buyrun hanımlar işte 14 saat süren doğum hikayem

Allah anali babali büyütsün canim meleğini doğumun zor olmuş ama sonunda meleğine kavuştun bende normal istiyorum umarim kolay bi doğum olur tekrar tebrikler canim

allah analı babalı büyütsün,
bu güzel vuslata ermek için çekilen her çile kutsaldır

Canım cok zor bi doğum olmuş ikisini birden yasamıssın ama
mühim olan meleğini saglıklı bi şekilde kucagına almandı yasanılan
bütün acılar onları görünce bitio zaten önemli olan bebişlerimiz ..
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım..

gecmıs olsun cnmya o kadar sancıyı bosa mı cektın neyse cnm allah kurtardı senı darısı basıma saglıklı buyut bebısı

arkadaşlar öncelikle tekrardan burada olup sizlere bu heberi verdiğim için kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemeliyim çünkü çok zorlu bir doğum ve ardından çok zor olan 4 gün geçirdim ve çok şükür şuan iyiyim gelelim doğum hikayeme .... normalde 10 kasımda gelmesi gereken oğlum 4 kasım sabahı saat ikide fikrini değiştirdi ve sancılarım başladı doğum olacaktı bunu zaten birkaçgün öncesinden hissetmiştim sancıları 10 dk ile başladı 3 saat içinde 3 dk düştü ve apar topar evden çıktık 5 te hastanedeydik açılmam 2 cm olmuştu ve benim yatışım yapıldı sabah 8 kadar hafif hafif sancıların devam ederken birden sancım kaçtı 9 da suni verilmeye başlandı işte ne oldu ise ondan sonra oldu açılmambir türlü ilerlemiyordu 2 saatte 1 santim açılıyordu olmuyordu olmuyordu buarada ben ecer terleri döküyorum ebeler muayene ettikçe ağızlarından iyi bir cümle çıkmıyordu şüpheli blmiyoruz çok ağır ilerliyor gibi şeyler söylüyolardı neyse son 1.5 saatimide doğumhanede geçirdim yalnız başıma annemle eşim kapıda benden bir heberler yine yok açılmam ilerlemedi 7 cm den sonra ne açılma var ne bişey suyumu patlattılar gene fatda etmedi apar topar amelyathaneye indirildim vede sezeryan oldum 2 doğumu birden yaşadım 14 saat süren bir inşenceydi resmen hiç böyle hayal etmemiştim bebeğim şuan kollarımda çok şükür allah herkeze nasip etsin canım ağlum melihime kavuştum allah kimseyi bu yolda yalnız bırakmasın herkeze hayırlı kolay doğumlar diliyorum

ay canım okurken kenıdmı hatırladım valla kız bende 18 saat cektıkten sonra amelıyata alındım

Allah analı babalı buyutsun melegını op benım için

arkadaşlar öncelikle tekrardan burada olup sizlere bu heberi verdiğim için kendimi çok şanslı hissettiğimi söylemeliyim çünkü çok zorlu bir doğum ve ardından çok zor olan 4 gün geçirdim ve çok şükür şuan iyiyim gelelim doğum hikayeme .... normalde 10 kasımda gelmesi gereken oğlum 4 kasım sabahı saat ikide fikrini değiştirdi ve sancılarım başladı doğum olacaktı bunu zaten birkaçgün öncesinden hissetmiştim sancıları 10 dk ile başladı 3 saat içinde 3 dk düştü ve apar topar evden çıktık 5 te hastanedeydik açılmam 2 cm olmuştu ve benim yatışım yapıldı sabah 8 kadar hafif hafif sancıların devam ederken birden sancım kaçtı 9 da suni verilmeye başlandı işte ne oldu ise ondan sonra oldu açılmambir türlü ilerlemiyordu 2 saatte 1 santim açılıyordu olmuyordu olmuyordu buarada ben ecer terleri döküyorum ebeler muayene ettikçe ağızlarından iyi bir cümle çıkmıyordu şüpheli blmiyoruz çok ağır ilerliyor gibi şeyler söylüyolardı neyse son 1.5 saatimide doğumhanede geçirdim yalnız başıma annemle eşim kapıda benden bir heberler yine yok açılmam ilerlemedi 7 cm den sonra ne açılma var ne bişey suyumu patlattılar gene fatda etmedi apar topar amelyathaneye indirildim vede sezeryan oldum 2 doğumu birden yaşadım 14 saat süren bir inşenceydi resmen hiç böyle hayal etmemiştim bebeğim şuan kollarımda çok şükür allah herkeze nasip etsin canım ağlum melihime kavuştum allah kimseyi bu yolda yalnız bırakmasın herkeze hayırlı kolay doğumlar diliyorum

öncelikle bebeğin hayırlı olsun,canım.hiç üzülme,hiç olmazsa zorunlu bir sebepten dolayı olmuşsun.benim de senin kadar açıklığım vardı,doktorumun ilgisizliğinden ve beni müşteri gibi görmesinden dolayı oldumm.aklıma geldikçe gözyaşlarıma engel olamıyorum.sağolsun bendeki bütün duyguları öldürdü.bu yüzden kulüpte buna benzer bir konu gördüm mü,hemen yazıyorum.çünkü içimde yaşadığım ikilemi kimselere anlatamıyorum.kaderim böyleymiş,allahım vicdan sahibi insanlarla karşılaştırsın,maalesef doğumum konusuna takıldım kaldım.ama,seninki öyle mi canım tıbbi bir zorunluluk,o yüzden aklında hiçbir soru işareti kalmazsın.sana ve küçük ailene bir ömür boyu mutluluklar,dilerim.

Zor bir doğum olmuş,ama sonunda incini alabilmişsin kollarına.Allah analı babalı,sağlıklı büyütsün inşallah.

ömrü sağlıklı ve güzel olsun Analı babalı büyüsün inşallah Rabbim olmayan bizlere nasip etsin

Allah analı babalı büyütsün canım
zor bir doğum olmuş ama sonucu herşeye değer
Allah yavruna sağlıklı uzun mutlu hayırlı ömürler verin inşallah

hanımlar kusuruma bakmayın hepinize çok teşekkür ederim ancak fırsatım oldu bebeğim sarılık oldu onunla uğraşıyoruz ama çok şükür artık inmeye başladı hepinize tekrar teşekkür ederim

X