Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ayyy sorma bacım bende de aynı dert yapmak istemiyorum kaç gündür pantalon giyiyorum millet niye etek giymiyosun diyo üşeniyorum anam napiimm heleki bu sıcaklarda offf.... bunun bi yöntemi olmalı onu araştırıyorum
cnm ben lazer düşünüyordum sonra kızkardeşim gitti kızı mahvettiler heryeri yandı benimde gözüm korktu ben boynum da fıtık var anam ağlıyo yaparken yav.......birde adet yakın ya canım yanar diye:KK50::KK50::KK50:

cnm ben lazer düşünüyordum sonra kızkardeşim gitti kızı mahvettiler heryeri yandı benimde gözüm korktu ben boynum da fıtık var anam ağlıyo yaparken yav.......birde adet yakın ya canım yanar diye:KK50::KK50::KK50:

her türlü acıyo bacım al gitsin walla yarın aslında kuaföre gidip aldırmayı düşünüyorum uğraşamıcam evde şu sıcakta etek ve elbise giymek istiyorum şöyle tiril tiril :KK52::KK52:

Kızlar bebeğin kalp atışlarını duyamadım 6 hafta4 günlük dun kanamam olmuştu doktor düşük olabilir dedi 1hafta bekleyelim dedi sadece dun dört damla kan geldi sonra gelmedi niye kalp atışlarını duymadım 😞😞😞😞

Valla gecen gun gittim kuafore 15 dkda tertemiz misss :KK1: kendim agda bandina 35 lira veriyodum. Tum vucudu 45 e aldilar anam bosuna ugrasmisim bunca yil.

canım gebeliğe odaklanma. hamile kalmazsan yapacağın işlerin listesini yap. mesela ben hamile değilsem ramazandan sonra ameliyat olcam eylüle kadar hamile kalmazsam tatile gidicem:KK16: ilaç kullanıyorum zayıfladım hamile kalmayınca bayıldım paraları güzel bi kıyafet aldım bayramiçin. zayıflamaya devam:KK53: banada diyolar yok bebek mebek bilmem ne yap artık. yapmıyom kardeşim diyom:KK60: tabi eşimle ben rahat rahat geziyoz milletin çocuğu var gezemiyo sonra bana çocuk yap diyenler ohh çocuğun yok gez tabi diyolar. bende niye çocuk yapmadığımı anladın mı gezcem tabi diyom:KK47::KK53::KK60:

demeye bende dıyorum :) aynen her ay eger bu ayda olmazsa şunu yapcm bunu yapcm die plan yapıyorum ama hep aklımda hep aklımda :KK43: bu ay olmazsa braz ara wercem zaten

Kızlar bebeğin kalp atışlarını duyamadım 6 hafta4 günlük dun kanamam olmuştu doktor düşük olabilir dedi 1hafta bekleyelim dedi sadece dun dört damla kan geldi sonra gelmedi niye kalp atışlarını duymadım 😞😞😞😞
tatlım kanla beeraber bel ve kasık ağrısı yoksa bence endişe etme varsada bu şekilde normale dönen çok....kalp atılşları için 7 hafta gerekmiyormu öle biliyorum yanlış değilse değerlerin artışı iyiyse evham yapma.........

X