Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Anamm cok sevindim baristiginiza(

Bugun bat gunumdu testim negatif cikti,. 6 gun kala da kan testinde 1,20 cikmisti.. pms hallerini hamilelik alametleriyle karistirdim sanirim be shimmy..

Umudum sensin arkadasim.. ben bayramin bitmesini bekliycem denemek icin.. yillik iznim var 20 gun bayramla beraber.. biraz uzaklasalim bu bebek islerinden( ikimiz de bunaldik artik biktik..
Insan kafayi taksa akli dengesi bozulur hayata kuser yeminne(

canım beni listeden athaziran benim için kötü bir ay oldu 2 kez adet oldum bu ayda.

Yaa çok tatlısın ya :)
Kuzum hayırlısı ne zamansa o zaman olur inşallah. Biraz ara vermek iyi gelir diyosan öyle yapın. Bi de hep bebiş düşününce insan başka güzel şeyleri yaşamayı unutuyo galiba hayatta. Sevişmeyi bile çocuk için yapıyoz yav zevki kalmadı valla 😃

Hadi iyice gaza geldim kuyruğu dik tutuyoz şimdilik daha bata 5 gün var 😀 yıkılmadım ayaktayım ülen 😜

Valla ben korunmicaz hemen olcak sanıyodum 😄 ne safmışım ya. Hatta kocam ilk korunmadığımız ilişkiden sonra bi bunalıma bi baba olcam triibine girmişti 😃

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Yaa kislar nasil midem bulaniyo anlatamam bulantiya uyandim keske hamile olsam ama nerdeeeee... yumurtlamamisim bile bu ay((((

18. Gün pozitif. Sonra tekrar mı yumurtladın acep? Hep aynı saatte mi yaptın?

Evet cnm 18.gunden sonra 19.gunde koyuydu 20.gun silik 21 22 23 koyu anlamadim belirtim yok hic zaten degerlendiremedik te bende anlamadim ki. Silik olsa anliycamda yaptigim gunden beri hep silikti simdi durup dururken olcak is degil herhalde yine yumurtladim dedim bakalim dun keyfi bi calisma oldu ama hic sanmiyorum 8 gun kaldi reglye.

Valla evet değişik. Ben pozitif görünce devam etmiyordum. Tamam artık diye. Demekki hemen silikleşmeyebiliyormuş. Ya da 19 unda idrarında çıkmadı belki su falan içtin ama belki de silikleşmedi hiç. Silikleşmesi yumurtanın çatladığını gösteriyor. Eğer geç çatladıysa bir umut olabilir. Dün kaçıncı gündü?

Canim 18.gun ayin 20siydi. Kopkoyuydu. 19.gun 21haziran silikti. 20.gun 21.gun de koyuydu. Dun 23.gun 25 haziran yine silinmemisti.
Desekki Lh hormonum yuksek 8.gunden beriyapiyorum hep silik silikti. Anlamadimki.

Kızlar ben geçen hafta ovitrelle iğne oldum. Bat'a 8 gün var. kan testi yaptırsam çıkmaz değil mi?
Bir önce pozitif mi negatif mi neyse öğrenmek istiyorum çünkü günler geçmiyo artık. Konsantrasyonum yerlerde, çalışamıyorum.
Walla kovulucam yakında

Kizlaaaar merhaba ben geldim hamileyimmm betahcg degerim 2950 cikti sizce normalmi coook heycanliyimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynı gün iğne vurulmuşuz bnde dün gece sol göğüs ucunda çok acıma oldu sızlma gibi.hafifte bulantı oldu sende oluyomu bu belirtiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…