Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bunun sebebi şu canım, kız cinsiyeti taşıyan spermler daha uzun yaşıyo erkek cinsiyeti taşıyan spermler de daha hızlı. Bu nedenle çift çizgi öncesi yani yumurtlama öncesi ilişki olursa yumurtlamaya kadar bir kaç gün içinde dişi spermler çoğunlukta kalıyo dayanıklı olduklarından. Ama çizgiden sonra ilişki olursa yani yumurta hazırda varsa ona erkekler daha çabuk ulaşıyo.
Tabi hiç bir şey yüzde yüz değil ama bu şekilde kız yada erkek ihtimali artıyo.
Bilimsel açıklaması bu şekilde 😊

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Mesela ben gecen ay cift cizgi oncesi ve cift cizgi gunu degerlendirebildim . Ne kiz ne erkek bisicikler olmadi:) benim spermoslar hic dayanamamis demekki:)

ayy bilmemmi ne berbat bişeydir o benim gibi doktora gitmediysen hamile zannedersin kendini :KK60:

o nasıl bişeymiş öyle yaa :KK60: bide çin takvimi var biliyonmu:KK53:

Cift cizgi ciktiginda ve oncesindeki iliski kiz siliklestikten sonraki iliski erkek sansini arttirir. Erkek spermler daha hizli yumurtaya ilk onlar ulasir tabi iliski tam catladiktan sonra ve yakin zamanda olduysa. Eger 72 saat oncesine ait spermler dollenecekse erkek omru daha kisa dolayisiyla kiz icin olan spermler ulasiyor yumurtaya.
Bu teorik bilgi, garantisi Allahin takdiri. Olasilik artiyor sadece.
Birde kadin ovulasyondan 2 gun once falan iliski istegi duyar ve iliskide daha yogun orgazm olur ve kiz bebek olasiligi cok artar derler. Kiz bebegin sicagi sevdigi hikayesi burdan gelir.
YAZMIŞŞŞ ARKADAŞ

günaydın cnm naber bulantı falan bu arada bu doktor nasıl anlıyo bu ay yumurtlamamışsın diye hadi erken yumurtladıysan?

Erken yumurtlasam anlarmiydiki o catlayip gitmiyomu .. bana dedigi su bir yumurtan var oda gelismemis cok kucuk dedi. Ikinci bi cikinti var ama kist degil oda yumurta olabilir dedi o hic gelismemis dedi.

Bunun sebebi şu canım, kız cinsiyeti taşıyan spermler daha uzun yaşıyo erkek cinsiyeti taşıyan spermler de daha hızlı. Bu nedenle çift çizgi öncesi yani yumurtlama öncesi ilişki olursa yumurtlamaya kadar bir kaç gün içinde dişi spermler çoğunlukta kalıyo dayanıklı olduklarından. Ama çizgiden sonra ilişki olursa yani yumurta hazırda varsa ona erkekler daha çabuk ulaşıyo.
Tabi hiç bir şey yüzde yüz değil ama bu şekilde kız yada erkek ihtimali artıyo.
Bilimsel açıklaması bu şekilde 😊

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

sağol canımcım öleymiş testi alıp yapınca daha iyi anlarım heralde :KK54:

sen ne zaman takıldında ben bişi dedim sana ????

hem bugün öğlene kadar burdayım taaaa yarın sabaha kadar yokum bi daha.. kuaföre gidicem saçımı boyatıcam... bugün oğluşum geliyo onu karşılıcam oooo çok işim var çoook
tmm anlaştık dur aklıma gelsin yazim aslında vardı ama geçti:KK52::KK52::KK52:

Erken yumurtlasam anlarmiydiki o catlayip gitmiyomu .. bana dedigi su bir yumurtan var oda gelismemis cok kucuk dedi. Ikinci bi cikinti var ama kist degil oda yumurta olabilir dedi o hic gelismemis dedi.
dur bacım sen yinede ümidini kaybetme bata vardaha belkide geç yumurtlayacaksın ya:KK34:

X