Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

çalışma olduğu gün dönüp yatarsa tabiikisi sinirli olurum bacım .... artık çalışma günlerini de geçtik bu saatten sonra olsa da temmuzda gelir kırmızılar :KK76::KK76:
bende 30 una aldım randevuyu adet olup öyle giderim diyorum gecikmezse tam ortası yani gelecek ay gelsin taktikler eseli iyice sıkıştırırız:KK52::KK52:

cnm inşallah gebelik belirtisidir ama tabi biraz erken:)

cok erken canım ya bole bı belırtı bunun bılıncındeyım aslında kı gebelık olsa4-5 haftalıkta anca hısedılırmıs sık ıdrar fln zırt pırt vc gıdıyorum anlamadım cok sıkısmıs hısedıyorum gıdıyorum 2-3 damla :KK70: tek aklımı kurcalayan su ben anladıgım kadarı ıle erken yumurtladım pembe akıntımda oldu hatta olmusmudur o ara ıyı degerlendırdık baya cunku bakalım ne olacak regl tarıhıme daha cok var normalde yarın yumurtlama gunum hesaplayıcılara gore ama bugun akıntı fln yok :S

Tesekkur ederim cnm hamislik pek farklı bisey hissetmiyordum halsizim ve gribim :KK66:

Oh maşallah valla bilgi. Acamiyorum hep yatiyorum bi yemeğe kalkar oldum. İnşallah daha iyi olurum listemizi guncelleriz sizleri de hamis yazariz kocamaaannn

oyy Allah yardımcın olsun bıde grıp oldun ya tüh =( ıns en kısa zamanda toparlanır kendınoı cokkk ıyı hısedersın

cnm inşallah gebelik belirtisidir ama tabi biraz erken:)

cok erken canım ya bole bı belırtı bunun bılıncındeyım aslında kı gebelık olsa4-5 haftalıkta anca hısedılırmıs sık ıdrar fln zırt pırt vc gıdıyorum anlamadım cok sıkısmıs hısedıyorum gıdıyorum 2-3 damla :KK70: tek aklımı kurcalayan su ben anladıgım kadarı ıle erken yumurtladım pembe akıntımda oldu hatta olmusmudur o ara ıyı degerlendırdık baya cunku bakalım ne olacak regl tarıhıme daha cok var normalde yarın yumurtlama gunum hesaplayıcılara gore ama bugun akıntı fln yok :S
cnm valla aklıma gelmedi desem yalan olur erken döllenme ama öyle olursa da belli olmaz bu hamişlik kişiden kişiye belirtiler erken geç olabilir....idrar yollarını üşütsende yanma olur bende şaştım yani:))))

cnm valla aklıma gelmedi desem yalan olur erken döllenme ama öyle olursa da belli olmaz bu hamişlik kişiden kişiye belirtiler erken geç olabilir....idrar yollarını üşütsende yanma olur bende şaştım yani:))))

yanma yok hanı ole ıltıhap flnda yok bende anlamadım sadece kasıklarımda hafıf sancı var sabahta batmalar vardı :S

X