Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kizlar devlet hastanesi polikistik gibisin demisti ama emin konusmamisti bugun ozele gittim bakti iki overde polikistik ama 21 mm yumurtan var cok guzel gelismis gun asiri iliskiye baslayin dedi rabbim bu ay nasip edr insallah ya eger olmazsa adetin 3. gun gel kan bakalim dedi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oo maşallah cnm yi.urtan çok güzel olmuş gün asidi devam durmak yok...

Mrb cnm. Ya bak sana ne anlatıyım. O ay mayısta netten gebelık testı aldım 6 tane erken gebelık baby bilmemne dıye arastırdım ıyı test dedıler. İlişki sonrası 7 gune bellı eder dedıler. Bıde bıomıc dıye bı kutu 25 tane. 12. Gun yumurtladım akıntımdan bılıyorum. Yedı gun sonra o erken testı yaptım yok obutunden yaptım yok. Adet dongum 28 bu arada. Sonra testler bıtene kdr 6 gun her sbh yaptım tık yok. 24. Gun test bıttı dedı bu ay da olmadı arada kasık agrılarım ve batmalarım var ama şiddetli degıl. 25. Gun erken test kalmadı dedım bıomıc denıyım barı sabah denedım attım kenara yok dıye 15 dk sonra bı baktım çizgi var aaaa bi daha test yaptım hmn daha silik ama gene var. Yanı erken yumurtladıgım ve kullandıgım teste de guvendım gercekten..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım saol baya ayrıntılı yazmışsın teşekkürler. Baya hesaplar yaptım senin dediğin günlere göre :KK70:
Ben ovulasyondan sonraki 11. Günümdeyim. Sen 13. Günde görmüşsün. Tabi herkesin farklı ama yine de hala umutlanabilirim yani? 😊
Çünkü testlerde ikinci çizginin olduğu kısım bembeyaaaaazzz! 😡Bi gölge bile yok 😫

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Hamileyken de sivilce cikar ki hem de ucu beyazlar o derecede :KK66:

gülümmm ağzından bal damlıyo bal da inşallah hamileliktir ama kasıkta sinyal veriyo neyse hayırlısı olsn cnm benim Allah olanları korusun olmayanada nasip etsin inşallah..........

gizli kalma hakkımı kullanmak istiyorum :KK16::KK16::KK16:

hahahaha istemem ben öyle foto moto
beğenemedinmi kızım olsunda böyle sivilceli burnnun olsun:KK52::KK52::KK52::KK52:

gülümmm ağzından bal damlıyo bal da inşallah hamileliktir ama kasıkta sinyal veriyo neyse hayırlısı olsn cnm benim Allah olanları korusun olmayanada nasip etsin inşallah..........

beğenemedinmi kızım olsunda böyle sivilceli burnnun olsun:KK52::KK52::KK52::KK52:

haftaya da bende çıkıcak kuzum hahahahahaha istemesemde olur yani :KK52::KK52:

Canım saol baya ayrıntılı yazmışsın teşekkürler. Baya hesaplar yaptım senin dediğin günlere göre :KK70:
Ben ovulasyondan sonraki 11. Günümdeyim. Sen 13. Günde görmüşsün. Tabi herkesin farklı ama yine de hala umutlanabilirim yani? 😊
Çünkü testlerde ikinci çizginin olduğu kısım bembeyaaaaazzz! 😡Bi gölge bile yok 😫

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Detaylı hesap yapman için uzun uzun yazdim cnm. Evt 3-4 gün daha bekle bence de. İnşallah güzel haberlerle don bize..

Her iki programı da kullanıyorum bende takvimi hamilelik bölümünü rehberi bilgileri için bir de cinsiyet tahmini onda da kiz cikti ya kismet bakalim.

kısmet sglıkla gelsın bebıs Allah gonlune gore versın inş=) senın neden moralın bozuktu canım onemlı bırsey yoktur ıns . ya ben bırsey soracagım erken dollenme gıbı bı durum oldu ise bendekı durum bı belırtı olabılır mı acaba bat 10 temmuz.bugun yazdım durumumu gozune carptımı hıc banadda bı el at hele =))

Bu aksam pideler cikiyoooooo resmen pide as veriyorum su anda agzim sulandi yasa :))

X