Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar az once camasırımı degıstırıyodum.

Gogsume baktım ucunda pıtırcıklar bıraz kabarmıs ama ayakta bıraz bekleyınce kayboluyo. bu pıtırcıkların belırgınlesmesı boyle bısey mı ? yanı sanırım benım kı ondan degıl cunkı ayakta bıraz bekleyınce kayboluyo.sanırım normalde o pıtırcıkların kaybolmaması gerekıyo

bılgısı olan var mı ?

Kizlar bugün doktora gittim iltihap varmış fitil ve krem verdi guatr testi ve hormon testi yaptı guatr artmış 6 lar da ilaç verdi yumurtalar da 4.4 mus sizce iyi mi yumurta catliyor dedi sizce hamile kalirmiyim bu ay nisan 8 de adet olcam

kizlar size ihtiyacm var kotuyum kan sonucumu aldim bhcg 271 cikti bat 12 gun gectigi icin doktor deger dusuk dedi sonucu doktora gostermedn ilk gordugmde modum dusmustu zaten odasina o sekilde grdim doktor iki gun sonra tkrar kan alicz iki katina cikarsa normal gec dollenmedr dedi ama benim hic umudum yok tukenmis durumdaym yarin ozel labaratuarda kan vereymmi sizce

cannım benım yaa hıc bozma moralını. degerın benımkıne gore oldukca guzel cıkmıs. tamamen kader ısı canım. eger kı nasıbınde warsa o deger 10 cıksa bıle tutunuyo 1000 cıkarsa da dusuyo. Allahım hakkında hayırlısını versın. ama ınsallah degerın yukselır canım. bu donemde dınlen fazla hareket etme canım.2 gun sonra tekrarlaman gerekıyo. ınsallah yukselır canım. normalde degerın kac olması gerekıyomus dr bısey dedı mı

mrb cnm bende 20 gun once dusuk yaptım bnm degerım adet gunumde 10 cıkmıstı ve gunum gecmemıstı henuz ama aradan bı hafta gecmeden dusuk yaptım dr oyle dedı sende sıkma canını rızkı varsa zaten sana tutunur dıkkat et bıraz :)

cnm ınsallah gebelıktır. bende dusuk yaptım nete gıremıyordum. ama sana bısy dıyeyım mı hıc oyle aman aman belırtı olmadı bnde sadece bulantı ve gogus agrısı

cnm ınsallah gebelıktır. bende dusuk yaptım nete gıremıyordum. ama sana bısy dıyeyım mı hıc oyle aman aman belırtı olmadı bnde sadece bulantı ve gogus agrısı

bende gecen ay dusuk yaptım. bu ay beklıyorum bakalım pek umıdım de yok acıkcası. aynada gorunce dıkkatımı cekmıstı o kabarcıklar o kabarcıklar mı dıye.. benım halsızlıgım wardı yogun akıntım wardı sık ıdrara gıdıyodum kasık agrım wardı. hakkımızda hayırlısı olsun canım

18. Gün pozitif. Sonra tekrar mı yumurtladın acep? Hep aynı saatte mi yaptın?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

merak iste sabirsizlaniyo insan.sen naptin baristinmi esinle .gecsn gun okudum baya kizgindin mac izliyo diye .cok gulmustum

Haha 😀 yok o cooper dı. Biz de küsmüştük ama dün barıştık. 4 gün yemeklerimi yemedi ama inatçı keçi 😡
Sende belirti var mı? Bnm göğüsler ağrıyo, bi de adetten kısa süre önce bi değişik his olur ya karnında öyle bişi var.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

aynen canim goguslerim aciyo birde uc gun once sag kasigimda iki gun suren bi agri oldu.eger bebis varsa bu ay sanirim tupteki yolculugunun agrisiydi gecti.

sibelcim canımm bak allah ne verirse hayırlısını versin her zaman şöle düşün sen zaten sağlıksız bir gebelik istemezsin olmasında meleğim ama inan canım eğer o bebişin dünyaya geleceği varsa ki inşşş sağlıkla gelir rabbim bi şekilde nasip edecek bak benn kendimi örnek vereyim 5 aylık kaybettim kuzumu onun için şuan dr a bile gitmiyorum yok iki katı yok şu yok bu boşverrrr sabırla ve duayla bekle canım kanda verme ve moralini bozma bilmem için rahatlayacak mı ama benim başka topikten arkadaşım bat günü 6,7 ile hamişliğini sürdürdü haaa bak kanamasıda çoook oldu ama meleği dünyaya geldi üzülme hayırlısı de ben şuan bile hayırlısı diyorum eğer benimde sağlıksız ise hiiiçç olmasın inşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…