Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ben de fosum biliyom sali doktora gittim bu ay yumurta gelismemis bile... ama normal olsaydi kesin hamilelige yorardim boyle garip bi bulanti camasir nakinasinda gibiyim:))

Ben de temmuzda bi kere daha denicem bakalim ve cift cizgiden once cift cizgi gunu ve sonraki iki gunu degerlendiricem. Yani ovuye kadar iliski falan yok cok geriliyorum cunku.zaten ramazana girdik ecuk uslu olalim:))

yahu çift çizgiden önce nasıl oluyooo ki anam çözemedim ben bu olayı :KK52:

kızlar nolur bana bi akıl verin dünkü testte maalesef beta hcg değeri düşük çıktı doktor 2 gün sonra tekrarlayalım dedi ama bu durum acaip kafamı kurcalıyor sizce bugün özel labaratuarda tekrar kan vereyimmi:KK14:
sibel geç döllenmedir ve değerin bence artışına göre karamsarlık yap şimdiden pes etme tatlım bak bende adet günü 700 2 gün sonra 900 dü ama sağlıksızdı bakma sen bu değerlere Allahında izniyle tutunmuş sağlıklı bir gebeliktir inşllah

aynı gün iğne vurulmuşuz bnde dün gece sol göğüs ucunda çok acıma oldu sızlma gibi.hafifte bulantı oldu sende oluyomu bu belirtiler.

canım aynen bnmde dün hafif bulantım oldu. Göğü ucunda hassasiyet ve sızlama var ama onu dikkate almıyorum çün bana o sızlamayı klomen yapıyor.
Sen klomen kullandın mı?

Ben de fosum biliyom sali doktora gittim bu ay yumurta gelismemis bile... ama normal olsaydi kesin hamilelige yorardim boyle garip bi bulanti camasir nakinasinda gibiyim

ayy bilmemmi ne berbat bişeydir o benim gibi doktora gitmediysen hamile zannedersin kendini :KK60:

çift çizgi ve öncesi kız oluyomuş tek çizgide erkek canım yanlış anlamadıysam

o nasıl bişeymiş öyle yaa :KK60: bide çin takvimi var biliyonmu:KK53:

yahu çift çizgiden önce nasıl oluyooo ki anam çözemedim ben bu olayı :KK52:

Bunun sebebi şu canım, kız cinsiyeti taşıyan spermler daha uzun yaşıyo erkek cinsiyeti taşıyan spermler de daha hızlı. Bu nedenle çift çizgi öncesi yani yumurtlama öncesi ilişki olursa yumurtlamaya kadar bir kaç gün içinde dişi spermler çoğunlukta kalıyo dayanıklı olduklarından. Ama çizgiden sonra ilişki olursa yani yumurta hazırda varsa ona erkekler daha çabuk ulaşıyo.
Tabi hiç bir şey yüzde yüz değil ama bu şekilde kız yada erkek ihtimali artıyo.
Bilimsel açıklaması bu şekilde 😊

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

bozuk olabilirmi tatlım belki bozuktur gerçi bir öncekide bozuk olabilir dur bakalım iki gün sonra olmadı yine yaparsın zaten bata vardı senin galiba.......

evet canım daha 5 6 gün war ama bende dünkü iğnenin etkisinden di belkide die düşünüyorum dün o keyifle işyerinde durabildim ama bugün o kadar moralim bozukki izin alıp gidiyim diyorum :KK43:(

Bunun sebebi şu canım, kız cinsiyeti taşıyan spermler daha uzun yaşıyo erkek cinsiyeti taşıyan spermler de daha hızlı. Bu nedenle çift çizgi öncesi yani yumurtlama öncesi ilişki olursa yumurtlamaya kadar bir kaç gün içinde dişi spermler çoğunlukta kalıyo dayanıklı olduklarından. Ama çizgiden sonra ilişki olursa yani yumurta hazırda varsa ona erkekler daha çabuk ulaşıyo.
Tabi hiç bir şey yüzde yüz değil ama bu şekilde kız yada erkek ihtimali artıyo.
Bilimsel açıklaması bu şekilde 😊

baya enteresanmış:KK53:

Ben olsam kopkoyu olduğu günü baz alırdım. Ama çatlamadıysa dünkü çalışma işe yaradı belki ☺

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Canim biliyorum o gun bariz farkliydi ama bizim o gun ve sonraki 2 gun basbasa kalma durumu mumkun degildi kismet olmadi yani bile bile bisey yapamadik onumuzdeki aya hayirlisiyla.

X