Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Kızlar ben geçen hafta ovitrelle iğne oldum. Bat'a 8 gün var. kan testi yaptırsam çıkmaz değil mi?
Bir önce pozitif mi negatif mi neyse öğrenmek istiyorum çünkü günler geçmiyo artık. Konsantrasyonum yerlerde, çalışamıyorum.
Walla kovulucam yakında :KK52:

ay bendeee ya kendımı bu sıteden alamıyorum işler bırıkıyorr cokkk heyecan var cokk ve bat'a daha 14 gun varrrrr :S

aynen canım tedbırımı aldım işlem tamamdır sabah ustelıkk :KK66: gelmelı bu bebe cok calıstım yaw daha 2 gun ara bıle vermedık :KK70: 5 iz fln olacak artık dıe korkuyorum :KK70:

kızlar nolur bana bi akıl verin dünkü testte maalesef beta hcg değeri düşük çıktı doktor 2 gün sonra tekrarlayalım dedi ama bu durum acaip kafamı kurcalıyor sizce bugün özel labaratuarda tekrar kan vereyimmi:KK14:

selam kızlar ben geldim nasılsınız ? bakalım bu ayda hiç umudum yok yani temmuz için ovi testi kullanıyo musunuz ?

kızlar nolur bana bi akıl verin dünkü testte maalesef beta hcg değeri düşük çıktı doktor 2 gün sonra tekrarlayalım dedi ama bu durum acaip kafamı kurcalıyor sizce bugün özel labaratuarda tekrar kan vereyimmi:KK14:

canım kotuye yorma hemen acelede etme doktor 2 gun dedıyse 2 gun bekle bence bırazcık sabret ve dınlen elınden geldıgınce calısıyorsan ızın alabılırsen al hatta

siboşum üzme kendini bu kadar. sakin ol. sağlıksızsa sen ne kadar istersen iste vücudun onu atar. ama eğer sağlıklıysa ne kadar istemesende onu tutar. benim değerlerim kesem çok güzeldi kanama başladı az az düşüyo galiba dedim. doktora gittim ohooo dedi biz ne kanamalarla hamilelik geçirip doğum yapanı gördük dedi. gerçi benimki düştü ama değerlerin ne olursa olsun kanaman ne kadar olursa olsun Allah verecekse veriyo işte. üzme kendini kortizol salgılıyosun bu karnındaki için hiç iyi değiil:KK31:

Son düzenleme:
Canim 18.gun ayin 20siydi. Kopkoyuydu. 19.gun 21haziran silikti. 20.gun 21.gun de koyuydu. Dun 23.gun 25 haziran yine silinmemisti.
Desekki Lh hormonum yuksek 8.gunden beriyapiyorum hep silik silikti. Anlamadimki.

Ben olsam kopkoyu olduğu günü baz alırdım. Ama çatlamadıysa dünkü çalışma işe yaradı belki ☺

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

ayy geçen ay bende aynı oldum çıkardım bile kesin var bişi dedim ama fos çıktı yine :KK60:

sana da günaydııınnn:KK16:
Ben de fosum biliyom sali doktora gittim bu ay yumurta gelismemis bile... ama normal olsaydi kesin hamilelige yorardim boyle garip bi bulanti camasir nakinasinda gibiyim:))

selam kızlar ben geldim nasılsınız ? bakalım bu ayda hiç umudum yok yani temmuz için ovi testi kullanıyo musunuz ?

Ben de temmuzda bi kere daha denicem bakalim ve cift cizgiden once cift cizgi gunu ve sonraki iki gunu degerlendiricem. Yani ovuye kadar iliski falan yok cok geriliyorum cunku.zaten ramazana girdik ecuk uslu olalim:))

Kizlaaaar merhaba ben geldim hamileyimmm betahcg degerim 2950 cikti sizce normalmi coook heycanliyimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Heyy hayırlı olsun canımmm:)
Benim bata 4 gün var 4 gün kala belirtilerin neydi çabuk söyleee 😜

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X