Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

bu kanama nasıl bi kanama? bi doktora görün için rahat eder en azından:44:

canım pembemsi çok açık kahverengimsi bi şey peçeteye bulaşıyor çok az az ama geliyor yani her wc ye gittiğimde bulaşıyor peçeteye doktoumda özel hastanede muaynene ücreti de canımı sıkıyor yarın gitmek istiyorum ama

yerlesme kanamasida olabilir ama o cok az olur pembe yada kahve telvesi gibi koyu gelir bir iki gun bekle devam ederse mutlaka git doktora adet basladiysada kirmiziya donmesi gerekir zaten hayirlisi bakalm

yerlesme kanamasida olabilir ama o cok az olur pembe yada kahve telvesi gibi koyu gelir bir iki gun bekle devam ederse mutlaka git doktora adet basladiysada kirmiziya donmesi gerekir zaten hayirlisi bakalm

adetlerim çok düzenlidir benim hayatımda ilk kez 1 hafta önce böyle bişeyle karşılaştım 2 aydırda klomene ara vermiştim onunla ilgisi yoktur heralde neyse kızlar sağolun bekleyip görücez hayırlısı inşallah

İyi akşamlar kızlar, bugun kan testi yaptırdım değerim 1881 çıktı sma doktor düşük buldu 2 gün sonra tekrar istedi normal döngüme göre bugun regl günümdü ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim bat 1 temmuz gibi... bakalım elimiz mecbur beklicez

yerleşme kanaması çok uzun sürmez diye biliyorum ne zaman başladı?

İyi akşamlar kızlar, bugun kan testi yaptırdım değerim 1881 çıktı sma doktor düşük buldu 2 gün sonra tekrar istedi normal döngüme göre bugun regl günümdü ???

bol bol dinlen cnm canınıda sıkma. tecrübeliler daha iyi bilir ama belki geç döllenmedir:44:

nasil dusuk ya adet gunu icin normal bence oglumda benim altiyuzlerde cikmisti suan kucagmda allaha sukur is arkadasiminda adeti gectgnde binyuz civariydi suan uc aylik hamile ben bisey anlamadm senin doktordan genelde bat doneminde binin altinda cikiyo ama takma kafana bence

bencede benimde 1000 küsür çıkmıştı adetimi 3 gün geçmişti...

devamı gelmedi ama doktor iyi demişti tahlili tekrarlamamıştı....

bencede benimde 1000 küsür çıkmıştı adetimi 3 gün geçmişti...

devamı gelmedi ama doktor iyi demişti tahlili tekrarlamamıştı....

yaniii:) bat gunum diyo demekki ortalama sata gore dort haftalik oluyo nette hafta hafta degerler var dort hafta icin gayet uygun doktor niye oyle dusundu bilemedm

yaniii:) bat gunum diyo demekki ortalama sata gore dort haftalik oluyo nette hafta hafta degerler var dort hafta icin gayet uygun doktor niye oyle dusundu bilemedm

e yani 4 haftalık hamilesin demişti siboşum... ama nette 5 haftalık çıkıyodu bazı doktorlar döllenme olduğu zamandan sayıyolarmış...
doktorun söylediği süre tam bizim ilişki zamanımıza denk geliyodu

evet bazi doktorlar dollenmeye gore hesapliyo doktorlarinda hepsi elden ayri iste ne deym sen de durumlar nasil tatlm

batlarımız cok yakın megabıtlı benım de 2 temmuz :) belırtın war mı

bu saat oldu açıım aççç doymuyorum yaa sivilcelerim çıkmadı henüz yumurlama gününden sonra uzayan akıntı hala devam ediyo
sol göğsüme fena sancılar girip çıktı ama adeti 3 gün geçmeden cık

bende acıkıyorum cok yıyorum kı benım porsıyonlarım kucuktur normalde. burnum yırtıılacak kadar kasınmaya basladı,yumurtlama donemınden berı akıntım dewam edıyo ve bununla bırlıkte kasıgım we gogsumun sızısı da gecmedı. daha adetıme 1 hafta war we hala dewam edıyo.

yumurtlamadan berı ılk kez dewam ettı agrılarım.gecen ay da kımyasal gebeık yasayınca umudum kalmadı. adet olmayı beklıyorum bı newı

kızlar adetten 3 gun once beta hcg 52 cıkmıstı 3 gun sonra yanı bat tarıhım 23 hazırandı 1 gun gectı bugunkı degerım 275 sızce ıyımı doktor randevum 11 temuzzda onada soramıyorum:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…