Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

napim yav komplekse girdik burda hazalla bizde insanız güler ağlarız:))))))

topitop biryere gitme bak ders var senin ihtiyaç varmı bilmem ama şimdi ezel gelecek:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kız senin ihtiyacın yokmu bir tek benle garibim hazal mı yani:KK50::KK50::KK50::KK50:

Walla ben bu konuda odun gibiyim nenem benxen daha cil elidir herhalde. Oyle dantelli don falanda giyemem pacali olacak:)))))

Ovu testine ben cok guvenmiorum neden bilmyrm ama ne bilim insan yapimi oda hata yuksek gibi gelio aki gordn mu yumurta catladi demek canim benim

Benim iki kere oluyo bi adetten sonra bide adete on gun kala Anlamadim gitti en iyisi doktor takibi sanirim

tabiki hayırlısı canım. eğer olursam bugün cuma günü yani adetimin 3. günü dr ye gidcem ve hormonlarımamı bakacak ne yapacaksa baksın artık sorun var mı yok mu öğreneyim bir nefes alayım dımı. 9 aylık evliyim ama korunmadığımız halde gelende gidende yok:KK43::KK43::KK43:

tıroıde prolaktıne fln baktırdın mı hıc ? 1 yıla kadar yolu var canım. bak benım de bu ay 6. ay :) ne olursa olsun her zaman hakkımızda hayırlısını ıstemeyı bılmelıyız

Mrb kizlatlr bugün daha iyiyim nasilsiniz? Varmi yeni gelişmeler?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba canimmm iyiyz sanirim bugun biraz agrim var ama cok sukur yok daha solemedi doktor kendi gordu ama 14 temmuzda solicem dedi sen neler yapiorsn baka nasl gidio

Bizde iyiyiz cuma günü rendevum var iyi haberler alirim umarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X