuşsun önemli olanda bu bebişine uzun ömürler diliyorum cnm...

X