Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Çok sağol tatlım Allah ın dağında çalıştığım için ıhlamur falan hak getire bulmak imkansız marketlerde uzak evet nasıl gelcek 14 temmuz merakla beklioruz tatlım sonra çok işimiz var daha isim düşüncez teyzesiii Rabbim sağlıkla doğmalarını nasip etsinde kız erkek farketmez tatlım yaa hadi bakalım inşallah ara vermeden hamile kalırsın kuzucum Rabbim bu mübarek günlerde umarım sanada bu duyguyu nasip eder umarım hamiş haberlerini alırız Amin Allah ımmm

inşLLah kuzum hayırlısı ile olsun da inşallah sende bugün hayırlı haberler ile gelirsin inşallah :)

evet ya kesinleşsinde isim düşünelim isim arayalım bebişlere :))) 14 temmuzda bana da haber et mutlaka kuzum :) bende gidip geleyim tatile bakalım sonrası allah kerim :) sen de dikkat et kuzum aman diyim bünyen şuan zayıf zaten iyice hastalanma

Ihlamur falan içmeyin gebelikte diyolar kuzum sankimm nane limon bilmiyrmda tam dikkat et

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnmmm naslsn :) ben hepinizi takip edyrm yazmasamda emin olabilirsnz ama mayıs ayı topiğimz çok samimiydi aşırı özlyrm hepinizi

Maydonoz süt olayını yapalı 3 gün oldu bende bir mide bulantısı bir kasık ağrısı anlatamam.Hamileydimde düşükmü yapıorm acaba yoksa hamile kaldımda onun mu etkisi var anlamadım 3 gunde insanın mideside bulanmaz yani.dünden beri bişi yemiyorum.herseyden tiksinir oldum.ağzımın tadı bozuk yok yok ben sanırım kafayı yedim:)

Kızlar şuan hala inanamıyorum. dün bata 5 kala ovü testinde çift çizgi görünce çok ümidim olmasa da bugün test yapayım dedim. Bata 4 gün kala idrar testim.

deli demet manyak demet ahaaaa ayyy canım yaaa rabbim gönlüne göre versin inşşşş rabbimden dilerim tez zamanda hamile kalırsın inşşş kuzumm

Cnmmm naslsn :) ben hepinizi takip edyrm yazmasamda emin olabilirsnz ama mayıs ayı topiğimz çok samimiydi aşırı özlyrm hepinizi

evet o topik güzeldi kardeş gibi olmuştuk olsun ama arada yine görüşüyoruz ben girdiğimde pek göremiorum sizi sen nasılsın canım bebiş nasıl ? özledim valla sizleri bende :) zaten o topikten bir ben kaldım hamile kalmayan darısı da bana olsun inşallah bol bol dualarınızı bekliyorum :)

deli demet manyak demet ahaaaa ayyy canım yaaa rabbim gönlüne göre versin inşşşş rabbimden dilerim tez zamanda hamile kalırsın inşşş kuzumm

amiiiinnnn kuzucum inşallah sizin ve ailemin dualarıyla inanıyorum olacak ben üzülmüyorum zaten artık rabbimim vardıre bir bildiği diyorum

Sende olursn cnm inşallah , hep dua ediyrmm biz iyiyiz yarn 8 haftlk oluyoruz cnm bnm çok ağır geçiyor kusmalı , ağrılı hç halim yok Q

Ederim kuzum meraklanma senn hemen yazarimm Rabbim en hayirli zmani bilior sakin uzulme tamam mi dualarim seninle bebegimmm benim ettim ama hasta oldum tam istahm yerine geldi yine bulanti basladi yazik banaaaa

Sende olursn cnm inşallah , hep dua ediyrmm biz iyiyiz yarn 8 haftlk oluyoruz cnm bnm çok ağır geçiyor kusmalı , ağrılı hç halim yok Q

hadi yaa o da seni mahvadiyordur inşallah en kısa zamanda geçer kusmaların ağrıların :) çok midesi bulanan annenin çocuğu saçlı olur derler belki de senin ki de öle olacaktır canım :))))

Kızlar ya benım ovulasyon testlerimi yorumlarmısınız?

Allahtan umut kesılmez tabı ama bu ay pek fırsat olmadı sanmıyorum ama yanlış değerlendiriyorum herhalde. Yumurtamın çatlaması uzun surdu belkı bılemıyorum kı.

Ateş Ölçümde yapıyorum bu arada,
17.Gün 36.4
18.Gün 36.4 *
19.Gün 36.4
20.Gün 36.4
21.Gün 36.6
22.Gün 36.7 *
23.Gün 36.8

Anlamadım nedir bakalım ne zaman düşücek ateş, silikleşmemesini anlamadım ama.

Sizce?

Ederim kuzum meraklanma senn hemen yazarimm Rabbim en hayirli zmani bilior sakin uzulme tamam mi dualarim seninle bebegimmm benim ettim ama hasta oldum tam istahm yerine geldi yine bulanti basladi yazik banaaaa
inşallah senin ve burcunun da bulantıların ağrıların en kısa zamanda geçer inşallah artık üzülmüyorum canım ya rabbimim vardır bir bildii yeri ve zamanı :)

inşallah senin ve burcunun da bulantıların ağrıların en kısa zamanda geçer inşallah artık üzülmüyorum canım ya rabbimim vardır bir bildii yeri ve zamanı :)

Aferin kuzumaaa Rabbim vercek elbet zamanida gelcek tatilde rahatlarsn belkim bi bakmsn gelmis melegin cok hamile kalan var bole rahatlayp tatilde falan olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…