Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım adeti 2 gün geçmişti kanda baktırdı negatif çıktı. 1 hafta sonra idrar testinde silik çizgi çıktı. 10.gün falan kanda baktırdığında çıkmıştı ama değerini hatırlmıyo. Doktoru geç döllenme demişti

warya moralim bozuk oldugu için tüm wücudum etkileniyo aşırı halsizim gözümü açamıyorum yaa bu ayda olmazsaa

kuzum olmazsa olmasın ucunda ölüm yok ya bir dahaki aya olur kaç aydır deniyosun ?? ben 2.5 seneye doğru gidiyorum walla hiçte takmıyorum her ay regl oluyorum çok şükür hastalandım deyip önümdeki aya bakıyorum... bu kadar karamsar olmayın allah aşkına ya

valla dövecen sandım bir ara ne atarlanıyon la kız bizim gibi profesyönel değil hamilelik konusunda onun alan farklı:)))))

ya doğru söylüyosun ama çok istiyorumm bide hem görümcem hem abimin eşi hamile durmadan onları dınlemekten sıkıldım dınlemesen yanlş anlıolar onların heyecanınıd gördükçe daha kötü oluyorumm

31 temmuzda izne çıkıyorum memlekete gitcem annemlerin yanına onlara bi müjde werebilsem ya dünyalar benim olcakkk yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tamam bak sürprizler güzeldir ama bunları hayal etmende güzel rabbim hayalini kurdurmazmış yaşayacaklarının:)

ben aplayım azarlarım..... bi yere gittiğim yok ağdayla ilgili bu konudayım :)))))))))))
hazal kız sana bişey diyeyim masada öğlen aldım ağdayı bana bakıyo ben ona bakıyom :)))))))

canım gebeliğe odaklanma. hamile kalmazsan yapacağın işlerin listesini yap. mesela ben hamile değilsem ramazandan sonra ameliyat olcam eylüle kadar hamile kalmazsam tatile gidicem ilaç kullanıyorum zayıfladım hamile kalmayınca bayıldım paraları güzel bi kıyafet aldım bayramiçin. zayıflamaya devam banada diyolar yok bebek mebek bilmem ne yap artık. yapmıyom kardeşim diyom tabi eşimle ben rahat rahat geziyoz milletin çocuğu var gezemiyo sonra bana çocuk yap diyenler ohh çocuğun yok gez tabi diyolar. bende niye çocuk yapmadığımı anladın mı gezcem tabi diyom

ayyy sorma bacım bende de aynı dert yapmak istemiyorum kaç gündür pantalon giyiyorum millet niye etek giymiyosun diyo üşeniyorum anam napiimm heleki bu sıcaklarda offf.... bunun bi yöntemi olmalı onu araştırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…