Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Yok daha yumurtlamam heralde yaa. Ovu testinide biraktim iliskiyide biraktim zaten adam cmrtsi geliyo .. gelince de avucunu yalasin otursunda yumurta gunumde yanimda olmayan adami simdi napayim:))

Ya su ovu testi kullananlarin yorumlarini okudum uc gun ard arda iliski yetiyor .Iste Rabbimin ol demesine bagli. O dilemedikce biz dileyemeyiz cnm benim. Bide eskiden yumurta aki kivamindaki akinti takip edilirmi o akinti varsa bebek isteyenler iliskiye girermis. Bende o akinti hic durmuyo ki anam tavuklardan cok yumurtluyom. Ama ovu testine gorede cizgi cikmiyo neyi baz alacaz anlamadim ki

Senin dediğin normal akıntı olmasın? Yumurtlama akıntısı kaygan oluyo böyle. Bi de şeffaf gibi oluyo. Normal olan sarımtrak ve kremsi oluyo kaygan olmuyo. İşe yaramayan akıntı 😒

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Heyy hayırlı olsun canımmm:)
Benim bata 4 gün var 4 gün kala belirtilerin neydi çabuk söyleee 😜

tatlım bn adetime 1 hafta varken test yaptımm çok silik bi çizgi çıktı gri gibi sonra hergün yaptım gittikçe koyulaştı adet geçince kıpkırmızı oldu ama hiç bişey hissetmedim sadece vücüt sıcaklığım çok fazlaydı herkes farkediyodu.bide tok olduğum halde gece midem kazınıyodum ama kndime konduramıyodum heray bu belirtileri yaşadığım için psikolojik zannediyordum inş sende hamişsinndir canım:KK39:

Benimkinin de sizden farki yok ... yumurta gunumde adama yalvariyom resmen seedelim diye. Yumurta gunum geciyo sirnasiyo bu sefer bende basiyom kufuru:))))

Canom ben dun keciboynuzu pekmezli pasta yaptim superdi dayanamayim 1 dilim yedim esimde 3 koca dilim yedi. Hemen nasil oluyobilmiyorum ama 3 4 saate sirnasmaya basladi pastadan mi degil mi bilmem ama yumurta gunumde musait degildik simdi keyfi geliyo bu asamalar. Hala test koyu 4 gun oldu kasiklarimda agriyo bindik bi alamete bakalim nereye gidiyoz:)

Canom ben dun keciboynuzu pekmezli pasta yaptim superdi dayanamayim 1 dilim yedim esimde 3 koca dilim yedi. Hemen nasil oluyobilmiyorum ama 3 4 saate sirnasmaya basladi pastadan mi degil mi bilmem ama yumurta gunumde musait degildik simdi keyfi geliyo bu asamalar. Hala test koyu 4 gun oldu kasiklarimda agriyo bindik bi alamete bakalim nereye gidiyoz:)
tatlım tarifi ver hele:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
niye ki ne renk su an saçların ???...
hazal bak tarifi sende al......koyu kahve şekerim :KK51:yanlız benim saç boyasız ay geçirmedi bu da akları çoğalttı ya:KK17:

tatlım bn adetime 1 hafta varken test yaptımm çok silik bi çizgi çıktı gri gibi sonra hergün yaptım gittikçe koyulaştı adet geçince kıpkırmızı oldu ama hiç bişey hissetmedim sadece vücüt sıcaklığım çok fazlaydı herkes farkediyodu.bide tok olduğum halde gece midem kazınıyodum ama kndime konduramıyodum heray bu belirtileri yaşadığım için psikolojik zannediyordum inş sende hamişsinndir canım:KK39:

Bende yok bunlar 😞

X