Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ya kızlar bırsey soracagım , ben bugun sık sık ıdrar cıkmaya basladım hamılelık belırtısı flnda olabılecegını sanmam reglımın 13. gunu bugun cunku ama yanma durumun flnda yok 2 yudum su ıcsem 5 dk sonra vc deyım neyın nesı bu anlamadım psıkolojık desem bılıyorum kı hemen bu belırtıler olmaz bılıncındeyım yanı bunun varmı bı bılen yaw

kızlar benim dün akşam 9 da başlayan pembe akıntı gece 2 de bitti bi daha d gelen giden yok. sadece kasığımda hafif bir batma var batıma 1 hafta var daha yerleşme kanaması olma ihtimali varmı bu durumu yaşayan varmı ne zaman test yapmalıyım karmakarışık oldum ben ya 2 yıldır bekliyorum hergece dua ediyorum inşallah olur artık

Ayyy canımm Allah ım sesını duysun ınsallah canım Insallah hamılesındır bebegın senınledır ama sanırım bıraz daha beklemen lazım bıraz daha ama bekleyemem dıyorsan kan test yaptır sonuc cıkar kesın cunku 1 hafta var reglıne canım

cnm inşallah gebelik belirtisidir ama tabi biraz erken:)
bu anlattığın yerleşme kanamasına benziyor bat nezaman cnm....

Bata ne kadar var insaallah hamilesindir canim.

bu anlattığın yerleşme kanamasına benziyor bat nezaman cnm....[/QUOTE]
inşaallah Rabbim herkesin gönlüne göe versin çok tedirginim dünden beri beklemek istiyorum artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum 1 hafta daha beklerim gelmesse kan testine..

bu anlattığın yerleşme kanamasına benziyor bat nezaman cnm....
inşaallah Rabbim herkesin gönlüne göe versin çok tedirginim dünden beri beklemek istiyorum artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum 1 hafta daha beklerim gelmesse kan testine..[/QUOTE]
iyi haberlerini alırız inşallah bu arada burdan bize haber ver mutlaka rabbim gönlüne göre versin .......

zaten yerleşme kanamaları genelde bata 1 hafta ikala olurmuş inşallah tatlım idrara bak dicem ama erken daha bence biraz sabret hadi hayırlısı:)

inşaallah Rabbim herkesin gönlüne göe versin çok tedirginim dünden beri beklemek istiyorum artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum 1 hafta daha beklerim gelmesse kan testine..
iyi haberlerini alırız inşallah bu arada burdan bize haber ver mutlaka rabbim gönlüne göre versin .......[/QUOTE]

inşallah size güzel haberi vermek nasip olur 2 temmuzda burdayım:18:

ooo hosgeldınnn =) nasıl gecıyor hamıslık=) hamıs olan bıkac arkadasımız var =)
Tesekkur ederim cnm hamislik pek farklı bisey hissetmiyordum halsizim ve gribim
iyi olmana sevindim batı bekliyoz tatlım hayırlısı ...değişiklik çok maşallah hamileler arttı :)
Oh maşallah valla bilgi. Acamiyorum hep yatiyorum bi yemeğe kalkar oldum. İnşallah daha iyi olurum listemizi guncelleriz sizleri de hamis yazariz kocamaaannn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allahım duysun sesini ağzından bal damlıyo inşallah cnm sen iyi olda biz listeyi bekleriz:)az kaldı geçer inşallah......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…