Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

cnm ben lazer düşünüyordum sonra kızkardeşim gitti kızı mahvettiler heryeri yandı benimde gözüm korktu ben boynum da fıtık var anam ağlıyo yaparken yav.......birde adet yakın ya canım yanar diye

cnm ben lazer düşünüyordum sonra kızkardeşim gitti kızı mahvettiler heryeri yandı benimde gözüm korktu ben boynum da fıtık var anam ağlıyo yaparken yav.......birde adet yakın ya canım yanar diye

her türlü acıyo bacım al gitsin walla yarın aslında kuaföre gidip aldırmayı düşünüyorum uğraşamıcam evde şu sıcakta etek ve elbise giymek istiyorum şöyle tiril tiril

Kızlar bebeğin kalp atışlarını duyamadım 6 hafta4 günlük dun kanamam olmuştu doktor düşük olabilir dedi 1hafta bekleyelim dedi sadece dun dört damla kan geldi sonra gelmedi niye kalp atışlarını duymadım 😞😞😞😞

Valla gecen gun gittim kuafore 15 dkda tertemiz misss kendim agda bandina 35 lira veriyodum. Tum vucudu 45 e aldilar anam bosuna ugrasmisim bunca yil.

demeye bende dıyorum :) aynen her ay eger bu ayda olmazsa şunu yapcm bunu yapcm die plan yapıyorum ama hep aklımda hep aklımda bu ay olmazsa braz ara wercem zaten

tatlım kanla beeraber bel ve kasık ağrısı yoksa bence endişe etme varsada bu şekilde normale dönen çok....kalp atılşları için 7 hafta gerekmiyormu öle biliyorum yanlış değilse değerlerin artışı iyiyse evham yapma.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…